KMAIK vs Legionas (64:82)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2017 balandžio 04 d., Antradienis, 20:15 val. @ Vaišvydavos pagrindinė mokykla, Vaišvydo g. 28, Kaunas, LT-45486

„Legionas“ pergale pradėjo „C“ lygos ketvirtfinalį ‒ įveikta „KMAIK“ komanda

2017 balandžio 04 d., Antradienis, 23:25 val., peržiūros: 1536

Antradienį, balandžio 4 -ąją dieną, Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijos sporto salėje įvyko Kauno „Švyturio“ krepšinio „C“ lygos, „Top Sport“ pirmenybių pirmosios poros rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „KMAIK“ ir svečių teisėmis žaidę „Legiono“ krepšininkai.

Rungtynes abi komandos pradėjo sunkiai tiek gynyboje, tiek puolime. „Legionas“ pirmieji atidarė savo taškų sąskaitą tačiau neatrado savojo žaidimo ir jiems nepavyko atitrūkti nuo varžovų (8:9). Kėlinuko pabaigoje svečiai pagauliau sužaidė sėkmingesnę atkarpą ir padidino persvarą iki 4 taškų – 11:15. Antrojo kėlinio pradžioje ir toliau abiems ekipoms sunkiai sekėsi pelnyti taškus, tačiau įpusėjus kėliniui „Legiono“ krepšininkai pagaliau pralaužė ledus ir įgijo apčiuopiamesnį pranašumą (18:26). Likus žaisti dvi minutes „KMAIK“ krepšininkai taip pat pagavo savojo žaidimo bangą ir po spurto 13:0 išsiveržė įpriekį. Visgi paskutinė kėlinio ataka priklausė svečiams ir po taiklaus Š. Krilavičiaus metimo komandas skyrė vos taškas – 31:30.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai trečią kėlinuką ir toliau laikė iniciatyvą savo rankose ir sužaidus keturias minutes turėjo 4 taškų persvarą. Tačiau tada prabilo „Legiono“ toliašaudė artilerija. Svečiai apdovanojo varžovus trimis tritaškiais iš eilės ir po spurto 0:14 įgijo dviženklę persvarą (40:50), kurios per likusį laiką neišsaugojo. Po trijų kėlinių komandas skyrė 9 taškai – 45:54. Ketvirtame kėlinyje „KMAIK“ krepšininkai pradėjo jausti mažos rotacijos padarinius – jiems pradėjo stigti jėgų,o gynyboje daugiau pasistengę svečiai perėmė nemažai kamuolių ir rinko lengvus taškus greitąjame puolime. Įpusėjus kėliniui komandas skyrė jau 18 taškų. Likusį laiką komandos žaidė apylygiai. Kadangi rungtynių nugalėtojams abiem komandom jau buvo aiškus, paskutinės rungtynių minutės buvo puiki proga pasigerinti asmeninę statistiką. Nuaidėjus rungtynių pabaigą skelbiančiam teisėjo švilpukui „Legionas“ iškovojo pergalę rezultatu – 64:82 (11:15, 20:15, 14:24, 19:28) ir serijoje iki dviejų pergalių išsiveržė 1:0.

Naudingiausi žaidėjai:

KMAIK: Imantas Šturma – 21 tšk. (7 išpr. praž.), Arnas Petrauskas – 18 tšk. (10 atk. kam., 5 išpr. praž.), Eimantas Keleris – 14 tšk.

Legionas: Jonas Snudaitis – 24 tšk., Vytautas Peseckis – 16 tšk. (5 rezult. perd.), Lukas Šimkus – 16 tšk., Šarūnas Krilavičius – 15 tšk. (11 atk. kam.), Ramūnas Švagždys – 10 tšk. (7 rezult. perd.)

„Legionas“ lengvai žengė į C lygos pusfinalį (2017 balandžio 06 d., ketvirtadienis, 22:29 val.)„Legionas“ nesunkiai įveikė „ICE“ (2016 lapkričio 23 d., trečiadienis, 22:33 val.)„Top Sport“ C lygos aštuntfinalį „Kauno Rami“ pradėjo pergale ‒ įveikė vos penkiese žaidusius „KMAIK“ žaidėjus (2017 kovo 19 d., sekmadienis, 22:57 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ pergale startavo C lygos pusfinalyje (2017 balandžio 21 d., penktadienis, 22:53 val.)„Legionas“ užtikrintai įveikė LSK „Technoeros“ ekipą (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 21:46 val.)„Legionas“ neatsilaikė prieš „Huawei“ puolimą (2016 gruodžio 19 d., pirmadienis, 23:22 val.)BC „Boom“ išvargo pergalę prieš „KMAIK“ (2017 vasario 22 d., trečiadienis, 00:06 val.)„Grizliai“ lengvai susitvarkė su „KMAIK“ (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 19:34 val.)Penkiese susirinkę „Laipsniai“ nugalėjo „KMAIK“ ekipą (2017 vasario 01 d., trečiadienis, 01:05 val.)Po taiklaus tolimo metimo „Kėdainiai“ šventė ispūdingą pergalę prieš „KMAIK“ komandą (2016 gruodžio 13 d., antradienis, 22:41 val.)