Kauno technikos kolegija vs Feniksas (57:55)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2019 kovo 06 d., Trečiadienis, 17:50 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Kauno technikos kolegija“ trečiose aštunfinalio rungtynėse įveikė „Feniksą“ ir žengė į ketvirtfinalį

2019 kovo 06 d., Trečiadienis, 19:50 val., peržiūros: 667

Kovo 6 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „C“ lygos „Baltic sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Kauno technikos kolegija“ priemė svečius „Feniksą“. Serijoje rezultatas buvo lygus 1:1.

Rungtynių pradžioje keturis taškus be atsako pelnė „Kauno technikos kolegija“ (4:0). Antrą minutę pirmus taškus kėlinyje pelnė „Feniksas“ (4:2). Vėliau komandos žaidė lygiai. Įpusėjus septintai minutei komandas skyrė trys taškai (8:5). Vėliau pamažu persvara augo „Kauno technikos kolegijos“ naudai. Devintą minutę komandas skyrė devyni taškai (17:8). Kėlinio pabaigoje tritaškį pataikė „Feniksas“ (17:11).

Antro kėlinio pradžioje geriau žaidė „Kauno technikos kolegija“, kuri pelnė devynis taškus be atsako (26:11). Tik baigiantis penktai minutei pirmus taškus kėlinyje pelnė „Feniksas“ (26:13). Vėliau komandos žaidė lygiai. Prasidėjus paskutinei kėlinio minutei tritaškį pataikė „Kauno technikos kolegija“ (35:18). Visgi paskutinę kėlinio minutę du taiklūs dvitaškiai sumažino „Kauno technikos kolegijos“ persvarą iki trylikos taškų (35:22).

Trečio kėlinio pradžioje komandos apsikeitė taikliais metimais (38:24). Vėliau du iš eilės dvitaškius pataikė „Feniksas“ (38:28). Vėliau komandos žaidė lygiai. Prasidėjus antrai kėlinio pusei komandas skyrė 11 taškų (40:29). Netrukus taškus pelnė „Kauno technikos kolegija“, po kurių komandas skyrė 15 taškų (44:29). Paskutinėmis kėlinio minutėmis komandos žaidė lygiai, likus paskutinėm 10 minučių komandas skyrė 16 taškų (49:33).

Ketvirtą kėlinį puikiai pradėjo „Feniksas“.Sužaidus keturias minutes komandas skyrė devyni taškai (54:45). Netrukus komandos apsikeitė taikliais tritaškiais. Vėliau „Kauno technikos kolegijos“ puolimas strigo, o „Feniksas“ pamažu vijosi varžovus. Kėlinio pabaigoje vyko lygi atkakli kova, o „Feniksas“ galėjo išplėšti pratęsimą baudų metimais. Visgi likus sekundei jie buvo netaiklūs ir „KAuno technikos kolegija“ iškovojo vietą ketvirtfinalyje (57:55).

„Kauno technikos kolegija“ namų aikštelėje įveikė „Sparta“ komandą (2018 lapkričio 14 d., trečiadienis, 19:03 val.)„Kauno technikos kolegija“ kiek netikėtai įveikė „Tie geresni“ ekipą (2018 gruodžio 05 d., trečiadienis, 19:10 val.)Pirmose aštunfinalio rungtynėse „KTK“ palaužė „Feniksą“ (2019 vasario 27 d., trečiadienis, 19:07 val.)Visas rungtynes pirmavę „Kauno technikos kolegija“ įveikė „Vilkus“ (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 20:22 val.)Kauno technikos kolegija savų sienų neapgynė nuo Feniksas vyrukų. (2018 lapkričio 29 d., ketvirtadienis, 01:01 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ įveikė „Feniksą“ ir tęsia sėkmingą seriją (2019 vasario 08 d., penktadienis, 20:51 val.)„Kauno technikos kolegija“ susitvarkė su „VDU ‒ ŽŪA“ (71:51) (2018 lapkričio 21 d., trečiadienis, 21:58 val.)„Feniksas“ įtikinamai įveikė „KMAIK“ ekipą (2019 sausio 18 d., penktadienis, 20:31 val.)Antroje rungtynių pusėje „Kauno technikos kolegija“ palaužė „Artilerijos batalijoną“ (92:68) (2018 gruodžio 12 d., trečiadienis, 21:22 val.)„Feniksas“ užtikrintai įveikė „Artilerijos batalioną“ (2018 lapkričio 30 d., penktadienis, 20:59 val.)