ICE vs SK „Neveronys“ (47:87)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 22 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ V. Kuprevičiaus pagrindinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

SK „Neveronys“ nušlavė „ICE“ ekipą

2017 vasario 22 d., Trečiadienis, 22:21 val., peržiūros: 1757

Trečiadienį V.Kuprevičiaus pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko B lygos „ALT reklama“ pirmenybių rungtynės, kur jėgas surėmė „ICE“ (10/6) ir svečių teisėmis atvykę SK „Neveronys“(12/3). Pirmajame susitikime pergalę šventė SK „Neveronys“ 15 taškų skirtumu.

Rungtynės užtikrinčiau pradėjo „ICE“ ekipa, kuri smeigė tris tolimus metimus paeiliui ir greitai susikrovė pranašumą ( 10:4). Šeimininkai toliau išlaikė iniciatyvą savose rankose, tačiau SK „Neveronys“ antroje kėlinuko pusėje atrado savąjį žaidimą ir ėmė diktuoti žaidimo sąlygas ( 13:17). Po minutės pertraukėlės „ICE“ niekaip nesusitvarkė su gynyba, o svečiai pasididino pranašumą iki dviženklio ( 15:25). Antrame kėlinyje „ICE“ surengė keletą greitų atakų, kur per keletą minučių skirtumą sumažino iki trijų taškų, bet A.Švelnys truktelėjo savo komandą į priekį ir atstatė turėtą pranašumą ( 30:38). Per likusį laiką komandos apsikeitė sėkmingomis atakomis ir po dviejų kėlinių svečiai pirmavo 9 taškais – 32:41.

Trečiąjį kėlinuką SK „Neveronys“ pradėjo įjungę aukštesnę pavarą ir su kiekviena ataka didino pranašumą ( 34:49). „ICE“ ekipai sunkiai sekėsi apsiginti nuo rezultatyvių varžovų atakų ir po A.Švelnio tritaškio komandas skyrė 20 taškų.Ketvirtame kėlinyje SK „Neveronys“ tiesiog nušalvė varžovus, kur šeimininkams leido pelnyti per kėlinuką tik du taškus, o patys sumetė net 24 taškus. SK „Neveronys“ iškovojo triuškinačią pergalę, rezultatu – 47:87.

ICE: Donatas Petrauskas – 9 tšk., Airidas Kurauskas – 9 tšk., Lukas Augaitis – 8 tšk.

SK „Neveronys“: Aurimas Švelnys – 25 tšk., Justinas Virbickas – 15 tšk., Giedrius Purauskas – 12 tšk.

Nuo rungtynių pradžios spurtavę SK „Neveronys“ nugalėjo „Ice“ ekipą. (2017 sausio 25 d., trečiadienis, 23:37 val.)SK „Neveronys“ nesunkiai įveikė „Elektromontuotoją“ (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 22:52 val.)„Legionas“ nesunkiai įveikė „ICE“ (2016 lapkričio 23 d., trečiadienis, 22:33 val.)SK „Neveronys“ lengvai įveikė „Elektromontuotoją“ (2017 sausio 04 d., trečiadienis, 20:30 val.)„Neveronys“ lengvai įveikė „Garliavą“ (2016 lapkričio 14 d., pirmadienis, 22:03 val.)„Nebajeris“ be vargo sutriuškino „ICE“ penketuką (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 18:00 val.)SK „Neveronys“ pasiekė užtikrintą pergalę (2016 gruodžio 06 d., antradienis, 22:07 val.)Atkaklioje dvikoje SK „Neveronys“ atsirevanšavo „Akademijai“ (2017 vasario 15 d., trečiadienis, 23:03 val.)SK „Neveronys“ iškovojo triuškinančią pergalę (2016 lapkričio 08 d., antradienis, 22:38 val.)SK „Neveronys“ ketvirtajame kėlinyje palaužė Birštono SC ‒ „Olimpas“ klubą (2017 vasario 01 d., trečiadienis, 23:17 val.)