Randeris vs Return (43:50)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 spalio 31 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Return“ po nelengvos kovos pasiekė pirmą pergalę

2016 spalio 31 d., Pirmadienis, 22:37 val., peržiūros: 1532

Pirmadienį, spalio 31 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „Top Sport“ pirmenybių rungtynės, tarp vietos „Randerio“ ir svečių „Return“ ekipų. Geriau startavę aikštės šeimininkai vėliau sustojo, kuo pasinaudoję „Return“ žaidėjai perėmė iniciatyvą ir pasiekė pergalę rezultatu 43:50 (14:9, 11:15, 9:17, 9:9).

Rungtynes žymiai geriau pradėję svečiai iškart spurtavo 0:7 ir taip atitrūko, tačiau čia pat savo taškų sąskaitą atidarę aikštės šeimininkai per likusį laiką iki pirmojo kėlinuko pabaigos sužaidė atkarpą 12:0 ir perėmę iniciatyvą įgijo penkių taškų persvarą. Antrojo kėlinuko pradžioje „Randeris“ dar labiau atitrūko, tačiau taip lengvai nusileisti nesiruošę svečiai surinko penkis taškus iš eilės ir sumažino skirtumą tarp komandų iki dviejų taškų. Aikštės šeimininkai dar bandė tolti, tačiau čia pat iš toli pasižymėjęs L.Grincevičius braukė savo komandos deficitą iki minimumo. 25:24.

Po ilgosios pertraukos aktyviau į puolimą skubėti pradėję „Return“ ekipos žaidėjai iškart perėmė iniciatyvą į savo rankas. Kiek vėliau „Randeris“ vis labiau klimpo chaotiškame priešininkų žaidime, ko pasekoje skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki penkių taškų. Nežymiai sušvelninę deficitą, aikštės šeimininkai čia pat sulaukė dviejų taiklių tolimų „Return“ snaiperių šūvių, po kurių jų atsilikimas išaugo iki devynių taškų. Ketvirtojo kėlinuko pradžioje komandos žaidė apylygiai, tačiau įpusėjus ketvirčiui spurtavę šeimininkai prisivijo priešininkus iki trijų taškų. Nepaisant to, rungtynių pabaigoje užtikrintai sužaidęs A.Vailionis buvo pagrindinis „Return“ ekipos pergalės kalvis. 43:50.

„Randeris“: Laimonas Steponavičius – 15 tšk. (8 rezult. perd.), Vilius Narbutas – 9 tšk., Deividas Puodžiulis – 6 tšk.

„Return“: Aurimas Vailionis – 20 tšk., Lukas Grincevičius – 11 tšk., Mantas Mišeikis – 10 tšk. (8 perimt. kam.)

„Kauno NTI-PN“ pasiekė nesunkią pergalę (2016 lapkričio 28 d., pirmadienis, 21:26 val.)„NTI ‒ PN“ po lengvos kovos nukovė „Return“ ekipą. (2016 lapkričio 07 d., pirmadienis, 20:38 val.)KK „Garliava“ po ilgosios pertraukos įrodė pranašumą prieš „Randerį“ (2016 gruodžio 19 d., pirmadienis, 21:54 val.)„Return“ žaidėjai „Brentex Trailer“ ekipai priešinosi tik kėlinį (2017 sausio 18 d., trečiadienis, 22:30 val.)„Brentex Trailer“ vos nepaleido pergalės iš savo rankų (2017 vasario 13 d., pirmadienis, 20:52 val.)„Baltic Transline“ atkrintamasias pradėjo užtikrinta pergale (2017 kovo 14 d., antradienis, 22:40 val.)„Elektromontuotojas“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Randerį“ (2016 gruodžio 07 d., trečiadienis, 20:06 val.)Tvirtai rungtynes pradėjusi KK „Garliava“ iškovojo užtikrintą pergalę (2017 vasario 16 d., ketvirtadienis, 18:40 val.)„Hermis“ atsipalaidavo rungtynių pabaigoje, bet pergalės iš savo rankų nepaleido (2017 kovo 05 d., sekmadienis, 21:50 val.)Tik po atkaklios kovos BC „Ambi“ & Alaina įveikė „Randerį“ (2017 sausio 23 d., pirmadienis, 22:21 val.)