Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER vs BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ (81:25)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 14 d., Ketvirtadienis, 21:15 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ pratęsė pergalių seriją nugalėdami BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“

2019 lapkričio 14 d., Ketvirtadienis, 22:19 val., peržiūros: 1464

Ketvirtadienį, lapkričio 14 d., Kauno Jachtklubo sporto salėje buvo sužaistos C lygos rungtynės tarp Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ (3-0) ir BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ (0-2) ekipų.

Rungtynių pradžioje Asociaciją „Krepšinio pasaulis“ & EER“ į priekį septyniais taškais patraukė A.Nausėda ir pagavę gerą bangą šeimininkai pirmą kėlinį laimėjo dviženkliu pranašumu 19:4.

Antrajame kėlinuke ir toliau BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ sustojo ties įmestais keturiais taškais, šeimininkai dar labiau nutolo ir po dviejų kėlinių jau buvo priekyje 40:10.

Trečiajame kėlinyje Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ kiek atsipalaidavo, tačiau visvien sugebėjo laimėti šį ketvirtį dviženkliu pranašumu ir jam pasibaigus pirmavo 57:17.

BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ sužaidė rezultatyviausią ketvirtą kėlinį, per kurį sugebėjo įmesti aštuonis taškus, o Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ sumetė dvidešimt keturis ir laimėjo šias rungtynes rezultatu 81:25 (19:4, 21:6, 17:7, 24:8).

Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER paskutinėse grupės varžybose įveikė BC „Game On“ (2020 kovo 12 d., ketvirtadienis, 22:27 val.)„Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ be vargo susitvarkė su „Be derinių“ (2020 sausio 12 d., sekmadienis, 17:41 val.)„Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ gana lengvai įveikė BC „Game On“ (2019 lapkričio 06 d., trečiadienis, 21:56 val.)„Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ sutriuškino KM „Žalgiris“ 2002-2 (2020 kovo 05 d., ketvirtadienis, 22:24 val.) „Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ nesunkiai įveikė „KM „Žalgiris“ ekipą (2020 vasario 03 d., pirmadienis, 20:43 val.)„Sparta“ nutraukė dviejų pralaimėjimų seriją įveikdama M. Lukausko vedamą BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ (2020 sausio 26 d., sekmadienis, 13:46 val.)Birštono SC – „Olimpas“ sumetė 17 tritaškių ir nesunkiai įveikė BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ (2020 sausio 17 d., penktadienis, 21:26 val.)Birštono SC – „Olimpas“ nugalėjo BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ (2020 kovo 05 d., ketvirtadienis, 22:09 val.)KM „Žalgiris“ antroje rungtynių pusėje palaužė BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ (71:47) (2019 lapkričio 04 d., pirmadienis, 21:39 val.)Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER” triumfavo „C“ lygos Mažojoje taurėje! (2020 liepos 09 d., ketvirtadienis, 22:11 val.)