Birštono SC ‒ „Olimpas“ vs BC „Gazuotas pienas“ (76:82)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 lapkričio 27 d., Penktadienis, 20:00 val. @ Birštono gimnazija, Kęstučio g. 29, Birštonas, LT-59210

BC „Gazuotas pienas“ išsivežė sunkią pergalę iš Birštono

2015 lapkričio 28 d., Šeštadienis, 01:59 val., peržiūros: 1463

Penktadienį, lapkričio 27 dieną, Birštono gimnazijos sporto salėje įvyko „C“ lygos, Didžiosios taurės pirmenybės tarp K pogrupio komandų – vietos Birštono „Olimpo“ bei svečių BC „Gazuoto pieno“. Visų rungtynių metu jautėsi tvyrojanti įtampa tarp komandų, kadangi abi komandos norėjo laimėt. Gan negausiai į namų rungtynes susirinkę Birštoniečiai užkūrė pirtį svečiams iš Kauno ir didžiąją rungtynių dalį kvėpavo varžovams į nugarą. Visgi, lemiamu momentu birštoniečiams nepavyko užpulti bei sėkmingai apsiginti, kas ir nulėmė svečių pergalę.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo gan apylygiu komandų žaidimu. Tiek viena, tiek kita komanda sugebėjo sėkmingai užbaigti atakas. Solidesnį pranašumą birštoniečiai buvo įgiję kuomet pelnė penkis taškus paeiliui ir tuomet įgijo keturių taškų atotrūkį. Visgi, svečiai pradėjo po truputį artėti prie varžovų ir gan rezultatyvų pirmąją kėlinį užbaigė turėdami vieno taško deficitą – 26:25. Antrasis kėlinys prasidėjo sėkminga „Gazuoto pieno“ atkarpėle, kurią jie laimėjo 7:2 bei persvėrė rungtynių rezultatą. Vėliau pradėjo įsišaudyti ir svečių tolimoji artilerija. Jie pataikė tris tritaškius paeiliui, bet birštoniečiai atsakė patys taikliu tolimu metimu. Visgi, tuomet komandas jau skyrė septyni taškai. Po minutės pertraukėlės atsigavę „Olimpo“ krepšininkai pelnė septynis taškus be atsako bei staiga išlygino rezultatą. Visgi, kėlinio pabaiga priklausė kauniečiams, kurie kėlinį užbaigė 10:0 spurtu bei tuo pačiu turėjo dešimties taškų atotrūkį po pirmosios rungtynių pusės – 41:51.

Trečiąjį ketvirtį Birštono ekipa pradėjo spurtu 9:0 ir taip sumažino savo atsilikimą iki minimumo. Svečiai buvo priversti imti minutės pertraukėlės, kas jiems ir išėjo į naudą. Atsigavę po šalto dušo jie pelnė šešis taškus be atsako bei vėl įgavo kiek solidesnį pranašumą. Likusią kėlinio dalį komandos sužaidė taškas į tašką, tad skirtumas nepakito. Po trijų kėlinukų rezultatas buvo 61:68. Lemiamas ketvirtis buvo pats nerezultatyviausias, ko gero dėl to, kad komandos jau stengėsi labiau apsiginti nei užpulti. Kėlinuką kiek sėkmingiau pradėjo „Gazuoto pieno“ kompanija, kuri padidino pranašumą iki dešimties taškų. Vėliau komandos apsikeitė keliais taikliais metimais ir svečiai turėjo 11 taškų pranašumą. Visgi, kėlinio pabaigoje M.Knyšius dar bandė traukti savo komandą bei pelnė šešis taškus paeiliui, kas leido Birštono ekipai sumažinti atsilikimą iki penkių taškų. Kitoje aikštelės pusėje šeimininkai prasižengė prieš M. Gasperavičių, kuris tikrai nėra patikimas baudų metikas. Visgi, jis paneigė visas prognozes bei sumetė du, labai svarbius savo komandai, baudos metimus. Likus žaisti kiek mažiau nei minutei, „Olimpo“ ekipa dar pataikė tritaškį, tačiau visus taškus ant „i“ sudėjo tas pats M.Gasperavičius, kuris pataikė labai svarbų dvitaškį. Birštoniečiai dar turėjo šansų kovoti bent jau dėl pratęsimo, tačiau lemiamos atakos metu, nepavyko sėkmingai užpulti varžovų krepšio, tad rungtynių baigtis jau buvo aiški. Galutinis rungtynių rezultatas 76:82.

J.Eibukas (BC „Gazuotas pienas“):
„Atvažiavome nepajėgiausios sudėties, įvykdėm žaidimo planą. Tiesiog stengėmės išnaudoti savo pagrindinius žaidėjus. Na ir manau, kad Kaune bus lengviau, nes turėsim daugiau pajėgesnių žaidėjų.“

V. Kapačinskas (Birštono „Olimpas“):
„Pritrūko šiandien žaidėjų. Žaidėme normaliai, pagal tai, ką šiandien turėjom. Priešininkų komanda stipri. Gaila, kad šiandien negalėjo kai kurie mūsų žaidėjai žaisti.“

Birštono SC ‒ „Olimpas“: Mindaugas Knyšius – 29 tšk. (7 rezult. perd., 10 išpr. praž.), Justinas Tamošiūnas – 22 tšk., Kęstutis Juškevičius – 11 tšk. (10 atk. kam.)

BC „Gazuotas pienas“: Mantas Stankevičius – 27 tšk. (12 atk. kam., 6 rezult. perd.), Mantas Gasperavičius – 21 tšk. (5 išpr. praž.), Karolis Kokoška – 18 tšk.

BC „Gazuotas pienas“ sutriuškino negausiai susirinkusius varžovus (2016 vasario 02 d., antradienis, 01:28 val.)BC „Gazuotas pienas“ neturėjo vargo su Kauno NTI-PN (2015 lapkričio 18 d., trečiadienis, 22:10 val.)BC „Gazuotas pienas“ išlygino serijos rezultatą (2016 kovo 20 d., sekmadienis, 11:37 val.)BC „Gazuotas pienas“ nepaliko vilčių Veiverių „Amberiui“ (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 21:42 val.)BC „Gazuotas pienas“ be didesnio vargo įveikė „KMAIK“ ekipą. (2015 lapkričio 02 d., pirmadienis, 21:39 val.)Visas rungtynes iniciatyvą tvirtai laikęs BC „Gazuotas pienas“ pasiekė užtikrintą pergalę (2016 sausio 04 d., pirmadienis, 21:54 val.)BC „Gazuotas pienas“ pratęsime palaužė „Kėdainius“ (2016 sausio 25 d., pirmadienis, 23:17 val.)BC „Gazuotas pienas“ tik ketvirtame kėlinuke susitvarkė su „Elektrėnais“ (2015 lapkričio 09 d., pirmadienis, 22:13 val.)BC „Gazuotas pienas“ ketvirtame kėlinyje pabėgo nuo „Buritus“ ekipos. (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 23:14 val.)BC „Gazuotas pienas“ pranoko „Lituanicos“ krepšininkus (2015 lapkričio 23 d., pirmadienis, 21:50 val.)