Brentex Trailer vs Return (76:71)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 13 d., Pirmadienis, 18:40 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto „Atžalyno“ progimnazija, Partizanų g. 46, Kaunas, LT-49460

„Brentex Trailer“ vos nepaleido pergalės iš savo rankų

2017 vasario 13 d., Pirmadienis, 20:52 val., peržiūros: 1369

Vasario 13 dieną, 18:40 val., „Atžalyno“ mokyklos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „Brentex Trailer“ (šeimininkai) ir „Return“ (svečiai). Rungtynės buvo gana permainingos, iš pradžių į priekį pabėgo ir 10 taškų pranašumą pasiekė „Return“ krepšininkai, bet dar antrojo kėlinuko metu „Brentex Trailer“ sugebėjo ne tik išlyginti, bet ir persverti rezultatą savo naudai. Šeimininkų pranašumas nuo to momento smarkiai išaugo, bet „Return“ nenuleido rankų ir kovėsi iki galo. Svečiai rungtynių pabaigoje priartėjo vos iki 2 taškų ribos, bet komandai lemiamomis atakomis pritrūko sėkmės ir geriau sužaidę „Brentex Trailer“ žaidėjai išlaikė pranašumą savo pusėje. Rungtynės baigėsi rezultatu 76:71 (10:15, 28:14, 21:20, 17:22).

Nors rungtynių starte abi komandos rezultatyvumu nepasižymėjo, tačiau „Return“ komandos žaidėjai pirmieji išjudino savo puolimą ir keletą kartų pelnę taškus su pražangomis ėmė tolti. Skirtumas augo, o prie to labiausiai prisidėjo pačių „Brentex Trailer“ komandos žaidėjų prastas žaidimas puolant. Neabejotinu svečių lyderiu tapęs A.Vailionis padėjo savo komandai pasiekti net ir 10 taškų panašumą. Tačiau tuomet jų puolimas visiškai užsikirto. Tuo tarpu „Brentex Trailer“ pagaliau pataikė iš toli ir tai buvo tik galingo spurto pradžia. Šeimininkai varžovus parbloškė sužaisdami geriausią atkarpą rungtynėse ir laimėdami ją rezultatu 18:0, vos per pusę kėlinuko vaizdas aikštelėje pasikeitė kardinaliai ir dabar jau šeimininkai diktavo savo sąlygas. Po dviejų kėlinukų „Brentex Trailer“ buvo priekyje 38:29.

Po ilgosios pertraukos „Brentex Trailer“ ir toliau tolo, jų pranašumas perkopė 10 taškų ribą ir vienu metu komanda pirmavo net 16 taškų pranašumu. Atrodytų saugi šeimininkų persvara išsilaikė iki ketvirtojo kėlinuko vidurio, o tuomet komanda tarsi sustojo. „Return“ komandai užteko pataikyti kelis tritaškius metimus ir krepšininkai vėl patikėjo savo jėgomis. Svečiai net patys nepajuto kaip greitai ėmė nykti jų deficitas ir rungtynių pabaigoje intriga sugrįžo. Ir toliau klysdami „Brentex Trailer“ žaidėjai varžovus prisileido vos per 2 taškų atstumą. Tiesa, laiko buvo likę išties nedaug, tad „Return“ komanda privalėjo žaisti itin tiksliai, o čia sėkmė jau buvo šeimininkų pusėje. „Brentex Trailer“ pataikė itin svarbų dvitaškį su pražanga, varžovai atsakė nesėkmingu metimu ir paskutinės „Return“ viltys buvo statomos ant pražangų taktikos. Tačiau šis sprendimas buvo labiau kaip šiaudas skęstančiam, o užtikrintai rungtynes pabaigę „Brentex Trailer“ išlaikė persvarą savo rankose. Rungtynės baigėsi rezultatu 76:71.

Brentex Trailer: Vytenis Gintautas – 16 tšk., Valius Fominas – 14 tšk., Šarūnas Mickus – 12 tšk. (5 rezult. perd.), Donatas Greivys – 10 tšk. (6 rezult. perd.)

Return: Aurimas Vailionis – 29 tšk. (6 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Nojus Gabrielaitis – 14 tšk., Povilas Venclovas – 14 tšk.

„Brentex Trailer“ vos išsaugojo pergalę savo rankose (2017 kovo 07 d., antradienis, 22:16 val.)„Brentex Trailer“ pasiekė tvirtą pergalę prieš „Ragus“ (2017 kovo 13 d., pirmadienis, 22:30 val.)„Hermis“ atsipalaidavo rungtynių pabaigoje, bet pergalės iš savo rankų nepaleido (2017 kovo 05 d., sekmadienis, 21:50 val.)„Brentex Trailer“ nepasipriešino „Bangos“ krepšininkams (2016 lapkričio 21 d., pirmadienis, 20:10 val.)„Brentex Trailer“ iškovojo pirmąją pergalę, įveikdami „Compensą“ (2016 gruodžio 12 d., pirmadienis, 22:49 val.)„Brentex Trailer“ užtikrintai įveikė „Baltic Transline“ ekipą (2017 sausio 03 d., antradienis, 00:39 val.)„Ragai“ įveikė „Brentex Trailer“ pasipriešinimą. (2016 lapkričio 28 d., pirmadienis, 20:43 val.)„Return“ žaidėjai „Brentex Trailer“ ekipai priešinosi tik kėlinį (2017 sausio 18 d., trečiadienis, 22:30 val.)„Return“ po nelengvos kovos pasiekė pirmą pergalę (2016 spalio 31 d., pirmadienis, 22:37 val.)„Baltic Transline“ iškovojo pergalę, tačiau ją apkartino rimta ekipos lyderio M. Paršeliūno trauma (2017 kovo 03 d., penktadienis, 23:02 val.)