KK „Žaibas“ vs GZP (70:74)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 17 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

KK „Žaibas“ privertė dėl pergalės paprakaituoti „GZP ‒ 2“ ekipą

2019 lapkričio 17 d., Sekmadienis, 21:35 val., peržiūros: 1023

Sekmadienį, lapkričio 17 d., Kauno kolegijos mažojoje salėje buvo sužaistos C lygos rungtynės tarp KK „Žaibas“ (0-4) ir „GZP ‒ 2“ (2-0).

Rungtynes „GZP ‒ 2“ pradėjo šešiais taškais be atsako, tačiau KK „Žaibas“ į tai iškart atsakė dviem tiksliais tolimais šūviais, taip išlygindami rungtynių rezultatą. Ir toliau aktyviai žaidę šeimininkai sugebėjo kiek nutolti – 17:13, bet kėlinį svečiai pabaigė šešiais taškais, kurie leido jiems pirmą kėlinuką laimėti 17:19.

Antrasis kėlinys prasidėjo „GZP ‒ 2“ ekipos greitomis rezultatyviomis atakomis, po kurių svečiai nutolo 19:30. Tada du tritaškius paeiliui pataikė J.Pileckas ir „GZP ‒ 2“ dar labiau nutolo – 27:44.

Trečiajame kėlinuke šeimininkus į priekį kiek patraukė D. Žemgulio ir K. Domkaus rezultatyvus žaidimas, kuris leido KK „Žaibui“ priartėti iki 45:56.

Ketvirtame kėlinuke du G. Danilevičiaus tritaškiai kirpo KK „Žaibo“ deficitą iki 56:60. Toliau ekipos keitėsi tiksliais tolimais šūviais, tačiau arčiau nei per vieną metimą šeimininkams priartėti nepavyko. Galutinis susitikimo rezultatas 70:74 (17:19, 10:25, 18:12, 25:18).

„GZP“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „T.A.D.“ ekipą (2019 gruodžio 15 d., sekmadienis, 19:56 val.)KK „Žaibas“ užtikrintai įveikė „Alaina“ krepšininkus (2020 sausio 06 d., pirmadienis, 22:13 val.)KK „Žaibas“ po pertraukos nesunkiai įveikė „Oseptyni“ (2020 vasario 06 d., ketvirtadienis, 22:12 val.)KK „Žaibas“ patiesė „Alaina“ ir iškovojo pirmąją pergalę (2019 gruodžio 01 d., sekmadienis, 21:38 val.)„Alaina“ tik po sunkios kovos nusileido „GZP“ (2020 kovo 09 d., pirmadienis, 20:38 val.)Puikus pirmasis kėlinys „GZP ‒ 2“ atnešė pergalę prieš „Alainą“ (2019 lapkričio 28 d., ketvirtadienis, 21:33 val.)„KSM'93“ užtikrintai įveikė „GZP“ ir keliauja į C lygos finalą (2020 liepos 02 d., ketvirtadienis, 22:55 val.)Visas rungtynes vargę „GZP ‒ 2“ po pratęsimo įveikė „Hikvision vaizdo apsauga“ ekipą (2019 lapkričio 05 d., antradienis, 23:20 val.)Įtemtose rungtynėse: KK „Žaibas“ nugalėjo T.A.D (2020 vasario 09 d., sekmadienis, 20:57 val.)„GZP ‒ 2“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 spalio 15 d., antradienis, 22:20 val.)