BC „BOOM“ vs Nebajeris (78:48)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 04 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

BC „Boom“ palaužė „Nebajerio“ pasipriešinimą

2015 lapkričio 04 d., Trečiadienis, 22:29 val., peržiūros: 1364

Lapkričio 4-ąją dieną, trečiadienį, A.Sabonio krepšinio centre įvyko „C“ lygos „ALT reklama“ pirmenybių A pogrupio dvikova tarp aikštės šeimininkų statusą turėjusių BC „Boom“ krepšininkų ir svečių vaidmenyje buvusios „Nebajerio“ ekipos.

Susitikimo starte pirmasis prabilo „Nebajeris“ (0:2), tačiau netrukus sulaukė dvigubo varžovų atsako (4:2). Po M.Krūvėlio taiklaus metimo rezultatas tapo lygus (4:4), bet vėliau „Nebajeris“ 4 minutes rezgė bevaisias atakas ir tuo netruko pasinaudoti L.Gudaičio kariauna. J.Merkio vedama BC „Boom“ komanda iniciavo spurtą 10:0 (8 taškus pridėjo minėtas žaidėjas) ir antroje kėlinio pusėje atstumas tarp komandų tapo dviženklis (14:4). Per likusias 3 minutes svečiai minimaliai sušvelnino nuostolius ir po pirmojo ketvirčio BC „Boom“ tenkinosi 9 taškų atotrūkiu – 17:8.

Antrojo kėlinio pirmosiomis minutėmis aikštelės šeimininkai pelnė 6 taškus be atsako, po kurių „Nebajerio“ deficitas šoktelėjo iki 15 taškų (23:8). Tiesa netrukus pastaroji komanda atsakė sėkminga atkarpa, po kurios rezultato skirtumas vėl tapo vienženklis (25:16). Vėliau ekipos ir toliau žaidė permainingai bei keitėsi blykstelėjimais puolime, tačiau BC „Boom“ pranašumas nuolat išliko dviženklis. Po T.Čiuplio tolimo šūvio. „Nebajeris“ suapvalino deficitą iki 10 taškų (33:23), bet pirmąją dvikovos pusęs tiksliau baigė aikštės šeimininkai ir įpusėjus mačui komandas skyrė 14 taškų – 39:25.

Po didžiosios pertraukos sėkmingiau startavo „Nebajerio“ komanda, kuri 3 minutes neleido priešininkams pelnyti taškų, patys pelnė 5 taškus (deja pataikė vos 2/6 baudų metimus) ir dar kartą prisikasė iki 9 taškų (39:30), o netrukus M.Krūvelio bei R.Petrolio duetas braukė nuostolius iki 6 taškų (41:35). BC „Boom“ iš sąstingio pažadino J.Merkio tritaškis (44:35), o ketvirčio finiše šis krepšininkas kartu su R.Ašmena pridėjo dar 6 taškus ir sugrąžino savo ekipai 13 taškų persvarą (51:38). Visgi paskutinis žodis trečiajame kėlinyje priklausė „Nebajeriui“ ir pora tikslių atakų leido svečiams suapvalinti atsilikimą iki 10 taškų – 51:41.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Nebajerio“ viltys atsitiesti ėmė dužti į šipulius. Svečiai 4,5 minutės niekaip negalėjo pasižymėti ir už tai brangiai sumokėjo. Žaidimo vadžias savo rankose pajautę BC „Boom“ krepšininkai, surengė surtą 12:0 ir nužudė varžovus viltis iškovoti pergalę (63:41). Kėlinio viduryje „Nebajeris“ nutraukė taškų badą ir keliskart pasižymėjo, tačiau sustabdyti įsibėgėjusio BC „Boom“ traukinio taip ir nepavyko. L.Gudaičio armija galutinai palaužė oponentų pasipriešinimą ir O.Sarpaliaus tolimas šūvis paskutinę rungtynių sekundę, įtvirtino BC „Boom“ pergalę solidžiu 30 taškų skirtumu. Galutinis rungtynių rezultatas – 78:48.

Laisvydas Gudaitis (BC „Boom“):

Buvo gera pradžia, kuri leido įsitvirtinti priekyje. Nors rungtynių eigoje varžovai kibo į atlapus, bet paskutiniame kėlinyje įtvirtinote pergalę. Kas leido tą padaryti?

„Rungtynių eigoje atrodėm apmigę tokie. Galbūt dėl to, kad antrą dieną iš eilės turim vėlyvas varžybas. Žaidėjai galbūt buvo pavargę, o gal ir atsipalaidavę. Varžovai buvo priartėję pavojingu taškų skirtumu ir tokiose situacijose kartais būna, kad viskas apsiverčia į priešingą pusę. Na, bet atlikome keletą gerų keitimų ir pavyko išlaikyti iniciatyvą. Pavyko atrasti žaidėjus, kurie tuo momentu buvo šviežesni ir labiau norėjo kovoti aikštelėje. Intenstyvumas gynyboje ir greitas žaidimas padėjo vėl užsiauginti stabilesnę rungtynių pabaigai persvarą.“

BC „Boom“ pergalės kalviais buvo J.Merkys (19 tšk., 8 atk. k., 8 išpr. pr.), O.Sarpalius (15 tšk.), Ž.Pilipavičius (12 tšk., 7 atk. k.), V.Marcinauskas (8 tšk., 8 atk. k.), M.Pranckūnas (6 tšk.), R.Ašmena (6 tšk.), M.Tamošauskas (5 tšk., 6 atk. k.) ir A.W. Lawal (5 tšk.).

„Nebajerio“ gretose išsiskyrė T.Čiuplys (13 tšk., 5 per. k.), M.Krūvelis (12 tšk.), R.Petrolis (8 tšk., 11 atk. k.), R.Sadauskas (6 tšk.) ir K.Žilinskas (4 tšk., 6 atk. k.).

BC „Boom“ „C“ lygos „ALT reklama“ pirmenybėse iškovojo trečiąją pergalę iš tiek pat galimų (3-0). „Nebajerio“ sąskaitoje dvi nesėkmės ir vienintelis laimėjimas (1-2).

„Hidraulinės Sistemos“ palaužė BC „Boom“ pasipriešinimą (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 20:41 val.)„NeBajeris“ palaužė „Randerio“ ekipą (2015 gruodžio 04 d., penktadienis, 02:29 val.)BC „BOOM“ sutriuškino „Ryterna Group“ ekipą (2015 lapkričio 04 d., trečiadienis, 07:43 val.)BC „BOOM“ po nesunkios kovos palaužė „Baltic Transline“ ekipą. (2015 gruodžio 13 d., sekmadienis, 16:46 val.)BC „BOOM“ įnirtingoje kovoje palaužė BC „Straight“ (2016 kovo 13 d., sekmadienis, 18:47 val.)A.S.K. „Persvaros“ ir „Nebajerio“ serijoje prireiks lemiamų trečiųjų rungtynių (2016 balandžio 29 d., penktadienis, 22:39 val.)BC „BOOM“ po atkaklios kovos įveikė BC „Straight“ ekipą. (2016 kovo 01 d., antradienis, 21:26 val.)BC „BOOM“ gana nesunkiai įveikė „Batic Transline“ komandą (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 17:58 val.)Įtemptame mače „Nebajeris“ palaužė „Lituanicą“ (2016 vasario 21 d., sekmadienis, 22:34 val.)BK „Centre ‒ 2“ iškovojo pirmąją pergalę, įveikdami „Nebajeris“ komandos penketuką (2015 lapkričio 21 d., šeštadienis, 15:01 val.)