Brentex Trailer vs Compensa (78:67)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 gruodžio 12 d., Pirmadienis, 18:40 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto „Atžalyno“ progimnazija, Partizanų g. 46, Kaunas, LT-49460

„Brentex Trailer“ iškovojo pirmąją pergalę, įveikdami „Compensą“

2016 gruodžio 12 d., Pirmadienis, 22:49 val., peržiūros: 1814

Gruodžio 12 dieną Vytauto Didžiojo universiteto „Atžalyno“ progimnazijoje įvyko „C“ lygos „Top Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Brentex Trailer“ priėmė svečius Compensos“ krepšininkus. Iki šio susitikimo abi ekipos dar nebuvo patyrę pergalės džiaugsmo ir savo sąskaitoje turėjo visus septynis pralaimėjimus.

Rungtynių pradžioje svečių krepšininkas M.Samuolis nieko nelaukdamas pataikė tris tolimus metimus iš trijų, du taškus pridėjo J.Medekšas ir „Compensa“ spurtavo 0:11. Visgi, aikštelės šeimininkai labai greitai atsigavo ir po dviejų taiklių D. Greivio tolimų metimų jau „Brentex Trailer“ buvo priekyje 17:15. Kėlinuko pabaigoje keturis taškus dar pridėjo N.Gintautas ir šeimininkai pasibaigus pirmajam ketvirčiui pirmavo 21:16.

Antrasis kėlinukas buvo labai nerezultatyvus. Sužaidus kiek daugiau nei pusę kėlinuko po taiklaus V. Gintauto metimo iš po krepšio „Brentex Trailer“ pirmavo 26:21. Tačiau tada savo žodį tarė svečių krepšininkas J.Medekšas, pelnęs dešimt taškų per likusį laiką kėlinuke, taip leisdamas savo ekipai pirmauti 26:32.

Antroje rungtynių pusėje iniciatyvą į savo rankas visiškai perėmė aikštelės šeimininkai. Įpusėjus trečiajam ketvirčiui N.Gintautas, dvitaškiu metimu, padidino „Brentex Trailer“ ekipos pranašumą iki 38:34. Turimą persvarą šeimininkams pavyko išlaikyti iki pat kėlinuko pabaigos, po kurio pirmavo 44:39.

Nors ir tol rungtynės buvo labai nerezultatyvios, visgi ketvirtajame kėlinuke abi ekipos prapliupo taškais. Sužaidus kelias minutes kėlinuke D.Greivys tolimu metimu padidino „Brentex Trailer“ pranašumą iki dviženklio 55:44. „Compensa“ dar bandė gelbėtis tolimais metimais ir po taiklių T. Savicko ir M. Samuolio tritaškių priartėjo iki 65:61. Tačiau tai buvo viskas, ką šiandien galėjo parodyti svečiai. Labai greitai „Brentex Trailer“ ekipa vėl nutolo ir laimėjo šias rungtynes rezultatu 78:67.

Brentex Trailer: Vytenis Gintautas – 15 tšk. (15 atk. kam.), Donatas Greivys – 15 tšk. (11 atk. kam.), Šarūnas Mickus – 14 tšk. (12 atk. kam.), Martynas Jašinskas – 10 tšk.

Compensa: Justas Medekšas – 22 tšk. (10 atk. kam.), Mindaugas Samuolis – 22 tšk. (8 rezult. perd.), Andrius Juravičius – 10 tšk. (8 rezult. perd.), Tomas Savickas – 10 tšk.

BC „Ambi“ & Alaina iškovojo pirmąją pergalę, įveikdama „Compensą“ (2016 lapkričio 14 d., pirmadienis, 22:43 val.)„Brentex Trailer“ pasiekė tvirtą pergalę prieš „Ragus“ (2017 kovo 13 d., pirmadienis, 22:30 val.)„Huawei“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Compensa“ (2016 lapkričio 03 d., ketvirtadienis, 22:26 val.)„Brentex Trailer“ vos išsaugojo pergalę savo rankose (2017 kovo 07 d., antradienis, 22:16 val.)„Brentex Trailer“ užtikrintai įveikė „Baltic Transline“ ekipą (2017 sausio 03 d., antradienis, 00:39 val.)„Brentex Trailer“ vos nepaleido pergalės iš savo rankų (2017 vasario 13 d., pirmadienis, 20:52 val.)„Resmila.lt“ naujuosius metus pažymėjo pergale prieš „Compensą“ (2017 sausio 03 d., antradienis, 21:59 val.)„Brentex Trailer“ nepasipriešino „Bangos“ krepšininkams (2016 lapkričio 21 d., pirmadienis, 20:10 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Compensa“ iškovojo pergalę prieš „Return“ (2016 gruodžio 20 d., antradienis, 22:46 val.)„Hermis“ nepasinaudojo proga ir nusileido „Compensa“ penketukui (2017 sausio 15 d., sekmadienis, 14:55 val.)