Resmila.lt vs Compensa (82:71)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 03 d., Antradienis, 20:05 val. @ J. Grušo meno gimnazija, Šarkuvos g. 30, Kaunas, LT-48169

„Resmila.lt“ naujuosius metus pažymėjo pergale prieš „Compensą“

2017 sausio 03 d., Antradienis, 21:59 val., peržiūros: 1396

Sausio 3 dieną, 20:05 val., J.Grušo mokyklos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „Resmila.lt“ (šeimininkai) ir „Compensa“ (svečiai). Iki šio susitikimo abiems ekipoms sunkiai sekėsi rinkti pergales šiame sezone – šeimininkai savo sąskaitoje turėjo dvi, o svečiai – vieną pergalę.

Rungtynes kiek geriau pradėjo „Resmila.lt“, kurie po šešių M. Šiukščiaus taškų pirmavo 9:5. Tačiau „Compensa“ nepaleido į priekį šeimininkų ir tolimų metimų dėka pasibaigus pirmajam ketvirčiui pirmavo 17:19.

Antrojo kėlinuko pradžioje taiklus A. Juravičiaus tolimas metimas leido svečiams būti priekyje 24:27. Visgi, antroje kėlinuko pusėje M.Maslenikovas ir D.Mockus taikliais metimais inicijavo „Resmila.lt“ ekipos spurtą ir įpusėjus rungtynėms šeimininkai buvo priekyje 46:39.

Trečiajame kėlinuke du taiklūs paeiliui D. Mockaus tritaškiai leido aikštelės šeimininkams pirmauti jau dviženkliu pranašumu 54:44. Kėlinuko pabaigoje „Resmila.lt“ krepšininkams dar labiau pavyko padidinti pranašumą ir po M. Maslenikovo tolimo metimo šeimininkai buvo priekyje 64:49.

Paskutiniajame rungtynių ketvirtyje „Resmila.lt“ krepšininkai išlaikė dviženklią persvarą ir šventė trečiąją pergalę sezone. Galutinis rungtynių rezultatas 82:71.

Resmila.lt: Darius Mockus – 16 tšk. (7 rezult. perd.), Mantas Maslenikovas – 16 tšk., Regimantas Vaitasius – 14 tšk., Gintaras Petrauskas – 12 tšk., Edgaras Jauneika – 10 tšk. (13 atk. kam.)

Compensa (S): Mindaugas Samuolis – 20 tšk., Justas Medekšas – 18 tšk. (13 atk. kam., 8 rezult. perd.), Andrius Juravičius – 16 tšk., Darius Digaitis – 13 tšk. (6 išpr. praž.)

„Resmila.lt“ neturėjo didesnio vargo su „Return“ (2017 vasario 05 d., sekmadienis, 21:03 val.)„Huawei“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Compensa“ (2016 lapkričio 03 d., ketvirtadienis, 22:26 val.)BC „Ambi“ & Alaina iškovojo pirmąją pergalę, įveikdama „Compensą“ (2016 lapkričio 14 d., pirmadienis, 22:43 val.)„Resmila.lt“ iškovojo pirmąją pergalę įveikdami „Ryterna Group“ (2016 lapkričio 30 d., trečiadienis, 00:00 val.)„Brentex Trailer“ iškovojo pirmąją pergalę, įveikdami „Compensą“ (2016 gruodžio 12 d., pirmadienis, 22:49 val.)„Hermis“ nepasinaudojo proga ir nusileido „Compensa“ penketukui (2017 sausio 15 d., sekmadienis, 14:55 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Compensa“ iškovojo pergalę prieš „Return“ (2016 gruodžio 20 d., antradienis, 22:46 val.)„Baltic Transline“ užtikrintai nugalėjo „Compensa“ (2017 vasario 07 d., antradienis, 22:52 val.)„Hermis“ be vargo sutriuškino „Compensos“ ekipą (2017 vasario 25 d., šeštadienis, 16:21 val.)„Resmila.lt“ iššvaistė solidų pranašumą, bet palaužė „Brentex Trailer“ krepšininkus (2017 sausio 30 d., pirmadienis, 22:45 val.)