KM „Žalgiris“ vs Be derinių (98:42)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 kovo 02 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

KM „Žalgiris“ pasiekė užtikrintą pergalę

2020 kovo 02 d., Pirmadienis, 20:41 val., peržiūros: 1244

Pirmadienį, Kovo 2 dieną, Krepšinio mokyklos “Žalgirio“ salėje įvyko „C” lygos rungtynės tarp C pogrupio komandų – vietos KM „Žalgiris“ bei svečių „Be derinių“.

Rungtynes kur kas geriau pradėjo KM „Žalgiris“, kuri nieko nelaukdama šovė į priekį ir įgijo dvyženklį pranašumą. Vėliau komandos keitėsi keliomis sėkmingomis atakomis, o likus žaisti kiek mažiau nei tris minutes, komandas skyrė vis dar dvyženklis pranašumas. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 23:6. Antrąjį ketvirtį geriau pradėjo KM „Žalgiris“, o „Be derinių“ komandai šis ketvirtis visiškai nesisekė, buvo pramesta daug metimų, o pataikyta tik 11 taškai per ketvirtį. Šeimininkai tuo pasinaudoje susikrovė 37 taškų persvarą – 54:17. Po ilgosios pertraukos KM „Žalgiris“ toliau žaidė lyg ant bangos ir su kiekviena minute pranašumas tik didėjo – 76:34. Ketvirtam ketvirty jau buvo matyti, kad KM „Žalgiris“ iškovos triuškinančią pergale, rezultatu – 98:42.

KM „Žalgiris“ komandų derbyje R.Bardausko auklėtiniai pasiekė užtikrintą pergalę (2019 lapkričio 26 d., antradienis, 23:45 val.)BC „Game On“ pasiekė įtikinamą pergalę (2020 kovo 08 d., sekmadienis, 22:14 val.)„Krepšinio pasaulis“ & EER pasiekė įtikinamą pergalę (2019 lapkričio 10 d., sekmadienis, 17:34 val.)KM „Žalgiris“ nesunkiai įveikė „UNO“ ekipą (2020 birželio 15 d., pirmadienis, 20:31 val.)KM „Žalgiris“ namuose sutriuškino „Ariogala“ komandą. (2019 lapkričio 12 d., antradienis, 18:49 val.)KM „Žalgiris“ nesunkiai įveikė „Ariogala“ krepšininkus (2020 vasario 24 d., pirmadienis, 20:47 val.)KM „Žalgiris“ nesunkiai įveikė Birštono SC ‒ „Olimpas“ komandą (2019 lapkričio 18 d., pirmadienis, 21:13 val.)Tolimi metimai atnešė KM „Žalgiris“ ekipai pergalę prieš „Spartą“ (2020 sausio 09 d., ketvirtadienis, 22:05 val.)Po atkaklios kovos KM „Žalgiris“ 2002-2 įveikė „Be derinių“ (2020 sausio 23 d., ketvirtadienis, 22:08 val.)KM „Žalgiris“ iškovojo pergalę prieš Birštono SC – „Olimpas“ (2020 sausio 20 d., pirmadienis, 22:32 val.)