GZP vs Ariogala (94:65)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2020 birželio 04 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„GZP“ užtikrintai įveikė „Ariogalos“ ekipą

2020 birželio 04 d., Ketvirtadienis, 21:34 val., peržiūros: 1616

Ketvirtadienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko C lygos "Baltik Sport" pirmenybių šešioliktfinalio rungtynės, kuriose susitiko "GZP" ir "Ariogala".

Rungtynes abi komandos pradėjo vangiai, tačiau "GZP" įjungė aukštesnę pavarą ir surengė spurtą 13:0, kur "Ariogala" buvo priversta išnaudoti minutės pertraukėlę ( 13:1). Po pertraukėlės vaizdas aikštelėje nepasikeitė. Šeimininkai demonstravo puikų žaidimą tiek puolime, tiek gynyboje ir komandas skyrė 20 taškų ( 28:8). Antrame kėlinyje šeimininkai toliau tolo nuo varžovų, o "Ariogalą" į priekį tempė R.Dabašinskas, tačiau jo vieno pastangų neužteko – 53:21

Po ilgosios pertraukos svečiai niekaip nerado priešnuodžio prieš "GZP" ekipos puolimą ir su kiekviena minute pranašumas tik augo ( 75:37) .Lemiamas kėlinukas buvo tik formalumas. "GZP" išsaugojo susikrautą pranašumą ir iškovojo kelialapį į sekantį etapą. Galutinis rezultatas – 94:65 (28:8, 25:13, 22:16, 19:28)

Po laimėtų rungtynių "GZP" ekipos treneris, J.Eibukas, kalbėjo:

"Turėjome vieną treniruotę. Pavyko įvesti žaidėjus į ritmą. Judam toliau. Žiūrėsime, kaip seksis – į viršų ar į apačią."

Julius Karalius

„Ariogala“ užtikrintai įveikė BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ ekipą (2020 kovo 11 d., trečiadienis, 20:19 val.)„GZP“ nesunkiai įveikė „T.A.D“ (2020 vasario 05 d., trečiadienis, 22:43 val.)BC „Game On“ ir antrą kartą įveikė „Ariogalą“ (2020 sausio 14 d., antradienis, 21:39 val.)„KSM'93“ užtikrintai įveikė „GZP“ ir keliauja į C lygos finalą (2020 liepos 02 d., ketvirtadienis, 22:55 val.)KM „Žalgiris“ nesunkiai įveikė „Ariogala“ krepšininkus (2020 vasario 24 d., pirmadienis, 20:47 val.)„GZP“ be didesnio vargo įveikė KK „Žaibas“ (2020 kovo 06 d., penktadienis, 22:32 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ nesunkiai įveikė „Ariogalą“ (2020 vasario 10 d., pirmadienis, 21:38 val.)„GZP ‒ 2“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 spalio 15 d., antradienis, 22:20 val.)Visas rungtynes vargę „GZP ‒ 2“ po pratęsimo įveikė „Hikvision vaizdo apsauga“ ekipą (2019 lapkričio 05 d., antradienis, 23:20 val.)„Ariogala“ įveikė KM „Žalgiris“ 2002-2 jaunimą (2020 kovo 12 d., ketvirtadienis, 22:08 val.)