ASU vs Ragai (69:77)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 26 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

ASU neišlaikė penkiese susirinkusių „Ragai“ išbandymo

2017 sausio 26 d., Ketvirtadienis, 23:51 val., peržiūros: 1360

Šįvakar C lygos varžybose „ASU“ krepšininkai priėmė vos penkiese susirinkusius svečius „Ragai“. Tačiau dar prieš rungtynes lyg ir įgyta šeimininkų jėgų persvara kurie buvo septyniese tik išmetus ginčo kamuolį dar nieko neįrodė. Pirmus taškus pelnė aikštelės šeimininkai, tačiau tai buvo pirmas ir paskutinis kartas, kai jie buvo priekyje. Pirmasis ketvirtis svyravo lyg „laivas per smarkią audrą“ vis tik kėlinio viduryje vedini savo lyderių V. Žukausko ir M.Giedraičio „Ragai“ spurtavo 6-0, bet lygiai tokia pačia atkarpa atsakė ir šeimininkai, vis tik keletas sėkmingų svečių atakų po pirmojo ketvirčio rodė, jog šiek tiek stipresni pastarieji 15:20 „Ragų“ naudai. Prasidėjus antram ketvirčiui skirtumas po truputį vis augo o aikštelės šeimininkai vis sunkiau rasdavo ką sukurti prie varžovų krepšio, klaidos keitė viena kitą ir po dviejų kėlinių jau 14taškų persvara galėjo džiaugtis „Ragų“ penketukas.

Antroji dalis ir trečiasis kėlinukas buvo šansas dar kabintis į rungtynes „ASU“ vaikinams, tačiau labai sėkmingai žaidę svečiai kėlinukui perkopus į antrą pusę pradėjo triuškinti varžovus, o skirtumas perkopė 20taškų ribą. Ir toliau sėkmingai žaidė V,Žukausko bei M.Giedraičio duetas, kurie pasikeisdami varė į neviltį savo varžovus. Vienintelis blykstelėjimas iki visiško „nokauto“ „ASU“ žaidime buvo 7 taškus šiame kėlinyje pelnęs G.Šreiberis, tačiau pasibaigus ketvirčiui persvara buvo akivaizdi svečių naudai 41:65.

Ir nors atrodytų ketvirtasis kėlinys turėjo būt tik formalumas aikštelės šeimininkai nusprendė nepasidauoti ir atiduodami visas jėgas garbingai užbaigti mačą kas jiems ir pavyko.Ir ištikrųjų „Ragų“ žaidėjai šiek tiek pavargo, o „ASU“ gretose pagaliau atsirado lyderis E.Surkys , kuris vieną po kito siuntė kamuolius į varžovų krepšį sparčiai tirpdydamas varžovų persvarą ir šį ketvirtį baigė pelnęs net 18 savo komandos taškų. Deja, bet kažkam daugiau ar bent jau atkurti intrigai nebeužteko laiko. „ Ragai“ ramiai šventė pergalę 77:69. Verta pažymėti, jog „Ragams“ pavyko laimėti nepaisant ko gero katastrofiško pataikymo iš 3 taškų zonos 16/1 vos 6%.

„ASU“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „Baltic Transline“komanda (2016 lapkričio 21 d., pirmadienis, 23:13 val.)BC „Boom“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Ragų“ ekipos (2016 gruodžio 05 d., pirmadienis, 22:42 val.)„ASU“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su BK „Centre-2“ (2016 spalio 20 d., ketvirtadienis, 23:39 val.)„ASU“ savo aikštelėje neturėjo vargo su prastai atakavusia „Team Five“ komanda (2017 sausio 05 d., ketvirtadienis, 23:35 val.)Negausiai susirinkusios „Hidraulinės sistemos“ turėjo vargo prieš „ASU“ (2016 spalio 27 d., ketvirtadienis, 23:28 val.)Įtemptose rungtynėse KK „Garliava“ susitikimo pabaigoje įveikė negausiai susirinkusią „ASU“ komandą (2017 sausio 19 d., ketvirtadienis, 22:21 val.)„ASU“ be vargo sutriuškino „Team Five“ ekipą (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 22:21 val.)Paskutinėmis sekundėmis sunkų metimą pataikęs Viktoras Žukauskas išplėšė „Ragams“ pergalę (2017 vasario 16 d., ketvirtadienis, 22:34 val.)Solidų pranašumą iššvaistę „Ragai“ pasiekė pergalę prieš „Team Five“ (2017 vasario 13 d., pirmadienis, 00:29 val.)Dviženklę persvarą išbarstę „Ragai“ krito prieš V. Narbuto vedamą „Randerį“ (2017 vasario 20 d., pirmadienis, 22:29 val.)