Be derinių vs Birštono SC – „Olimpas“ (64:88)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gruodžio 22 d., Sekmadienis, 16:30 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

Geriau sužaista antroji rungtynių dalis nulėmė Birštono SC – „Olimpas“ pergalę

2019 gruodžio 22 d., Sekmadienis, 20:05 val., peržiūros: 1163

Gruodžio 22 dieną, 16:30 val., „Santaros“ gimnazijos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „Be derinių“ (šeimininkai) ir Birštono SC – „Olimpas“ (svečiai). Nors pirmus du kėlinukus aikštelėje vyko labai lygi ir atkakli kova, tačiau po ilgosios pertraukos svečiai ėmė tolti, kol pasiekė labai solidų pranašumą ir laimėjo rungtynes rezultatu 64:88 (22:19, 19:25, 15:24, 8:20).

Rungtynių pradžia buvo labai rezultatyvi, abi komandos keitėsi sėkmingomis atakomis, o pirmaujanti pusė spėjo pasikeisti ne vieną kartą. Iki pat ilgosios pertraukos ekipos žaidė labai lygiai ir nei vienai pusei nepavyko susikurti nors kiek ženklesnio pranašumo. Po dviejų kėlinukų 41:44 pirmavo Birštono SC – „Olimpas“.

Antroje rungtynių dalyje Birštono SC – „Olimpas“ greitai pabėgo tolyn, dar trečiame kėlinuke jų pranašumas pasiekė 10 taškų ribą ir komanda nei kiek nemažino apsukų. Galiausiai šeimininkų žaidimas visiškai subyrėjo, komanda nebesusitvarkė gynyboje ir leido varžovams šeimininkauti abiejose aikštelės pusėse. Birštono SC – „Olimpas“ galingai finišavo ir laimėjo susitikimą triuškinamu rezultatu 64:88.

Vidas Kapačinskas (Birštono SC – „Olimpas“):

„džiaugemės pergale kalėdų proga. Taip pat norime pasveikinti ir varžovų komandą su šventėmis“

Geriau sužaista antroji rungtynių dalis nulėmė „Be derinių“ pergalę (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 18:57 val.)Antroje rungtynių pusėje Birštono SC – „Olimpas“ įrodė pranašumą prieš „Be derinių“ ekipą (2020 vasario 07 d., penktadienis, 21:41 val.)Lentelės kaimynų dvikovoje ‒ sunki Birštono SC – „Olimpas“ pergalė prieš BC „Game On“ (2020 vasario 16 d., sekmadienis, 15:49 val.)KM „Žalgiris“ nesunkiai įveikė Birštono SC ‒ „Olimpas“ komandą (2019 lapkričio 18 d., pirmadienis, 21:13 val.)Permainingose rungtynėse KM „Žalgiris“ 2002-2 pergalė prieš Bištono SC ‒ „Olimpą“ (2019 lapkričio 07 d., ketvirtadienis, 23:04 val.)Asociacija „Krepšinio Pasaulis“ & EER triuškinamu rezultatu įveikė Birštono SC ‒ „Olimpas“ krepšininkus (2019 lapkričio 28 d., ketvirtadienis, 22:22 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ nesunkiai įveikė „Ariogalą“ (2020 vasario 10 d., pirmadienis, 21:38 val.)Po atkaklios kovos „Gemavila“ įveikė Birštono SC ‒ „Olimpo“ ekipą (2020 birželio 10 d., trečiadienis, 21:34 val.)KM „Žalgiris“ iškovojo pergalę prieš Birštono SC – „Olimpas“ (2020 sausio 20 d., pirmadienis, 22:32 val.)Birštono SC – „Olimpas“ šventė pirmąją pergalę nugalėdami BC „Game On“ (2019 gruodžio 06 d., penktadienis, 23:26 val.)