A. S. K. „Persvara“ vs Lituanica (65:76)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 17 d., Sekmadienis, 15:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Lituanica“ įveikė A. S. K. „Persvara“ ekipą

2016 sausio 17 d., Sekmadienis, 22:27 val., peržiūros: 1386

Sekmadienį A.Sabonio krepšinio centre įvyko C lygos „ALT reklama“ pirmenybės, kuriose susitiko A. S. K. „Persvara“ (šeimininkai) ir „Lituanica“ (svečiai). Pirmoje rungtynių pusėje užtikrinčiu sužaidė A. S. K. „Persvara“, tačiau jiems nepavyko išlaikyti iniciatyvos savose rankose. Antroje rungtynių dalyje „Lituanica“ persvėrė rezultatą į savas ir iškovojo pergalę, rezultatu – 65:76.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo A. S. K. „Persvara“, kuri tolimų metimų dėka įgijo 5 taškų pranašumą ( 12:7). „Lituanica“ susitvarkė su gynyba savo ir per keletą minučių sumažino skirtumą iki 2 taškų, o po taiklaus I.Flenderio dvitaškio metimo svečiai pirmą kartą šios dienos rungtynėse įsiveržė į priekį ( 16:17). Paskutinėmis sekundėmis S.Pakalniškis smeigė tritaškį metimą, kur atgal susigrąžino lyderio vaidmenį – 19:17.

Antram kėlinukui prasidėjus „Lituanica“ įkrito į duobę, o tuo pasinaudoję A. S. K. „Persvara“ ekipa padidino pranašumą iki dviženklio ( 31:21). Svečiams toliau niekaip nepavyko atsigauti , o šeimininkai padidino pranašumą iki 13 taškų ( 36:23). Per likusias dvi minutes „Lituanica“ sugebėjo tik vienu tašku sušvelninti skirtumą – 39:27.

Trečią ketvirtį „Lituanica“ pradėjo labai užtikrintai ir smeigė tris tritaškius metimus, kur skirtumas per keletą minučių ištirpo iki dviejų taškų ( 40:38). Po minutės pertraukėlės „Lituanica“ toliau žaidė lyg ant bangos ir sužaidė keletą sėkmingų atkarpų, kur įgijo trijų taškų pranašumą ( 48:51). Svečiai išlaikė pranašumą prieš lemiamą kėlinuką – 50:53.

Ketvirtą ketvirtį A. S. K. „Persvara“ pradėjo „sausa“ atkarpa 5:0 ( 55:53). Toliau tarp ekipų vyko taškas į tašką kova ir nė vienai komandai nepavyko įrodyti didesnio pranašumo ( 60:59). Vis dėlto, „Lituanica“ surengė spurtą 9:0, kur perlaužė rungtynių eigą į savas rankas ( 60:68). A. S. K. „Persvara“ dar bandė gelbėtis iš situacijos tolimais metimais, tačiau jie skriejo pro šalį ir „Lituanica“ iškovojo pergalę, rezultatu – 65:76.

Po laimėtų rungtynių „Lituanica“ ekipos treneris, D.Kvitka, teigė:“ Šiaip sunkios rungtynės. Pradžioje sunkiai pradėjo labai, neapsigynėme, truputėlį durnų klaidų pridarėme. Antroje pusėje pasisekė geriau. Susitvarkėme su gynyba ir puolimu. Iš tikrųjų varžovai yra neblogi, tačiau šiandien mes buvome stipresni.“

A. S. K. „Persvara“: Saulius Pakalniškis – 16 tšk. (6 išpr. praž.), Rokas Šipila – 14 tšk., Marius Satkevičius – 14 tšk.

Lituanica: Dmitrij Kvitka – 21 tšk., Ignas Flenderis – 17 tšk. (20 atk. kam.), Donatas Maciulevičius – 15 tšk.

Atsitiesusi „Lituanica“ nesugebėjo įgelti A.S.K. „Persvarai“ (2015 gruodžio 17 d., ketvirtadienis, 22:36 val.)„Lituanica“ be didesnio vargo įveikė „Randerio“ ekipą. (2016 sausio 29 d., penktadienis, 21:29 val.)„Nebajeris“ gan nesunkiai įveikė A. S. K. „Persvarą“ (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 22:51 val.)„ASU“ ketvirtame kėlinyje įveikė A. S. K. „Persvarą“ (2016 sausio 07 d., ketvirtadienis, 20:59 val.)„Hidraulinės sistemos“ nukovė A. S. K. „Persvara“ (2015 lapkričio 20 d., penktadienis, 23:31 val.)„Baltic Transline“ antroje rungtynių pusėje įveikė A.S.K. „Persvara“ ekipos pasipriešinimą (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 16:54 val.)Puikus ketvirtasis kėlinukas leido pergalę pasiekti A. S. K. „Persvara“ ekipai (2016 kovo 15 d., antradienis, 22:53 val.)„Šilainiai“ atsirevanšavo A.S.K.„ Persvara“ komandai ir išlygino serijos rezultatą (2016 balandžio 15 d., penktadienis, 02:01 val.)Įnirtingoje kovoje A.S.K. „Persvara“ parklupdė „MRU VSF“ (2016 sausio 31 d., sekmadienis, 18:05 val.)„Lituanica“ pergalę pasiekė tik po pratęsimo (2015 gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 22:54 val.)