Green Death vs Ragai (73:63)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 11 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Green Death“ vos neprisižaidė su „Ragų“ penketuku

2016 sausio 11 d., Pirmadienis, 22:37 val., peržiūros: 1244

Sausio 11 dieną, 19:00 val., J.Dobkevičiaus mokyklos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „Green Death“ (šeimininkai) ir „Ragai“ (svečiai). Svečių komanda į rungtynes atvyko vos penkiese ir neturėdami jokio atarginio rezervo jau pirmoje rungtynių pusėje paleido varžovus tolyn. „Green Death“ jautėsi užtikrintai, vienu metu jų persvara pasiekė ir 20 taškų, tačiau po ilgosios pertraukos „Ragai“ priminė apie save. Svečiai pasinaudojo varžovų atsipalaidavimu ir sugebėjo atsilikimą sumažinti vos iki 3 taškelių. Nors intriga ir sugrįžo, bet dabar „Green Death“ į varžovų spurtą pažiūrėjo daug rimčiau ir sugebėjo išsaugoti pergalę savo rankose 73:63.

Susitikimo pradžioje „Ragai“ tikrai negalėjo tikėtis lygaus žaidimo, nes šeimininkai jau nuo pat pirmųjų minučių demonstravo didelį tempą ir puikų pataikymą iš toli, o skirtumas tarp komandų augo gana greitai. Nors svečiai patys ir visai padoriai atrodė puldami, bet gynyboje žaidėjams labai trūko kietesnės kovos, o krepšinikai privalėjo pasisaugoti pražangų. Jau antrojo kėlinuko pradžioje „Green Death“ sugebėjo pasiekti 20 taškų persavarą ir atrodė, kad likęs laikas tebus formalumas. Prasidedant ilgajai pertraukai „Green Death“ pirmavo rezultatu 49:34.

Tačiau po ilgosios pertraukos „Green Death“ komandos puolimas sustojo, o tuo pasinaudoję svečiai sumažino atsilikimą iki vienženklio. Šeimininkai ėmė pykti patys ant savęs, bandė rotuoti sudėtimi, bet rungtynių kontrolė jau buvo prarasta. „Ragai“ tarsi pajuto antrąjį kvėpavimą ir intriga pagaliau sugrįžo. Ketvirtame kėlinuke komandas jau skyrė tik 3 taškeliai. Tuomet „Green Death“ baigė visus eksperimentus ir stengėsi išnaudoti bene akivaizdžiausią pranašumą – savo ūgį. Būtent sėkmingas vidurio puolėjų žaidimas ir provokuojamos pražangos arčiau krepšio leido atsitiesti, o pražangų prisirinkę „Ragai“ antrojo spurto surengti nebesugebėjo. „Green Death“ atsilaikė ir laimėjo dvikovą rezultatu 73:63.

Dalius Grušauskas („Green Death“):

„net neįsivazduoju kaip leidome varžovams taip priartėti, turėjome daug lengviau laimėti, turėjome net 20 taškų pranašumą, o jie susirinko vos penkiese. Tikiuosi daugiau tai nepasikartos“

Green Death: Igoris Konovalenko – 21 tšk., Dalius Grušauskas – 13 tšk. (8 rezult. perd.), Valdas Valksmanas – 13 tšk. (6 išpr. praž.), Andrius Grabauskas – 10 tšk. (18 atk. kam.)

Ragai (S): Viktoras Žukauskas – 23 tšk. (5 rezult. perd.), Tomas Guogas – 15 tšk. (12 atk. kam., 6 išpr. praž.), Mindaugas Gilius – 13 tšk., Donatas Želvys – 10 tšk.

„Green Death“ po atkaklios kovos palaužė „KMAIK“ (2015 gruodžio 08 d., antradienis, 00:10 val.)„Green Death“ įtikinamai įveikė „Komandą X“ (2015 lapkričio 30 d., pirmadienis, 22:11 val.)„Green Death“ nesunkiai atsirevanšavo prieš LCP KK „Partizanas“ ekipą (2016 vasario 15 d., pirmadienis, 22:39 val.)„Green Death“ atsirevančavo varžovams ir žengė į aštunfinalį (2016 kovo 07 d., pirmadienis, 22:39 val.)„Green Death“ antroje rungtynių pusėje palaužė „BK Centre ‒ 2“ (2016 sausio 27 d., trečiadienis, 23:35 val.)„Kaišiadorys“ nesunkiai įveikė „Ragų“ ekipą. (2015 spalio 24 d., šeštadienis, 19:35 val.)„Green Death“ antroje rungtynių pusėje palaužė Baltijos „Mirtinus pingvinus“ (2015 lapkričio 23 d., pirmadienis, 22:21 val.)„Green Death“ iškovojo lengvą pergalę rungtynėse prieš „Komandą X“ (2016 sausio 19 d., antradienis, 22:22 val.)„Komandos X“ penketui pavyko įveikti „Ragų“ pasipriešinimą (2015 gruodžio 22 d., antradienis, 21:56 val.)„Green Death“ komanda patyrė sutriuškinimą nusileidę Jonavos LSK „Technoera“ (2015 lapkričio 09 d., pirmadienis, 21:45 val.)