Baltic Transline vs Nebajeris (52:71)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 21 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

Trigubą dublį surinkusio V. Tirvos vedamas „Nebajeris“ įveikė „Baltic Transline“

2018 sausio 21 d., Sekmadienis, 22:08 val., peržiūros: 654

Sausio 15 – ąją dieną, sekmadienį, Ringaudų pgr. m-klos sporto salėje buvo sužaistos KKL „Švyturys GO Nealkoholinis“ C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, Didžiosios taurės, H pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „Baltic Transline“ ir svečių „Nebajeris“ komandos.

Rungtynės prasidėjo šeimininkų dominavimu aikštėje pradėjo nuo pat pirmųjų minučių, kuomet laimėjo atkarpą 6:2, tačiau netrukus ir jų varžovai įsižaidė ir įpusėjus kėliniui komandas skyrė tik taškas (10:11). Netrukus svečiai vėl surengė kelias rezultatyvias atakas paeiliui ir trūktelėjo į priekį, tačiau „Baltic Transline“ nepaleido jų per toli – 18:21. Antrasis ketvirtis prasidėjo taikliu K. Kaupo tritaškiu, kuris išlygino rezultatą, bet į tai „Nebajeris“ atsakė spurtu net 17:1 ir likus žaisti minutę turėjo jau solidžią persvarą. Itin nerezultatyvų „Baltic Transline“ kėlinuką tritaškiu uždarė tas pats K.Kaupas pelnęs 6 iš 7 komandos taškų. Įpusėjus rungtynėms „Nebajeris“ turėjo 13 taškų persvarą – 25:38.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nesikeitė. Netrukus svečiai susikrovė 20 taškų pranašumą, o šeimininkai ir vėl nerado būdų kaip pralaužti varžovų gynybą. Vėl vienženklį taškų skaičių per kėlinuką sukrapščiusi šeimininkų komanda prieš lemiamią ketvirtį turėjo 23 taškų deficitą – 34:57. Ketvirtajį kėlinuką „Baltic Transline“ komanda pradėjo užtikrintai spurtu 12:2, sumažino atsilikimą iki 13 taškų ir privertė varžovus prašyti minutės pertraukėlės, po kurios svečiai pelnė 8 taškus be atsako ir vėl atstatė 21 taško pranašumą (46:67) ir tai buvo viskas ką pavyko šeimininkams nuveikti šiose rungtynėse. Svečių komanda užtikrintai sužaidė susitikimo pabaigą ir vedami, trigubą dublį surinkusio, V. Tirvos iškovojo pergalę rezultatu – 52:71 (18:21, 7:17, 9:19, 18:14).

Po rungtynių „Nebajerio“ komandos treneris A.Zadorožnyj kalbėjo: „Ir daug stipresnėms komandoms nepavyksta išvengti duobių rungtynėse, natūralu, pirmaujant visko būna. Kaip sakant, turbūt šitos rungtynės, po trijų iš eilės sunkių, kur laimėdavom keliais taškais, tai šitos buvo ne darbinės tokios – kaip pasakyt, su malonumu buvo galima žaisti, šitos buvo kiek lengvesnės nei kelios paskutinės. Dar galima pasakyt, kaip varžovai leidžia žaisti, taip ir žaidi – šiandien toks inteligentiškas mačas buvo, ne grubus. Aišku galutinis rezultatas neatspindi vaizdo ir kovos, kuris buvo aikštelėje.“

Trigubą dublį surinkęs T. Viršilas atvedė „Baltic Transline“ į pergalę prieš „BK Centre“ (2017 lapkričio 25 d., šeštadienis, 18:59 val.)„Krugės kariai“ įveikė „Baltic Transline“ ekipą (2018 sausio 07 d., sekmadienis, 18:51 val.)„Resmila.lt“ įveikė „Baltic Transline“ ekipą (2018 sausio 03 d., trečiadienis, 20:13 val.)„Dumblas“ tris kėlinius vargo „Baltic Transline“ (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 21:46 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ po atkaklios kovos įveikė „Baltic Transline“ (2017 lapkričio 26 d., sekmadienis, 22:41 val.)Šešiolikos taškų persvarą iššvaisčiusi „Resmila.lt“ krito prieš „Baltic Transline“ (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 21:48 val.)„Sparta“ įveikė „Baltic Transline“ ir išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą (2018 kovo 27 d., antradienis, 22:55 val.)„Smeliavimas24.lt“ neturėjo vargo prieš „Baltic Transline“ (100:74) (2018 sausio 09 d., antradienis, 00:30 val.)„Bella Italia ‒ Feniksas“ ketvirtame kėlinyje turėjo pripažinti „Baltic Transline“ pranašumą (2017 lapkričio 10 d., penktadienis, 22:04 val.)„Neveronys ‒ LKK“ antroje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą prieš „Baltic Transline“ (2017 gruodžio 13 d., trečiadienis, 23:29 val.)