Nebajeris vs Ragai (75:57)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2016 balandžio 10 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

Emocingose rungtynėse „Nebajeris“ įveikė „Ragus“ ir pateko į pusfinalį

2016 balandžio 10 d., Sekmadienis, 22:09 val., peržiūros: 1231

Sekmadienį V.Kuprevičiaus vidurinės mokuklos sporto salėje įvyko C lygos ketvirtfinalio trečiosios rungtynės, kuriose jėgas surėmė „Nebajeris“ (šeimininkai) ir svečių teisėmis atvykę „Ragai“. Primename, kad abi komandos pasidalino po pergalę ( 41:52; 79:62).

Rungtynių dvikovą užtikrinčiau pradėjo „Nebajeris“, kurie lengvai rinko taškus ir tolo nuo varžovų ( 9:0). Po minutės pertraukėlės „Ragams“ toliau sunkiai atrasti savąjį žaidimą, o šeimininkai didino atotrūkį ( 17:5). Likus žaisti apie tris minutes svečiams pavyko suaktyvinti savo puolimą ir ampažinti skirtumą, tačiau greitai sulaukė atsako iš varžovų. Po pirmo ketvirčio „Nebajeris“ išsaugojo 9 taškų pranašumą – 24:15.

Antrame kėlinyje kova prasidėjo taškas į tašką ir nė vienai ekipai nepavyko įrodyti didesnio pranašumo ( 30:20). Vis dėlto, „Nebajeris“ toliau užtikrinčiau atrodė puolime ir didino pranašumą. Po minutės pertraukėlės toliau tarp ekipų vyko kieta kova, tačiau „Nebajeris“ išlaikė dviženklį atotrūkį ( 36:23). Kėlinuko pabaigoje šeimininkai surengė keletą greitų atakų ir pranašumas išaugo iki 16 taškų – 43:27.

Antroje rungtynių pusėje „Nebajeris“ sausa atkarpa 11:0 ir komandas skyrė 27 taškai ( 54:27). Vis dėlto, „Ragai“ sugebėjo atsigauti po šalto dušo ir atsakė 5:0. Šeimininkai toliau strigo puolime ir „Nebajerio“ treneris buvo priverstas imti minutės pertraukėlę. Svečiai kontroliavo žaidimą ir mažino skirtumą ( 58:40).Ketvirčio pabaigoje šeimininkai įjungė aukštesnę pavarą ir atstatė 25 taškų pranašumą – 65:40.

Ketvirtą kėlinuką „Ragai“ pradėjo trim tritaškiais metimais ir liko tik 15 taškų ( 65:50). M.Balkus toliau šaudė tritaškius metimus ir varė „Nebajerį“ į nokdauną. Po minutės pertaukėlės „Ragai“ nestabdė apsukų ir sužaidus pusę kėlinuko komandos skyrė 12 taškų ( 67:55). Rungtynių pabaigoje „Nebajeris“ pradėjo rinkti taškus po ilgos pertraukos, kur išsaugojo pranašumą ir iškovojo kelialapį į pusfinalį – 75:57.

Po laimėtų rungtynių „Nebajerio“ ekipos treneris, A.Zadorožnyj, kalbėjo:“Emocingos rungtynės. Matyt, abi komandos yra vertos viena kitos. Varžovai geri. Verti šito etapo, bet šiai minutei rezultatas rodo, kad mes šioje serijo buvo šiek tiek stipresni. Pirmos rungtynės buvo išskirtinės, nes per pirmą kėlinuką įmetėme 19 taškų, o per likusius tik 22 taškus. Vis dėlto, buvo atsipalaidavimas gal. Teko sunkesniu keliu nueiti į finalinį ketvirtą. Džiaugiamės pergale, viskas gerai.“

Nebajeris: Robertas Petrolis – 17 tšk. (18 atk. kam., 6 išpr. praž.), Mindaugas Krūvelis – 17 tšk. (7 išpr. praž.), Tadas Čiuplys – 11 tšk.

Ragai: Martynas Balkus – 21 tšk., Viktoras Žukauskas – 14 tšk. (7 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Mantas Tinginys – 9 tšk.

Atkaklioje kovoje „Nebajeris“ įveikė „MRU VSF“ krepšininkus (2015 gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 22:48 val.)„Nebajeris“ užtikrintai įveikė „ASU“ krepšininkus (2015 gruodžio 17 d., ketvirtadienis, 22:48 val.)„Nebajeris“ antrą kartą įveikė „Resmilą & SmeliavimoDarbai.lt“ ir tiesiausiu keliu žengė į ketvirtfinalį (2016 kovo 15 d., antradienis, 23:15 val.)Ketvirtame kėlinuke puikiai apsigynę „Ragai“ dar kartą įveikė „Lituanicą“ ir žengė į kitą etapą (2016 kovo 03 d., ketvirtadienis, 22:44 val.)Beveik visas rungtynes pirmavusi A. S. K. „Persvara“ iškopė į finalą (2016 gegužės 04 d., trečiadienis, 22:30 val.)„Nebajeris“ atsirevanšavo „Ragams“ ir išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą (2016 balandžio 03 d., sekmadienis, 16:50 val.)„NeBajeris“ palaužė „Randerio“ ekipą (2015 gruodžio 04 d., penktadienis, 02:29 val.)„Kaišiadorys“ nesunkiai įveikė „Ragų“ ekipą. (2015 spalio 24 d., šeštadienis, 19:35 val.)Įtemptame mače „Nebajeris“ palaužė „Lituanicą“ (2016 vasario 21 d., sekmadienis, 22:34 val.)„Nebajeris“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Randerį“ (2016 vasario 12 d., penktadienis, 21:45 val.)