Pro Angels vs Night Club Basement (98:92)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 20 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Antrajame kėlinyje uraganiškai sužaidę „Pro Angels“ nugalėjo lygos lyderius „Night Club Basement“

2020 sausio 20 d., Pirmadienis, 20:27 val., peržiūros: 662

Sausio 20 dieną 19:00 val., Kauno kolegijos sporto salėje susitiko „B” lygos komandos „Pro Angels“ (šeimininkai) ir „Nigh Club Basement“ (svečiai). Rungtynės baigėsi rezultatu 98:92 (16:22, 39:14, 23:25, 20:31).

Rungtynių pradžia buvo labai sunki „Pro Angels“ komandai. Per pirmas dvi minutes svečiai spurtavo rezultatu 9:0 ir „Pro Angels“ treneris buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės. Po minutinės komandai pavyko susbadyti varžovų puolimą, tačiau savojo pagerinti nepavyko. Tik 5 kėlinio minutę pavyko atsidaryti taškų sąskaitą ir likusį kėlinio laiką po truputį tirpdė varžovų pranašumą. Po pirmo kėlinio priekyje „Night Club Basement“ rezultatu 16:22. Antrajame kėlinyje situacija keitėsi iš esmės. Puikus Arūno Sakalausko tritaškių pataikymas užkūrė „Pro Angels“ komandą galingam spurtui. Per kėlinį sumetę net 39 taškus „Pro Angels“ po dviejų kėlinių pirmauja rezultatu 55:36.

Trečiajame kėlinyje komandos itin aršiai kovėsi puolime, tačiau gynyboje abi komandos šiek tiek simuliavo ir taupėsi jėgas ketvirtajam kėliniui. Pirmoje kėlinio pusėje šeimininkai šiek tiek spurtavo ir įgijo rekordinę 22 taškų persvarą, tačiau iki kėlinio pabaigos „Night Club Basement“ aptirpdė pranašumą iki 17 taškų (78:61). Paksutiniame ketvirtyje svečiai sukaupė visas jėgas ir aktyviai priešinosi varžovams. Keli greiti tritaškiai ir greitos varžovų pražangos suteikė visas sąlygas vytis varžovus ir jiems tai puikiai sekėsi. Likus minutei iki rungtynių pabaigos, po trečio D.Jankauskas tritaškio iš eilės komandas skyrė 6 taškai, bet „Pro Angels“ išsaugojo pranašumą ir šventė pergalę rezultatu 98:92.

“Pro Angels“ komandos treneris K.Ugintas: „Rungtynės trunka ne penkias minutes ir nereikia pasiduoti po nesėkmingų atkarpų. Emocijos po tų pirmų 5 minučių nebuvo geros, bet vėliau, tiesiog, įkrito tie metimai, kurie neįkrito prieš tai. Po to pradėjo skraidyti A.Sakalauskas ir patiems netikėtai puikiai susiklostė pirma antro kėlinio pusė, po kurios jau nepaleidom varžovų.“

Įnirtingame mače sunki „Pro Angels“ pergalė prieš „Night Club Basement“ (2020 kovo 04 d., trečiadienis, 22:23 val.)B lygos starte užtikrinta „Pro Angels“ pergalė prieš „Reunion“ (2019 spalio 21 d., pirmadienis, 22:57 val.) „GZP-2 ‒ Kolegos“ rungtynių pabaigoje pralaimėjo „Night Club Basement“ komandai (2020 sausio 14 d., antradienis, 22:28 val.)Taškų lenktynėse ‒ „Pro Angels“ pergalė prieš „Kauno autobusus“ (2020 vasario 25 d., antradienis, 21:36 val.)Po emocingos kovos pergalę pasiekė „Night Club Basement“ (2019 lapkričio 25 d., pirmadienis, 22:59 val.)„Pro Angels“ šešetukas po atkaklios kovos įveikė „Kauno TPMC“ (2020 sausio 16 d., ketvirtadienis, 23:25 val.)„Pro Angels“ užtikrintai pasiimė pergalę prieš „Kolegas“ (2020 vasario 17 d., pirmadienis, 20:24 val.)Po atkaklios kovos „Night Club Basement“ palaužė KM „Žalgirį“ (2020 vasario 27 d., ketvirtadienis, 22:23 val.)Inirtingame trileryje triumfavo „Pro Angels“ (2019 gruodžio 18 d., trečiadienis, 23:18 val.)„Pro Angels“ įveikė ir „Reunion“ ekipą (2020 sausio 22 d., trečiadienis, 22:44 val.)