Elektromontuotojas vs Kauno liberalai (60:44)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 23 d., Trečiadienis, 18:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Elektromontuotojas“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Kauno liberalus“

2016 lapkričio 23 d., Trečiadienis, 20:30 val., peržiūros: 1449

Lapkričio 23 dieną „Kauno technikos kolegijos“ spoeto salėje įvyko „C“ lygos „Top Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Elektromontuotojas“ priemė svečius „Kauno liberalus“. „Elektromontuotojas“ buvo iškovoję tris pergales ir du kartus buvo pralaimėję. „Kauno liberalų“ sąskaitoje buvo trys pralaimėjimai.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė lygiai. Sužaidus beveik pusę kėlinio keturių taškų persvarą turėjo „Elektromontuotojas“ (8:4). Netrukus „Kauno Liberalai“ prisivijo varžovus (8:7). Šiek tiek geriau sužaista kėlinio pabaiga leido keturių taškų persvarą įgyti „Elektromontuotojui“ (15:11).

Antras kėlinys prasidėjo taikliu svečių dvitaškiu (15:13). Į tai „Elektromontuotojas“ atsakė penkiais iš eilės pelnytais taškais (20:13). Likus keturiom minutėm iki kėlinio pabaigos komandas skyrė trys taškai (20:17). Netrukus komandos apsikeitė taikliais metimais (22:19). Devintą minutę šeimininkų persvara išaugo iki šešių taškų (25:19). Persvarą „Elektromontuotojas“ išsaugojo iki kėlinio pabaigos (27:22).

Trečio kėlinio pradžioje komandos keitėsi taikliais metimais, o sužaidus keturias minutes komandas skyrė penki taškai (31:26). Šeštą minutę „Kauno liberalai“ pasivijo varžovus, o „Elektromontuotojas“ paprašė minutės pertraukėlės (31:31). Visgi kėlinio pabaigoje truputi geriau žaidė „Elektromontuotojas“, kuriam pavyko padidinti persvarą iki šešių taškų (39:33).

Ketvirtas kėlinys prasidėjo taikliu dvitaškiu (39:35). „Elektromontuotojas“ pamažu didino persvarą, kuri šeštą minutę padidėjo iki devynių taškų (49:40). Aštuntą minutę komandas skyrė aštuoni taškai (52:44). Per likusį laiką užtikrintai žaidė „Elektromontuotojas“, kuris iškovojo ketvirtą pergalę (60:44). „Kauno liberalai“ pralaimėjo trečią kartą.

„Elektromontuotojo“ treneris K.Kolupaila: „Šiandien laimėjo daugiausia fizinės jėgos pagalba. Šiandien buvo dauiau fizinės kovos krepšinis, o mes turėjome daugiau aukštesnių ir fiziškai tvirtesnių žaidėjų.“ Paklaustas, ar įvertino šiandien varžovus, treneris atsakė: „Ne, nemanau. Šiandien buvo šalta salė, prastai pataikėme, reikės pažiūrėti pataikymo procentą.“

Elektromontuotojas: Marius Nenartavičius – 15 tšk. (20 atk. kam.), Vilius Sutkus – 14 tšk. (10 atk. kam., 7 rezult. perd.), Rimas Undraitis – 12 tšk.

Kauno liberalai: Gytis Rūkas – 20 tšk. (5 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Egidijus Plenta – 9 tšk., Paulius Giedraitis – 7 tšk.

„Elektromontuotojas“ nesunkiai įveikė „Nebajerį“ (2017 vasario 01 d., trečiadienis, 20:38 val.)„Elektromontuotojas“ ketvirtame kėlinyje turėjo pripažinti „Akademijos“ pranašumą (2017 sausio 25 d., trečiadienis, 21:22 val.)„Elektromontuotojas“ gan lengvai įveikė „Kauno technikos kolegiją“ (2016 lapkričio 09 d., trečiadienis, 20:27 val.)Sezono starte „Elektromontuotojas“ lengvai įveikė „Return“ (2016 spalio 19 d., trečiadienis, 22:20 val.)„Elektromontuotojas“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Randerį“ (2016 gruodžio 07 d., trečiadienis, 20:06 val.)„Elektromontuotojas“ pasiekė užtikrintą pergalę (2016 lapkričio 21 d., pirmadienis, 21:01 val.)BC „Boom“ antrą kartą įveikė „Kauno liberalus“ ir žengė į ketvirtfinalį (2017 balandžio 06 d., ketvirtadienis, 21:54 val.)„Sparta“, po labai įnirtingos kovos palaužė „Kauno liberalus“ (2017 vasario 28 d., antradienis, 23:02 val.)„Elektromontuotojas“ išvargo pergalę prieš „Nebajeris“ komandą (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 17:07 val.)Advokatų kontora „Konsus“ iškovojo eilinę pergalę, nugalėdami „Kauno liberalus“ (2016 gruodžio 01 d., ketvirtadienis, 22:03 val.)