Sparta vs Kauno liberalai (73:71)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 28 d., Antradienis, 20:45 val. @ Milikonių pagrindinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas, LT-48248

„Sparta“, po labai įnirtingos kovos palaužė „Kauno liberalus“

2017 vasario 28 d., Antradienis, 23:02 val., peržiūros: 1436

Antradienį, vasario 28 dieną, Milikonių pgr. m-klos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „Top Sport“ pirmenybių, L pogrupio rungtynės, tarp vietos „Spartos“ (4-11) ir svečių „Kauno liberalų“ (7-7).

Rungtynių pradžia pasižymėjo dideliu rezultatyvumu iš abiejų komandų. Įpusėjus ketvirčiui po taiklaus D. Valčiuko tritaškio ir G. Prabulio dvitaškio „Sparta“ pirmavo 15:11. Visgi, antroje kėlinuko pusėje, „Kauno liberalai“, vedini P. Giedraičio ne tik persverė rungtynių rezultatą savo komandos naudai, tačiau ir įgijo devynių taškų pranašumą 19:28.

Tačiau viskas rungtynėse pasikeitė prasidėjus antrajam kėlinukui. Puiki T. Krapiko atkarpa ir aikštelės šeimininkai jau beveik prisivijo varžovus 29:31. Kėlinuko viduryje svečiams pavyko aplyginti žaidimą, tačiau kėlinuko pabaigoje „Sparta“, taiklių T. Krapiko, T. Šoriaus ir G. Prabulio metimų dėka surengė dar vieną spurtą ir įpusėjus susitikimui pirmavo 49:42.

Trečiasis kėlinukas prasidėjo keturiais iš eilės svečių krepšininko G. Rūko taškais, kurie užvedė „Kauno liberalų“ komanda ir įpusėjus ketvirčiui rungtynėse jau buvo lygybė 52:52. Toliau rungtynėse vyko atkakli kova, o pasibaigus trečiajam kėlinukui „Sparta“ buvo priekyje 65:62.

Ketvirtajame kėlinuke visiškai užsirišo krepšys abiems ekipoms. Visgi, „Kauno liberalams“ pavyko persverti rezultatą ir likus apie minutę jie pirmavo 69:71. Tačiau tada savo žodį tarė T.Šorius, taikliu tritaškiu metimu išvesdamas aikštelės šeimininkus į priekį. Paskutinė svečių ataka buvo chaotiška ir netaiklus G. Rūko metimas iš sunkios padėties leido šiose rungtynėse pergale džiaugtis „Spartos“ vyrams. Galutinis rungtynių rezultatas 73:71 (19:28, 30:14, 16:20, 8:9).

Sparta: Giedrius Prabulis – 18 tšk. (10 rezult. perd.), Tomas Šorius – 15 tšk., Tautvydas Krapikas – 13 tšk., Šarūnas Sobolis – 11 tšk.

Kauno liberalai: Paulius Giedraitis – 17 tšk., Egidijus Plenta – 13 tšk., Tadas Ališauskas – 12 tšk. (15 rezult. perd., 6 išpr. praž.)

„NTI ‒ PN“ po permainingos kovos palaužė „Kauno liberalų“ ekipą. (2016 gruodžio 06 d., antradienis, 23:24 val.)„Elektromontuotojas“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Kauno liberalus“ (2016 lapkričio 23 d., trečiadienis, 20:30 val.)„Dumblas“ tarsi per treniruotę susitvarkė su „Kauno Liberalais“ (2016 gruodžio 04 d., sekmadienis, 17:08 val.)Advokatų kontora „Konsus“ iškovojo eilinę pergalę, nugalėdami „Kauno liberalus“ (2016 gruodžio 01 d., ketvirtadienis, 22:03 val.)Varžovų zoninės gynybos nepralaužę „Kauno liberalai“ pralaimėjo „Return“ (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 21:36 val.)BC „Boom“ antrą kartą įveikė „Kauno liberalus“ ir žengė į ketvirtfinalį (2017 balandžio 06 d., ketvirtadienis, 21:54 val.)Gerai sužaistas trečiasis kėlinys leido „Kauno liberalams“ pasiekti pergalę (2017 vasario 06 d., pirmadienis, 17:24 val.)Po atkaklios kovos „Sparta“ palaužė „Dentist Team“ ekipą (2017 sausio 31 d., antradienis, 22:41 val.)„Sparta“ pavogė pergalę iš BC „Straight“ (2017 kovo 14 d., antradienis, 23:36 val.)Tik paskutinėmis sekundėmis „Kauno liberalai“ įveikė „Kauno rami“ (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 22:25 val.)