Randeris vs Resmila.lt (57:72)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 22 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Resmila.lt“ antroje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą

2018 sausio 22 d., Pirmadienis, 20:35 val., peržiūros: 620

Pirmadienį, sausio 22 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „C“ lygos pirmenybių rungtynės tarp Didžiosios taurės, H pogrupio komandų – vietos „Randerio“ bei svečių „Resmila.lt“. Pirmoje rungtynių pusėje kiek geriau sekėsi svečių ekipai ir jie įgijo dviženklį pranašumą. Visgi, trečiojo kėlinio metu aikštelės šeimininkai rimtai kibo į atlapus savo varžovams, bet gerą spurtą surengusi svečių ekipa išsivežė pergalę.

Pirmąjį kėlinuką kiek geriau pradėjo svečių ekipa ir dėka taiklių tolimų metimų įgijo aštuonių taškų pranašumą. Vėliau komandų pajėgumas išsilygino ir komandos pradėjo keistis sėkmingais išpuoliais. Ketvirčio pabaigoje „Randerio“ ekipai pavyko sumažinti savo atsilikimą perpus. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 17:21. Antrąjį kėlinį kur kas geriau pradėjo „Resmila.lt“ ekipa, kuri netrukus įgijo dviženklį pranašumą. Tuo tarpu aikštelės šeimininkai nerado būdų sėkmingai užpulti prieš varžovų zoninę gynybą. Vėliau „Randeris“ bandė pavyti savo varžovus, bet svečiai į tai atsakė sėkmingomis atakomis ir išlaikė dviženklį pranašumą. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 30:40.

Trečiąjį kėlinį jau kur kas geriau pradėjo „Randerio“ kolektyvas. Pastarieji pakeitė savo gynybos sistemą ir tai iš karto davė vaisių. Jie netrukus sumažino savo atsilikimą iki trijų taškų. Šalto dušo gavusi „Resmila.lt“ ekipa surengė spurtą ir netrukus vėl nutolo nuo savo varžovų įgydami dviženklį pranašumą. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 44:57. Lemiamo ketvirčio metu komandos įsivėlė į chaotišką žaidimą ir nemaža dalis jų atakos neturėjo logikos. Visgi, šis žaidimas gal buvo palankesnis svečių ekipai, nes jiems pavyko išlaikyti pranašumą iki rungtynių pabaigos. Galutinis rungtynių rezultatas 57:72.

Regimantas Vaitasius („Resmila.lt“):
“Turėjom nežymų ūgio pranašumą. Mes gal daugiau susižaidę esam, eilę metų kartu žaidžiam. Gerai gynyboj padirbėjom, susikalbėjom. Puolime ne viskas pavyko, bet šiaip ne taip sumetėm daugiau taškų už varžovus“.

„Resmila.lt“ nesunkiai įveikė „Kauno NTI-PN“ krepšininkus (2017 spalio 29 d., sekmadienis, 16:39 val.)„Resmila.lt“ po atkaklios kovos įveikė „Randerį“ (2018 kovo 01 d., ketvirtadienis, 21:25 val.)„Randeris“ rungtynių pabaigoje palaužė „MRU VSF“ komandą (2017 spalio 31 d., antradienis, 22:42 val.)„Resmila.lt“ įveikė „Baltic Transline“ ekipą (2018 sausio 03 d., trečiadienis, 20:13 val.)„Resmila.lt“ lemiamu šūviu nužudė „Kriugės karius“ (2018 vasario 07 d., trečiadienis, 21:36 val.)„Smeliavimas24.lt“ užtikrintai įveikė savo varžovus (2018 vasario 06 d., antradienis, 22:17 val.)„Randeris“ lengvai įveikė „Alumnitą“ (2017 lapkričio 13 d., pirmadienis, 22:14 val.),,Krugės kariai“ rungtynių pabaigoje palaužė ,,Randeris' (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 21:10 val.)„Return“ subyrėjo ketvirtajame kėlinyje ir patyrė pralaimėjimą (2017 spalio 16 d., pirmadienis, 23:19 val.)Čiuožyklą priminusioje aikštelėje „Resmila.lt“ paskutinėmis sekundėmis įveikė „Spartą“ (2017 lapkričio 21 d., antradienis, 23:32 val.)