Lituanica vs Ragai (64:73)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2016 vasario 25 d., Ketvirtadienis, 20:40 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Ragai“ atkrintamasias pradėjo įveikdami „Lituanicą“

2016 vasario 25 d., Ketvirtadienis, 22:29 val., peržiūros: 1364

Ketvirtadienį, vasario 25 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių, Mažosios taurės Šešioliktfinalio rungtynės, tarp vietos „Lituanicos“ ir svečių „Ragų“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios komandos žaidė apylygiai ir viena po kitos keitėsi sėkmingais išpuoliais, tačiau antrame kėlinuke kiek geriau pasirodę „Ragai“ sugebėjo truputį atitrūkti. Po ilgosios pertraukos svečiams pavyko dar labiau nutolti, ko pasekoje, per lemiamą rungtynių dalį „Lituanica“ jau nebesugebėjo pavyti priešininkų ir turėjo pripažinti nesėkmę rezultatu 64:73 (18:17, 13:22, 15:18, 18:16).

Nuo pat susitikimo pradžios tarp komandų užvirė atkakli kova ir jos abi viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais. Vienu metu, kelis epizodus geriau sužaidė „Ragai“ ir įgijo keleto taškų atotrūkį, tačiau čia pat sėkmingu žaidimu atsakę aikštės šeimininkai rezultatą išlygino. Kiek vėliau svečiai dar buvo susigrąžinę iniciatyvą į savo rankas, tačiau kėlinuko pabaigoje iš toli pataikęs A.Okulič-Kazarinas suteikė „Lituanicai“ minimalią persvarą. 18:17.

Antrojo ketvirčio pradžioje ekipos dar kartą apsikeitė trumpomis atkarpomis, po kurių trijų taškų pranašumą turėjo aikštės šeimininkai, tačiau čia pat du sėkmingus išpuolius iš eilės surengęs A.Račickas persvėrė rezultatą „Ragų“ naudai. Kiek vėliau, pirmaujanti komanda dar keitėsi kelis kartus, tačiau keturis taškus iš eilės surinkęs D.Želvys išvedė svečius į priekį. Kiek vėliau, taiklus D.Maciulevičiaus tritaškis sušvelnino skirtumą tarp komandų iki minimumo, tačiau kėlinuką septyniais taškais iš eilės užbaigę „Ragai“ ilsėtis išėjo turėdami aštuonių taškų atotrūkį. 31:39.

Po ilgosios pertraukos dar keturis taškus iš eilės surinkę svečiai padidino skirtumą tarp komandų iki dvylikos taškų, tačiau taip greit nusileisti nesiruošę „Lituanicos“ žaidėjai atsakė spurtu 5:0, taip sušvelnindami deficitą iki septynių taškų. Kiek vėliau žaidimas klostėsi apylygiai, tačiau einant trečiam kėlinukui į pabaigą dar septynis taškus be atsako surinkę „Ragai“ įgijo jau keturiolikos taškų persvarą. Aikštės šeimininkai dar spėjo kiek sušvelninti atsilikimą, tačiau ir vėl kėlinį geriau užbaigę svečiai išsaugojo dviženklę persvarą. 46:57.

Paskutinės rungtynių dalies pradžioje „Lituanica“ pademonstravo, jog nesiruošia sudėti ginklų ir surengę spurtą 8:0 sumažino atsilikimą iki trijų taškų. Po paprašytos minutės pertraukėlės „Ragai“ lengvai išsprendė susidariusias problemas ir surengė spurtą 0:11, kurio dėka susigrąžino keturiolikos taškų pranašumą. Kiek vėliau aikštės šeimininkai dar bandė gelbėtis, tačiau šįkart svečių krepšininkai pernelyg arti priešininkų neprisileido, ko pasekoje pasiekė pergalę ir serijoje išsiveržė į priekį. 64:73.

Po pergalės Paulius Randakevičius trumpai kalbėjo: „Šiandien rungtynės buvo penkiasdešimt ant penkiasdešimt, arba mes, arba jie. Mes gal šiek tiek geriau sužaidėme antrame ir trečiame kėlinyje, o vėliau buvo tik taktikos reikalas, kas prasiženginės, kas temps laiką. O kitose rungtynėse, aišku, tikimės laimėti“.

„Lituanica“: Domas Paulavičius – 17 tšk. (18 atk. kam.), Rimvydas Miliauskas – 15 tšk., Donatas Maciulevičius – 13 tšk. (9 rezult. perd.), Simonas Navickas – 10 tšk.

„Ragai“: Arnoldas Račickas – 24 tšk. (15 atk. kam.), Donatas Želvys – 17 tšk. (7 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Viktoras Žukauskas – 11 tšk. (6 rezult. perd.), Mindaugas Kazikaitis – 11 tšk.

„Ragai“ nesunkiai įveikė „Lapes“ (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 22:14 val.)„ASU“ pasiekė revanšą prieš „Lituanicą“ (2016 vasario 04 d., ketvirtadienis, 22:43 val.)„Ragai“ aštuntfinalio seriją pradėjo įtikinama pergale (2016 kovo 14 d., pirmadienis, 11:10 val.)„Kauno Rami“ po permainingos kovos palaužė „Lituanica“ ekipą. (2015 spalio 22 d., ketvirtadienis, 22:45 val.)Kleboniškio „Vilkai“ nepasipriešino „Lituanica“ (2015 gruodžio 22 d., antradienis, 23:36 val.)Įtemptame mače „Nebajeris“ palaužė „Lituanicą“ (2016 vasario 21 d., sekmadienis, 22:34 val.)„Ragai“ be didesnio vargo įveikė „Elektrėnų“ ekipą. (2016 vasario 21 d., sekmadienis, 22:13 val.)„KMAIK“ nesunkiai įveikė „Ragus“ (2015 gruodžio 14 d., pirmadienis, 23:43 val.)„Ragai“ po sunkios kovos palaužė United ‒ „Alta transportas“ ekipą. (2015 lapkričio 15 d., sekmadienis, 22:11 val.)LCP KK „Partizanas“ panaikino solidų deficitą ir pratęsime įveikė „Ragus“ (2016 sausio 06 d., trečiadienis, 23:30 val.)