SK „Neveronys“ vs Grizliai (65:73)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 spalio 31 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Pratęsimą išplėšę SK „Neveronys“, po permainingos kovos krito prieš Martyno Valaičio vedamus „Grizlius“

2016 spalio 31 d., Pirmadienis, 22:47 val., peržiūros: 987

Pirmadienį, spalio 31 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „Top Sport“ pirmenybių, B pogrupio rungtynės, tarp vietos SK „Neveronių“ ir svečių „Grizlių“ ekipų. Susitikimą galingai pradėję svečiai netrukus leido SK „Neveronims“ pasivyti. Visas rungtynes vyko permaininga kova, tačiau savo pranašumą „Grizlių“ žaidėjams pavyko įrodyti tik per pratęsimą. 65:73 (9:20, 19:10, 14:17, 18:13, 5:13).

Rungtynių pradžioje fenomenaliai pasirodęs M. Valaitis visiškai užgožė varžovus pelnydamas vienuolika taškų iš eilės. Atsigavę po šalto dušo SK „Neveronys“ surinko šešis taškus iš eilės ir kiek sušvelnino deficitą. Nepaisant to, prie M. Valaičio prisijungė ir kiti žaidėjai, kurių dėka „Grizliai“ susigrąžino vienuolikos taškų atotrūkį (9:20). Antrojo ketvirčio pradžioje šeimininkai sugebėjo sužaisti atkarpą 9:4, kurios dėka skirtumas tarp komandų sumažėjo iki šešių taškų. Įpusėjus ketvirčiui prabilęs V.Gadliauskas pelnė penkis taškus iš eilės ir vėl sugrąžino svečiams dviženklį atotrūkį. Nepaisant to, per likusį laiką iki ilgosios pertraukos pradžios žymiai geriau pasirodė SK „Neveronys“, ko pasekoje jų deficitas ištirpo iki dviejų taškų. 28:30.

Po ilgosios pertraukos žaidimas išsilygino ir abi komandos viena po kitos rinko greitus taškus, ko pasekoje pirmaujanti ekipa keitėsi ne kartą. Tik besibaigiant trečiam kėlinukui užtikrinčiau sužaidę „Grizliai“ spurtavo 0:8 ir susigrąžinę iniciatyvą įgijo penkių taškų atotrūkį (42:47). Ketvirtojo kėlinuko pradžioje dar labiau atitrūkę svečiai ilgai persvara nesidžiaugė, nes čia pat aštuonis taškus iš eilės surinkę SK „Neveronys“ persvėrė rezultatą savo naudai. Nuo to momento pirmaujanti komanda dar keitėsi kelis kartus ir likus kelioms sekundėms dviejų taškų persvarą turėję „Grizliai“ nesugebėjo sustabdyti greito E. Jurgaičio išpuolio, kurio dėka SK „Neveronys“ išplėšė pratęsimą (60:60). Pratęsimo pradžioje atrodė, kad ant bangos buvę aikštės šeimininkai susidoros su kiek palūžusiais „Grizliais“, tačiau pastarieji pačiu laiku atsitiesė ir, daugiausiai M. Valaičio pastangomis, per likusį laiką nepaliko jokių varžovams, taip pasiekdami pergalę rezultatu 65:73.

Po pergalės nugalėtojų ekipos treneris Audrius Butkus kalbėjo: „Pavyko sustabdyti greitą varžovų puolimą ketvirtame kėlinyje. Galbūt jie pavargo, ko pasekoje ir pradėjome pulti, ką puikiai darėme pirmoje pirmojo kėlinuko pusėje. Paįvairinome žaidimą, „atsidarė“ kiti žmonės, nes pradžioje taškus rinko tik Martynas Valaitis savo individualiais veiksmais, vėliau pavargo. Pabaigoje kažkiek dideli žmonės „patraukė“ ir finale vėl Martynas Valaitis savo padarė“.

SK „Neveronys“: Giedrius Purauskas – 19 tšk. (5 rezult. perd., 7 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Edvardas Jašinskas – 14 tšk. (13 atk. kam.), Evaldas Jurgaitis – 12 tšk. (6 išpr. praž.)

„Grizliai“: Martynas Valaitis – 31 tšk. (10 atk. kam., 5 išpr. praž.), Vaidotas Gadliauskas – 18 tšk., Arūnas Budrys – 9 tšk.

„Kėdainiai“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Grizliai“ ekipą. (2017 sausio 12 d., ketvirtadienis, 23:17 val.)„Laipsniai“ turėjo vargo prieš negausiai susirinkusius „Grizlius“ (2016 gruodžio 15 d., ketvirtadienis, 23:58 val.)„Neveronys“ lengvai įveikė „Garliavą“ (2016 lapkričio 14 d., pirmadienis, 22:03 val.)Atkaklioje dvikoje SK „Neveronys“ atsirevanšavo „Akademijai“ (2017 vasario 15 d., trečiadienis, 23:03 val.)Vos šešiese žaidę SK „Neveronių“ žaidėjai įtikinamai įveikė „Kauno Rami“ (2016 spalio 24 d., pirmadienis, 00:05 val.)„Laipsniai“ nukovė SK „Neveronis“ bei išlygino serijos rezultatą (2017 kovo 15 d., trečiadienis, 22:19 val.)SK „Neveronys“ lengvai įveikė „Elektromontuotoją“ (2017 sausio 04 d., trečiadienis, 20:30 val.)SK „Neveronys“ nušlavė „ICE“ ekipą (2017 vasario 22 d., trečiadienis, 22:21 val.)SK „Neveronys“ nesunkiai įveikė „Elektromontuotoją“ (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 22:52 val.)Nuo rungtynių pradžios spurtavę SK „Neveronys“ nugalėjo „Ice“ ekipą. (2017 sausio 25 d., trečiadienis, 23:37 val.)