Grande vs Neveronys ‒ KKA (54:102)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gruodžio 10 d., Antradienis, 20:42 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Neveronys ‒ KKA“ nesunkiai susitvarkė su „Grande“ ir toliau žengia be pralaimėjimų

2019 gruodžio 10 d., Antradienis, 21:47 val., peržiūros: 952

Antradienį, gruodžio 10 d., Kauno kolegijos mažojoje salėje buvo sužaistos C lygos rungtynės tarp „Grande“ (4-4) ir „Neveronys ‒ KKA“ (5-0) ekipų.

Rungtynes „Neveronys ‒ KKA“ pradėjo penkių minučių atkarpą laimėdami 0:12. Ir toliau puikiai svečiai naudojosi „Grande“ ekipos skylėmis gynyboje ir pasibaigus pirmam kėliniui buvo atitrūkę 9:24.

Antrojo kėlinio pradžioje „Grande“ spurtavo 6:0 ir kiek priartėjo – 15:24. Bet tada G.Bartkus galingu dėjimu sudrebino varžovų krepšį, po tritaškį pridėjo J.Draudvila ir V.Žvirblis, o „Neveronys ‒ KKA“ vėl nutolo ir pasibaigus antram kėlinukui jau pirmavo 27:51.

Trečiojo kėlinuko pradžioje po kelių tikslių tritaškių jau pirmavo 29:61. Turimos persvaros iki kėlinio pabaigos „Neveronys ‒ KKA“ neišbarstė ir jam pasibaigus buvo priekyje 44:74.

Ketvirtasis kėlinys pasižymėjo G. Bartkaus blokais ir G. Stankevičiaus rezultatyviu žaidimu, kuris tritaškiu peržengė 100 taškų ribą, o „Neveronys ‒ KKA“ įtvirtino savo pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 54:102 (9:24, 18:27, 17:23, 10:28).

A.Karpavičius („Neveronys ‒ KKA“):

„labai džiaugiuosi, kad Laurynas Stankevičius atsigauna po traumos ir pasirinko reabilitaciją atlikti Lietuvoje. Sveikatos jam.“

„Neveronys ‒ KKA“ atsitiesė po pralaimėjimo (2020 sausio 17 d., penktadienis, 19:06 val.)„Neveronys ‒ KKA“ nušlavė „Batniavos“ ekipą (2020 birželio 09 d., antradienis, 23:18 val.)„Baltic Transline“ pralaimėjo tryse likusiai „Grandei“ ir toliau lieka be pergalių (2019 lapkričio 29 d., penktadienis, 20:37 val.)„Neveronys ‒ KKA“ po sunkios kovos palaužė „KSM 93“ ekipą (2019 gruodžio 16 d., pirmadienis, 22:26 val.)„Neveronys ‒ KKA“ antrą kartą įveikė „KSM 93“ ekipą (2020 sausio 07 d., antradienis, 21:54 val.)„Neveronys ‒ KKA“ ir toliau neklumpa C lygoje (2019 gruodžio 19 d., ketvirtadienis, 21:46 val.)„Neveronys-KKA“ nepaliko jokių vilčių „Grande“ krepšininkams (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 23:31 val.)„Neveronys ‒ KKA“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Baltic Transline“ krepšininkus (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 21:29 val.)„KSM'93“ nesunkiai įveikė „Grande“ (2020 sausio 22 d., trečiadienis, 13:34 val.)„Neveronys ‒ KKA“ gan nesunkiai iškovojo pergalę prieš „Lietuvos geležinkeliai“ (95:66) (2020 sausio 31 d., penktadienis, 19:29 val.)