Kauno Rami vs KMAIK (97:80)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2017 kovo 19 d., Sekmadienis, 21:15 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

„Top Sport“ C lygos aštuntfinalį „Kauno Rami“ pradėjo pergale ‒ įveikė vos penkiese žaidusius „KMAIK“ žaidėjus

2017 kovo 19 d., Sekmadienis, 22:57 val., peržiūros: 1396

Kovo 19 – ąją, vėlų sekmadienio vakarą įvyko pirmosios „Top Sport“ C lygos aštuntfinalio rungtynės tarp aikštelės šeimininkų „Kauno Rami“ bei svečių statusą turėjusių „KMAIK“ komandų. Į aštuntfinalio etapą abi ekipos pateko skirtingu keliu – „KMAIK“ aštuntfinalio etape atsidūrė iškritus iš „ALT reklama“ B lygos, o tuo tarpu „Kauno Rami“, po didžiuliu skirtumu pralaimėtos pirmosios šešioliktfinalio dvikovos (64:84 prieš “Ryterna Group”), sukūrė mažytį stebuklą ir antroje dvikoje varžovus įveikė net dvidešimt šešių taškų skirtumu (67:93) ir tokiu neužtikrintu keliu prasibrovė iki šio “Top Sport” C lygos etapo. Šioje aštuntfinalio dvikoje „Kauno Rami“ be didesnio vargo, rezultatu 97:80 (30:13, 26:17, 16:25, 25:25) įveikė vos penkis susirinkusius „KMAIK“ ekipos žaidėjus ir serijoje iki dviejų pergalių įsiveržė į priekį 1-0.

Rungtynės prasidėjo labai greitu ir rezultatyviu žaidimu. “Kauno Rami” ekipa nuo pat rungtynių pradžios buvo priekyje, tačiau “KMAIK” ekipos žaidėjai alsavo jiems į nugaras. Įpusėjus kėliniui šeimininkai pirmavo keturiais taškais (11:15). Vis dėl to, G. Vyšniausko nuostabus žaidimas puolime ir ne tik skirstomi rezultatyvūs perdavimai, bet ir taiklūs metimai vedė į priekį “Kauno Rami” ekipą. Prie jo prisijungus ir L. Varnui su varžovų gynybą draskančiais prasiveržimais, “KMAIK deficitas labai greitai išaugo iki dviženklio, o po pirmųjų dešimties minučių pasiekė net septyniolikos taškų atžymą – 30:13.

Antrajame kėlinyje intriga šiame aštuntfinalyje taipogi net nekvepėjo – vos penkiese į rungtynes susirinkę svečiai niekaip nespėjo paskui greitą puolimą demonstravusius šeimininkus. Sužaidus penkioliką minučių, šeimininkai buvo įmetę dvigubai daugiau taškų nei svečiai (40:20). Dar labiau šeimininkų pranašumas išryškėjo tuomet kai jie pradėjo varžovų gynybą draskyti po krepšiu. Be tikro aukštaūgio žaidusi “KMAIK” ekipa nerado jokių priešnuodžių prieš varžovų puolimą ir po dvidešimties minučių atsilikinėjo triuškinančiu skirtumu – 56:30.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai ir toliau “daužė” savo varžovus greitomis atakomis ir tiksliais prasiveržimais, o svečiai atrodė jau gerokai nuleidę rankas. Dvidešimt penktąją rungtynių minutę komandas skyrė net trisdešimt vienas taškas (66:35). Vis dėl to, tuomet “Kauno Rami” ekipa gerokai atsipalaidavo ir darbas gynyboje atrodė prastai – I.Šturma ir A.Petrauskas be didesnio vargo prasiverždavo link varžovų krepšio ir pelnydavo du greitus taškus, ko pasekoje, prieš lemiamą ketvirtį “KMAIK” komandą atsilikimą sugebėjo sumažinti iki septyniolikos taškų ir taip susigrąžino viltį šiose rungtynėse dar pakovoti ne tik dėl garbės, bet ir pergalės – 72:55.

Lemiamame ketvirtyje „KMAIK“ žaidėjų A. Petraukos ir I. Šturmos invidualūs veiksmai puolime leido artėti prie varžovų. Iki rungtynių pabaigos likus žaisti penkias minutes, komandas skyrė jau tik dešimt taškų (84:74). „KMAIK“ ekipa paprašė minutės pertraukėlės, jog žaidėjai atgautų kvapą, o po jos A. Petraukas ir toliau rengė vieną sėkmingą ataką po kitos – vienu metu jam buvo pavykę sumažinti atsilikimą iki vos aštuonių (86:78), tačiau lemiamam šturmui „KMAIK“ ekipai jėgų nebeužteko – du L. Varno taškai su varžovo pažanga ir du iš eilės Š. Bernatavičiaus tritaškiai metimai galutinai padėjo tašką šiose rungtynėse, kuriose savo pranašumą įrodė aikštelės šeimininkai, „Kauno Rami“ ekipos žaidėjai – 97:80.

Po laimėtų rungtynių „Kauno Rami“ ekipos vyr. treneris Šarūnas Petraitis teigė, jog varžovai į rungtynes atvykę vos penkiese tiesiog nespėjo paskui jo ekipą:

Pradėjom energingai, susikaupę, įsiveržėm didele persvara ir laikėm. Varžovai tik penkiese buvo, tai gal „nepatempė“ mūsų greito tempo, pavargo, tai ir lėmė tokią mūsų persvarą.

„Kauno Rami“: Laurynas Varnas – 24 tšk., Šarūnas Petraitis – 24 tšk., Gytis Vyšniauskas – 18 tšk. (8 rezult. perd.), Oskaras Gelžinis – 11 tšk. (11 atk. kam.)

„KMAIK“: Imantas Šturma – 31 tšk. (8 išpr. praž.), Arnas Petrauskas – 22 tšk. (5 rezult. perd.), Paulius Zagurskas – 10 tšk.

Šešioliktfinalį „Ryterna“ pradėjo pergale prieš „Kauno Rami“ (2017 kovo 12 d., sekmadienis, 23:41 val.)„Legionas“ pergale pradėjo „C“ lygos ketvirtfinalį ‒ įveikta „KMAIK“ komanda (2017 balandžio 04 d., antradienis, 23:25 val.)Po taiklaus tolimo metimo „Kėdainiai“ šventė ispūdingą pergalę prieš „KMAIK“ komandą (2016 gruodžio 13 d., antradienis, 22:41 val.)BC „Boom“ išvargo pergalę prieš „KMAIK“ (2017 vasario 22 d., trečiadienis, 00:06 val.)Galingai sužaistas antrasis kėlinys „Kauno Rami“ komandai garantavo pergalę prieš „Vilkus“ (2017 vasario 28 d., antradienis, 23:43 val.)„Kauno Rami“ įšplėšė sunkią pergalę prieš KK „Garliava“ ekipą (2016 gruodžio 06 d., antradienis, 03:14 val.)Visas rungtynes pirmavę „Kėdainiai“ susitvarkė su „KMAIK“ (2017 vasario 27 d., pirmadienis, 23:37 val.)„Kauno Rami“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „Ryterna Group“ (2016 lapkričio 15 d., antradienis, 23:08 val.)Tik antroje rungtynių pusėje „Huawei“ įrodė pranašumą prieš „KMAIK“ ekipą (2016 lapkričio 21 d., pirmadienis, 21:51 val.)„Kauno rami“ iškovojo pirmąją pergalę prieš „Resmila.lt“ ekipą (2016 lapkričio 06 d., sekmadienis, 23:26 val.)