Veiverių „Amberis“ vs Ragai (83:77)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 spalio 21 d., Trečiadienis, 19:30 val. @ Garliavos A. Mitkaus pagrindinė mokykla, Vytauto g. 4, Garliava, Kauno raj., LT-53270

Veiverių „Amberis“ pergalę šventė tik po pratęsimo

2015 spalio 21 d., Trečiadienis, 23:12 val., peržiūros: 1134

Trečiadienio (10-21) vakarą Garlaivos A. Mitkaus pagr. m-klos sporto salėje buvo sužaistos C lygos „ALT reklama“ pirmenybių E pogrupio rungtynės. Šeimininkai Veiverių „Amberis“ savo salėje priėmė varžovų „Ragų“ komandos krepšininkus. Rungtynes geriau pradėjo svečių komandos žaidėjai ir įpusėjus kėlinukui jau turėjo šiokią tokią persvarą (5:10). Nors šeimininkams pagerinus žaidimą tiek puolime, tiek gynyboje ir buvo pavykę sumažinti atsilikimą iki minimumo, tačiau „Ragų“ krepšininkai pasinaudoję varžovų klaidomis sėkmingiau užbaigė ketvirtį 11:19.

Po pirmojo kėlinio šalto dušo atsigavę šeimininkai antrą kėlinį pradėjo užtikrintai ir laimėję atkarpą 8:0 išlygino rezultatą. „Amberio“ nepristabdė, net varžovų paimta minutės pertraukėlė. Jie toliau žaidė užtikrintai ir baigiantis kėliniui jau turėjo 9 taškų persvarą (36:27). Svečiai vėl sėkmingiau užbaigė ketvirtį ir prieš ilgąją pertrauką sumažino savo deficitą iki 5 taškų 36:31.

Trečiajame ketvirtyje abiem komandoms buvo sunku rinkti taškus. Abiejų komandų žaidime atsirado daugiau broko. Šeimininkai niekaip negalėjo pataikyti iš po krepšio ar vidutinio nuotolio. Šiame ketvirtyje jie taškus rinko tik tolimais metimais. „Ragų“ žaidėjai dažniau stengdavosi užbaigti atakas iš po krepšio ir tai pasiteisino. Prieš lemiamą ketvirtį minimaliu skirtumu priekyje dar buvo šeimininkai 48:47.

Ketvirtas kėlinukas prasidėjo sėkminga šeimininkų ataka. Nors netrukus taškus pelnė ir svečiai, bet „Amberis“ jų per arti neprisileido. Besibaigiant kėlinukui svečiai sugebėjo prisivyti savo varžovus ir likus mažiau nei minutei net išsiveržti į priekį. Saimonas Pažėra likus žaisti 24 sek. stojo prie baudų metimo linijos, jo komandai atsiliekant 1 tašku. Prametęs pirmąją, bet pataikęs antrąją jis išlygino rezultatą. Per paskutinę ataką svečiams nepavyko pelnyti taškų ir nuaidėjo teisėjo švilpukas skelbiantis, jog šiose rungtynėse bus žaidžiamas pratęsimas.

Pratęsimui labiau pasiruošę atrodė „Amberio“ krepšininkai. Rengdami pozicines atakas, jie įpusėjus pratęsimui susikrovė 4 taškų persvarą, prieš varžovų gynybą vaistų nerandančius „Ragų“ žaidėjus. Likus žaisti apie minutę M.Gilius tolimu metimu sumažino atsilikimą iki minimumo (78:77). Tašką šiose rungtynėse padėjo šeimininkų komandos kapitonas Povilas Glaniauskas. Likus žaisti apie 30 sek. pataikęs tritaškį, po kurio komandas skyrė jau 6 taškai, „Ragų“ krepšininkams taškų pelnyti nebepavyko ir Veiverių „Amberis“ šventė pergalę rezultatu 83:77.

Po runtynių šeimininkų komandos treneris Nerijus Baltrušaitis paklaustas, kas lėmė pergalę šio dienos rungtynėse, kalbėjo:

„Pirmos mūsų rungtynės, tokios neparuoštos. Žmonių daug, žaisti noriničų irgi daug. Visi nori laimėti, visi stengiasi padaryt viską ką gali. Tikimės, kad ir toliau taip bus. Šiemet esam pasiruošę, kažką parodyti lygoje, ką sugebam. Dar kažkiek sunku susižaisti, bet kuo toliau tuo labiau bandysim.“

Veiverių „Amberis“: Rokas Puikys – 21 tšk., Gintaras Žilinskas – 18 tšk. (12 atk. kam.), Saimonas Pažėra – 16 tšk. (6 išpr. praž.), Martynas Juodis – 10 tšk.

Ragai: Lukas Marčiulionis – 25 tšk. (7 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Justas Bagurskis – 22 tšk. (12 atk. kam.), Mantas Tinginys – 14 tšk.

Veiverių „Amberis“ nugalėjo „Lapės“ (2015 lapkričio 04 d., trečiadienis, 22:30 val.)Užtikrintai žaidęs Veiverių „Amberis“ nugalėjo „ASU“ (2015 lapkričio 19 d., ketvirtadienis, 00:48 val.)Veiverių „Amberis“ pratęsime turėjo pripažinti United ‒ „Alta transporto“ pranašumą (2015 gruodžio 18 d., penktadienis, 22:07 val.)„Elektrėnai“ pasiekė lengvą pergalę prieš „Ragus“ (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 08:53 val.)Pranašumą iššvaistę „Ragai“ išsaugojo pergalę prieš „Komandą X“ (2016 vasario 18 d., ketvirtadienis, 00:26 val.)LCP KK „Partizanas“ panaikino solidų deficitą ir pratęsime įveikė „Ragus“ (2016 sausio 06 d., trečiadienis, 23:30 val.)Po ilgosios pertraukos sušlubavęs „Nebajeris“ ketvirtfinalio seriją pradėjo pralaimėjimu (2016 kovo 28 d., pirmadienis, 23:42 val.)LCP KK „Partizanui“ nepadėjo namų sienos prieš „Ragai“ (2015 gruodžio 08 d., antradienis, 00:46 val.)„Ragai“ gan nesunkiai susitvarkė su savo varžovais (2016 vasario 11 d., ketvirtadienis, 00:28 val.)„Ragai“ po permainingos kovos privertė pasiduoti „KMAIK“ ekipą. (2016 vasario 22 d., pirmadienis, 22:16 val.)