ASU vs Ragai (73:74)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 16 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

Paskutinėmis sekundėmis sunkų metimą pataikęs Viktoras Žukauskas išplėšė „Ragams“ pergalę

2017 vasario 16 d., Ketvirtadienis, 22:34 val., peržiūros: 976

Ketvirtadienį, vasario 16 dieną, ASU sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „Top Sport“ pirmenybių, M pogrupio rungtynės, tarp vietos „ASU“ ir svečių „Ragų“ ekipų. Beveik viso susitikimo metu pirmavo aikštės šeimininkai, tačiau paskutiniame kėlinuke varžovus pasiviję „Ragai“ smeigė lemiamą metimą, kurio dėka pasiekė sunkią pergalę rezultatu 73:74 (14:18, 28:16, 18:22, 13:18).

Rungtynes žymiai geriau pradėję aikštės šeimininkai iškart atitrūko, tačiau kiek vėliau atsibudę „Ragai“ sužaidė kelis sėkmingus epizodus ir prisivijo varžovus. Per likusį laiką iki kėlinuko pabaigos ir toliau puolime žibėję svečiai įgijo keturių taškų pranašumą. Antrasis ketvirtis priklausė aikštės šeimininkams, kurie naudojosi vaikiškomis priešininkų klaidomis, paversdami jas taškais bei iki ilgosios pertraukos įgydami aštuonių taškų persvarą. 42:34.

Antroje rungtynių pusėje „Ragai“ pademonstravo sėkmingą puolimą ir iškart prisivijo priešininkus, tačiau pastarieji taip lengvai atiduoti iniciatyvos nesiruošė ir vėl atitrūko. Vis tik, geriau trečią kėlinuką užbaigę svečių krepšininkai sumažino deficitą iki aštuonių taškų. Paskutinėje ir lemiamos rungtynių dalyje „ASU“ žaidėjai ėmė vis dažniau klysti, kuo pasinaudoję „Ragai“ sumažino deficitą iki minimumo ir lemiamos atakos metu, po itin sudėtingo V. Žukausko dvitaškio išplėšė pergalę rezultatu 73:74.

„ASU“: Marius Trumpickas – 21 tšk. (13 atk. kam.), Gytis Šiušė – 16 tšk., Skirmantas Kadziauskas – 14 tšk.

„Ragai“: Viktoras Žukauskas – 31 tšk. (5 perimt. kam., 6 išpr. praž.), Mingaudas Giedraitis – 16 tšk. (12 atk. kam.), Mantas Tinginys – 15 tšk. (11 atk. kam.)

Nuo pirmų susitikimo minučių aktyviai žaidusi „Banga“ pratęsė pergalių seriją (2016 lapkričio 23 d., trečiadienis, 22:20 val.)Solidų pranašumą iššvaistę „Ragai“ pasiekė pergalę prieš „Team Five“ (2017 vasario 13 d., pirmadienis, 00:29 val.)Tik rungtynių pabaigoje „Ragams“ pavyko įveikti „Spartą“ (2016 lapkričio 15 d., antradienis, 22:33 val.)„ASU“ savo aikštelėje neturėjo vargo su prastai atakavusia „Team Five“ komanda (2017 sausio 05 d., ketvirtadienis, 23:35 val.)ASU neišlaikė penkiese susirinkusių „Ragai“ išbandymo (2017 sausio 26 d., ketvirtadienis, 23:51 val.)Emocingų bei atkaklių rungtynių finiše ‒ sunki „Legiono“ pergalė (2017 kovo 23 d., ketvirtadienis, 00:03 val.)M.Krūvelio taškai nulėmė „Nebajerio“ pergalę (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 19:21 val.)BC „Boom“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Ragų“ ekipos (2016 gruodžio 05 d., pirmadienis, 22:42 val.)Nerezultatyviose rungtynėse BC „Ambi“ & Alaina iškovojo pergalę prieš „ASU“ (2016 gruodžio 19 d., pirmadienis, 22:32 val.)Dviženklę persvarą išbarstę „Ragai“ krito prieš V. Narbuto vedamą „Randerį“ (2017 vasario 20 d., pirmadienis, 22:29 val.)