Kleboniškio „Vilkai“ vs Nebajeris (45:61)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 lapkričio 26 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ S. Lozoraičio vidurinė mokykla, A. Stulginskio g. 61, Kaunas, LT-48385

Nerezultatyviose rungtynėse pergalę pasiekė „Nebajeris“

2015 lapkričio 26 d., Ketvirtadienis, 22:24 val., peržiūros: 1060

Lapkričio 26 dieną, 20:15 val., S.Lozoraičio mokyklos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos Kleboniškio „Vilkai“ (šeimininkai) ir „Nebajeris“ (svečiai). Rungtynės buvo nerezultatyvios, abi komandos krepšį atakavo tiesiog tragišku taiklumu, o didžiąją susitikimo dalį pranašumą savo pusėje išlaikė svečiai. „Nebajeris“ ne kartą sugebėjo pasiekti dviženklį pranašumą, bet vis leisdavo varžovams priartėti. Vis tik lemiamu momentu jų žaidimas veikė užtikrintai ir tai padėjo laimėti rungtynes rezultatu 45:61.

Susitikimą puikiai pradėjo svečiai, kurie nieko nelaukdami nutolo ir pirmavo rezultatu 0:9 ir tik tuomet, sužaidus daugiau nei 5 minutes, taškus sugebėjo pelnyti ir Kleboniškio „Vilkai“. Skirtumas tarp komandų kiek sumažėjo ir nuo to momento abi ekipos ėmė atakuoti tiesiog tragišku taiklumu. Prastą pataikymą puikiai atspindėjo viena „Nebajerio“ ataka, kuomet krepšininkai net 7 kartus sugebėjo atkovoti kamuolį puolime, savaime suprantama, kad visi šie atkovoti kamuoliai sekė po netaiklių metimų. Artėjant ilgajai pertraukai Kleboniškio „Vilkai“ sugebėjo sugražinti intrigą ir po dviejų kėlinukų rezultatas buvo lygus 24:24.

Po ilgosios pertraukos „Nebajeris“ nieko nelaukė ir vėl surengė spurtą 0:10 ir pabėjo tolyn. Kleboniškio „Vilkai“ kurį laiką išsis buvo pamiršę kaip reikia pelnyti taškus ir atsibudo tik tuomet kai atsilikimas tapo dviženklis. Dabar ir vėl žaidimas vyko lygiai, komandos žaidė takšas į tašką, bet svečiai sugebėjo išlaikyti nedidelį pranašumą. Rungtynėms artėjant į pabaigą abi komandos vis dažniau pažeidinėjo taisykles, o Kleboniškio „Vilkai“ vis dar bandė perlaužti rungtynių eigą. Vis tik „Nebajeris“ svarbiausiomis akimirkomis sužaidė užtikrintai, dar labiau padidino pranašumą ir laimėjo susitikimą rezultatu 45:61.

Mindaugas Ežerskis („Nebajeris“):

„esame stipresni už varžovus, tik vis dar žaidžiame labai banguotai ir šiandien dar prisidėjo labai prastas pataikymas, daug kartų kamuolys tiesiog išsisukdavo iš lanko“.

Kleboniškio „Vilkai“: Regimantas Anglickis – 14 tšk. (16 atk. kam.), Darijus Gudaitis – 6 tšk., Donatas Rumšys – 5 tšk.

Nebajeris (S): Marius Kazickas – 15 tšk., Tadas Čiuplys – 13 tšk. (10 atk. kam.), Mindaugas Krūvelis – 11 tšk.

Nerezultatyviose rungtynėse nugalėjo ASU (2015 gruodžio 09 d., trečiadienis, 00:54 val.)Nerezultatyvioje pogrupio lyderių kovoje pergalių seriją pratęsė „Nebajeris“ (2016 sausio 07 d., ketvirtadienis, 22:21 val.)MRU VSF iškovojo sunkią pergalę prieš Nebajeris (2016 vasario 02 d., antradienis, 05:11 val.)Emocingose rungtynėse „Nebajeris“ įveikė „Ragus“ ir pateko į pusfinalį (2016 balandžio 10 d., sekmadienis, 22:09 val.)BK „Centre ‒ 2“ iškovojo pirmąją pergalę, įveikdami „Nebajeris“ komandos penketuką (2015 lapkričio 21 d., šeštadienis, 15:01 val.)Beveik visas rungtynes pirmavusi A. S. K. „Persvara“ iškopė į finalą (2016 gegužės 04 d., trečiadienis, 22:30 val.)Pirmąją pergalę iškovojo „Brentex Trailer“ ekipa (2015 spalio 22 d., ketvirtadienis, 23:56 val.)„A. S. K. „Persvara“ šventė lengvą pergalę prieš Kleboniškio „Vilkus“ (2016 vasario 21 d., sekmadienis, 22:01 val.)Po didžiosios pertraukos dominavęs „Nebajeris“ pasidabino bronziniais medaliais (2016 gegužės 07 d., šeštadienis, 00:25 val.)Įtemptame mače „Nebajeris“ palaužė „Lituanicą“ (2016 vasario 21 d., sekmadienis, 22:34 val.)