Kauno liberalai vs Sparta (74:62)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 05 d., Sekmadienis, 20:00 val. @ Kauno centro sporto mokykla, Miško g. 3, Kaunas, LT-44321

Gerai sužaistas trečiasis kėlinys leido „Kauno liberalams“ pasiekti pergalę

2017 vasario 06 d., Pirmadienis, 17:24 val., peržiūros: 1283

Sekmadienį, vasario 5 dieną, Kauno centro sporto mokyklos sporto salėje įvyko C lygos pirmenybių rungtynės tarp L pogrupio komandų – vietos „Kauno liberalų“ bei svečių „Spartos“. Rungtynes sėkmingiau pradėjo šeimininkai, tačiau netrukus „Spartos“ ekipa išlygino rezultatą bei persvėrė rezultatą. Tačiau netrukus aikštelės šeimininkai susigrąžino pranašumą ir laikė šiokį tokį pranašumą, o tvirtai sužaistas trečiasis kėlinys leido jiems įgyti dviženklį pranašumą, kurį jie išlaikė iki pat rungtynių pabaigos.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo sėkmingesne „Kauno liberalų“ atkarpa. Jie netrukus įgijo penkių taškų atotrūkį, tačiau vėliau pradėjo strigti puolime ir gynyboje, kas leido „Spartos“ ekipai rezultatą išlyginti. Tuomet du dvitaškius pataikė „Kauno liberalai“ ir įgijo keturių taškų atotrūkį, bet svečiai pelnė devynis taškus be atsako ir persvėrė rezultatą, o pranašumą išsaugojo iki ketvirčio pabaigos. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 18:20. Antrąjį ketvirtį geriau pradėjo „Spartos“ ekipa, o „Kauno liberalų“ gynybos pakeitimas nepasiteisino ir jie netrukus paleido varžovus į priekį, kurie įgijo jau devynių taškų pranašumą. Po šalto dušo atsigavusi šeimininkų ekipa surengė spurtą 9:0 ir išlygino rezultatą. Vėliau komandos dar apsikeitė keliomis sėkmingomis atakomis, bet po pirmosios rungtynių pusės priekyje buvo jau aikštelės šeimininkai – 36:33.

Trečiojo kėlinio didžiąją dalį komandos žaidė apylygiai ir nei vienai komandai nepavyko įgyti ženklesnio pranašumo. Bet kėlinio pabaigoje viskas apsivertė aukštyn kojomis. G. Rūko ir T. Ališausko vedini „Kauno liberalai“ kėlinį pabaigė 13:2 spurtu ir taip įgijo dviženklį pranašumą, kuris leido jiems jaustis kiek saugiau prieš lemiamo ketvirčio pradžią. Rezultatas po trijų kėlinukų buvo 59:47. Ketvirtojo kėlinio metu „Spartos“ ekipa įdėjo daug pastangų, kad pavytų savo varžovus, tačiau tai nebuvo lengva. Svečiams pavyko sumažinti atsilikimą kelis kartus iki devynių taškų, tačiau netrukus skirtumas tarp komandų vėl šoktelėdavo iki dviženklio. Taigi, „Kauno liberalai“ laikė rungtynių vadžias savo rankose bei galiausiai iškovojo pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 74:62.

Kauno liberalai: Gytis Rūkas – 27 tšk., Tadas Ališauskas – 19 tšk. (10 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Martynas Balkus – 14 tšk. (6 išpr. praž.), Simonas Kairys – 13 tšk.

Sparta: Giedrius Prabulis – 21 tšk., Tautvydas Krapikas – 12 tšk., Šarūnas Sobolis – 9 tšk.

„Elektromontuotojas“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Kauno liberalus“ (2016 lapkričio 23 d., trečiadienis, 20:30 val.)Tik paskutinėmis sekundėmis „Kauno liberalai“ įveikė „Kauno rami“ (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 22:25 val.)„Kauno liberalai“ paliko „Vilkus“ be pergalių (2016 gruodžio 13 d., antradienis, 23:55 val.)Antroje rungtynių pusėje „Kauno liberalai“ įveikė „Dentist Team“ (2017 sausio 19 d., ketvirtadienis, 23:06 val.)Lemiamą ketvirtį puikiai sužaidusi „Sparta“ iškovojo pergalę (2017 kovo 08 d., trečiadienis, 01:38 val.)BC „Boom“ antrą kartą įveikė „Kauno liberalus“ ir žengė į ketvirtfinalį (2017 balandžio 06 d., ketvirtadienis, 21:54 val.)Nerezultatyviose rungtynėse ‒ „Randerio“ pergalė (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 17:30 val.)„NTI ‒ PN“ po permainingos kovos palaužė „Kauno liberalų“ ekipą. (2016 gruodžio 06 d., antradienis, 23:24 val.)„Dumblas“ tarsi per treniruotę susitvarkė su „Kauno Liberalais“ (2016 gruodžio 04 d., sekmadienis, 17:08 val.)Šešioliktfinalį „Kauno liberalai“ pradėjo pergale prieš „Kauno TPMC ‒ 2“ (2017 kovo 19 d., sekmadienis, 22:55 val.)