KM „Žalgiris“ vs Night Club Basement (61:78)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 05 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (III salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Visas rungtynes pirmavę „Night Club Basement“ įveikė KM „Žalgiris“

2020 vasario 05 d., Trečiadienis, 22:16 val., peržiūros: 795

Trečiadienį, Vasario 5 dieną, Krepšinio mokyklos “Žalgirio “ salėje įvyko „B” lygos rungtynės tarp komandų – vietos KM „Žalgiris“ bei svečių „Night Club Basement“.

Pirmasis ketvirtis prasidėjo svečių spurtu 0:12 Sužaidus penkias minutės KM „Žalgiris“ ekipa pataikė tik pirmuosius taškus 2:16. Nors svečiai vis labiau tolo, priešininkai bandė sumažinti atsilikimą. Likus mažiau negu minutei KM „Žalgiris“ pataikė dar kelis taškus, tačiau jiems nepavyko arčiau priartėti prie varžovų - 8:24. Antrąjį ketvertį vėl geriau pradėjo „Night Club Basement“, kurie nepaleido savo žaidimo ir dar labiau tolo ir didino savo pranašumą. Per likusį ketvertį laiką skirtumas tarp komandų dar šiek tiek paaugo, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo – 21:44.

Po ilgosios pertraukos „Night Club Basement“ ekipa toliau žaidė lyg ant bangos ir su kiekviena minute pranašumas tik didėjo. KM „Žalgiris“ ekipai šiandien sunkiai sekėsi susižaisti komandiškai, jie vis daugiau darė klaidų ir vis labiau nepataikė į krepšį – 44:62. Ketvirtam kervirty KM „Žalgiris“ surengė spurtą 8:0, tuo tarpu svečiai paėmė dvi minutės pertraukėles. Sužaidus keturias minutes KM „Žalgiris“ sumažino atsilikimą iki 7 taškų – 57:64. Likus keturioms minutėms „Night Club Basement“ komanda atsitėsė ir vėl pabėgo 16 taškų į priekį – 57:73. Likus mažiau negu minutei svečiai išlaikė 17 taškų prašumą ir laimėjo šiandienos rungtynes rezultatu – 61:78.

Po atkaklios kovos „Night Club Basement“ palaužė KM „Žalgirį“ (2020 vasario 27 d., ketvirtadienis, 22:23 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse „Hipocredit.lt“ įveikė KM „Žalgiris“ (2020 sausio 22 d., trečiadienis, 22:33 val.)„Night Club Basement“ nesunkiai įveikė „GZP ‒ Kolegos“ (2019 lapkričio 06 d., trečiadienis, 22:05 val.)„Night Club Basement“ be didesnio vargo įveikė „Kauno autobusus“ (2019 spalio 31 d., ketvirtadienis, 21:34 val.)„Night Club Basement“ neturėjo vargo su „ICE“ (2020 vasario 12 d., trečiadienis, 22:23 val.)Po emocingos kovos pergalę pasiekė „Night Club Basement“ (2019 lapkričio 25 d., pirmadienis, 22:59 val.) „GZP-2 ‒ Kolegos“ rungtynių pabaigoje pralaimėjo „Night Club Basement“ komandai (2020 sausio 14 d., antradienis, 22:28 val.)„Night Club Basement“ lengvai įrodė savo pranašumą prieš „ICE“ (2019 gruodžio 04 d., trečiadienis, 21:37 val.)„Night Club Basement (s)“ nesunkiai susitvarkė su „Reunion“ krepšininkais (2020 sausio 07 d., antradienis, 22:19 val.)„Night Club Basement“ be didesnio vargo susitvarkė su „R2P Sport & BC „Rhino“ (2020 vasario 19 d., trečiadienis, 20:57 val.)