A. S. K. „Persvara“ vs Kleboniškio „Vilkai“ (85:40)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 21 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„A. S. K. „Persvara“ šventė lengvą pergalę prieš Kleboniškio „Vilkus“

2016 vasario 21 d., Sekmadienis, 22:01 val., peržiūros: 1436

Vasario 21 dieną, V. Kuprevičiaus mokykloje vyko C lygos, reguliariosios P pogrupio rungtynės tarp vietos „A. S. K. „Persvara“ ir svečių Kleboniškio „Vilkai“. Pirmame kėlinuke geriau ir užtikrinčiau žaidę šeimininkai pirmavo 20:7. Antrame ketvirtyje svečiams toliau sunkiai sekėsi stabdyti varžovų puolimą ir „A. S. K. „Persvara“ toliau didino savo pranašumą – 45:24. Trečiame kėlinyje šeimininkų persvara tapo triuškinanti – 68:32. Paskutiniame ketvirtyje „A. S. K. „Persvara“ nelėtino tempo ir prie savo milžiniškos persvaros pridėjo dar 9 taškus, Galutinis rungtynių rezultatas 85:40.

Rungtynes komandos pradėjo gana apylygiai (5:5), tačiau tada šeimininkai spurtavo 13:0 ir išsiveržė į priekį (18:5). Iki kėlinuko pabaigos svečiai sumažinti atsilikimo nesugebėjo ir po pirmų dešimties minučių rezultatu 20:7 pirmavo „A. S. K. „Persvara“.

Nuo pat antrojo kėlinuko pradžios toliau tęsėsi šeimininkų dominavimas ir atotrūkis tarp komandų išaugo iki 22 taškų (30:8). Tada Kleboniškio „Vilkams“ pavyko pagauti gerą žaidybinį ritmą ir to dėka, svečiai spurtavo 9:0 ir sumažino atsilikimą iki turėto kėlinuko pradžioje (17:30). Dėja, bet toliau artėti svečiams nepavyko ir iki pirmosios rungtynių pusės pabaigos, „A. S. K. „Persvara“ padidino savo pranašumą iki 21 taško – 45:24.

Trečiojo kėlinuko pirma pusė buvo ypač nesėkminga svečiams iš Kleboniškio. Šeimininkai savo aštriais reidais į baudos aikštelę rinko lengvus taškus, o laimėję atkarpą net 16:0 susikrovė daugiau nei saugų pranašumą (63:26). Iki kėlinuko pabaigos „Vilkams“ pavyko šiek tiek sumažinti atsilikimą, tačiau jis išliko triuškinantis – 68:32.

Paskutiniame ketvirtis buvo tiesiog formalumas ir komandos žaidė ramiau, nesiplėšydamos. Rungtynių galutinis rezultatas 85:40 skelbė „A. S. K. „Persvara“ krepšininkų pergalę.

Po rungtynių, nugalėtojų treneris V.Juknevičius sakė: „Šiandien buvome tiesiog stipresni. Nors šios varžybos mums nieko nelėmė, tačiau džiaugiamės iškovoję pergalę“

A. S. K. „Persvara“: Saulius Pakalniškis – 28 tšk., Vytautas Bereiša – 22 tšk. (6 perimt. kam.), Marius Satkevičius – 19 tšk. (5 rezult. perd., 6 išpr. praž.)

Kleboniškio „Vilkai“: Svajūnas Murauskas – 14 tšk., Benas Narbutas – 13 tšk. (5 išpr. praž.), Remigijus Kuncevičius – 8 tšk.

„ASU“ penketukas įrodė pranašumą prieš Kleboniškio „Vilkus“ (2016 sausio 21 d., ketvirtadienis, 21:08 val.)„Buritus“ neturėjo vargo su Kleboniškio „Vilkais“ (2015 lapkričio 17 d., antradienis, 23:53 val.)„Lituanica“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš Kleboniškio „Vilkų“ (2016 sausio 26 d., antradienis, 23:42 val.)A.S.K „Persvara“ išvargo pergalę prieš „Resmilą & SmeliavimoDarbai.lt (2015 lapkričio 12 d., ketvirtadienis, 22:34 val.)„A. S. K. „Persvara“ nesunkiai nugalėjo „ASU“ krepšininkus (2016 vasario 09 d., antradienis, 22:27 val.)A. S. K. „Persvara“ pasiekė dar vieną įtikinamą pergalę (2016 sausio 15 d., penktadienis, 02:15 val.)Sunkiai įsibėgėję KK „13“ įveikė Kleboniškio „Vilkus“ (2015 spalio 29 d., ketvirtadienis, 22:35 val.)„A. S. K. „Persvara“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Randeris“ ekipą (2016 sausio 26 d., antradienis, 22:28 val.)MRU VSF nepaliko vilčių Kleboniškio „Vilkams“ (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 23:20 val.)A. S. K. „Persvara“ atkrintamasias pradėjo minimalia pergale (2016 kovo 01 d., antradienis, 20:11 val.)