Kolegos vs Kauno autobusai & SK „Vertigo“ (79:83)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 20 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Kauno autobusai“ antroje rungtynių pusėje palaužė „GZP ‒ Kolegas“

2019 lapkričio 20 d., Trečiadienis, 21:44 val., peržiūros: 940

Lapkričio 20 dieną „B“ lygos „Amadeiros“ pirmenybių rungtynėse aikštės šeimininkai „ GZP ‒ Kolegos“ priemė svečius „ Kauno autobusus“. „ GZP ‒ Kolegos“ buvo iškovoję vieną pergalę ir kartą buvo pralaimėję. „ Kauno autobusai“ buvo iškovoję dvi pergales ir du kartus buvo pralaimėję.

Rungtynes geriau pradėjo „ GZP ‒ Kolegos“, kurie sužaidus dvi minutes turėjo penkių taškų persvarą (7:2). Vėliau komandos žaidė nerezultatyviai, o įpusėjus kėliniui komandas skyrė šeši taškai. Septintą minutę persvara padidėjo iki dvylikos taškų, o „ Kauno autobusai“ paprašė minutės pertraukėlės (16:4). Paskutinėmis kėlinio minutėmis geriau žaidė „ GZP ‒ Kolegos“ kurie padidino persvarą iki trylikos taškų (27:14).

Antro kėlinio pirmomis minutėmis komandos žaidė lygiai, o sužaidus tris minutes komandas skyrė trylika taškų (31:18). Vėliau persvara buvo padidėjus šeimininkų naudai, bet septintą minutę skirtumas sumažėjo iki vienuolikos taškų (35:24). Kėlinio paskutinėmis minutėmis griau žaidė „ Kauno autobusai“, kurie geriau gynėsi ir beveik pasivijo varžovus (37:33).

Trečią kėlinį geriau pradėjo „GZP ‒ Kolegos“, kurie daugiausia greitų atakų pagalba padidino persvarą iki devynių taškų (45:36). Prasidėjus antrai kėlinio pusei komandas skyrė penki taškai (48:43). Po ilgosios pertraukos dvi minutes komandos taškų nepelnė, o pirmi tritaškį pataikė „ Kauno autobusai“. Po jo minutės pertraukėlės paprašė „GZP ‒ Kolegos“ (48:46). Kėlinio pabaigoje geriau žaidė „ Kauno autobusai“, kuriems pavyko įgyti trijų taškų pranašumą (54:57).

Pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes komandos žaidė lygiai, o po jų komandas vis dar skyrė trys taškai (56:59). „ Kauno autobusai“ buvo padidinę persvarą, o „ GZP ‒ Kolegos“ sumažinus varžovų persvarą iki keturių taškų minutės pertraukėlės paprašė svečiai (58:62). Aštuntą minutę vis dar trapią persvarą turėjo „Kauno autobusai“ (73:70). Vėliau komandos apsikeitė taikliais metimais. Likus minutei komandas skyrė keturi taškai (74:78), o minutės pertraukėlės paprašė „Kauno autobusai“. Vėliau komandos apsikeitė taikliais metimais, o minutės pertraukėlės paprašė „ GZP ‒ Kolegos“. Kėlinio pabaigoje „Kauno autobusai“ išlaikė persvarą ir įveikė varžovus rezultatu 83:79.

„Kauno autobusai“ turėjo pripažinti „Kolegų“ pranašumą (2020 kovo 11 d., trečiadienis, 21:32 val.)Antrojoje rungtynių pusėje spurtavę „Hipocredit.lt“ įtikinamai nugalėjo „GZP-2 ‒ Kolegos“ (2020 vasario 03 d., pirmadienis, 22:39 val.)„Night Club Basement“ nesunkiai įveikė „GZP ‒ Kolegos“ (2019 lapkričio 06 d., trečiadienis, 22:05 val.)„Kauno autobusai“ įrodė savo pranašumą prieš „Pro Angels“ (2019 gruodžio 16 d., pirmadienis, 22:42 val.) „GZP-2 ‒ Kolegos“ rungtynių pabaigoje pralaimėjo „Night Club Basement“ komandai (2020 sausio 14 d., antradienis, 22:28 val.)„Kauno autobusai“ pratęsė pergalių seriją iki trijų (2019 lapkričio 25 d., pirmadienis, 21:52 val.)„Kauno TPMC“ turėjo vargo su „Kolegos“ ekipos penketuku (2020 vasario 13 d., ketvirtadienis, 20:46 val.)Antroje rungtynių pusėje „Hipocredit.lt“ įrodė pranašumą prieš „Kauno autobusus“ (2020 birželio 17 d., trečiadienis, 21:43 val.)Antrajame kėlinyje duominuoti pradėję „GZP-2 ‒ Kolegos“ nugalėjo „ICE“ (2019 gruodžio 18 d., trečiadienis, 22:55 val.)„Hipocredit.lt“ nepaliko šansų „Kolegoms“ (2020 kovo 12 d., ketvirtadienis, 20:20 val.)