Kauno Rami vs KMAIK (71:87)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gruodžio 12 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„KMAIK“ gana lengvai įveikė „Kauno Rami“

2019 gruodžio 12 d., Ketvirtadienis, 21:57 val., peržiūros: 755

Ketvirtadienį, gruodžio 12 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „C“ lygos pirmenybių rungtynės tarp B pogrupio komandų – vietos „Kauno Rami“ bei svečių „KMAIK“. Svečių ekipa jau nuo antrojo ketvirčio įgijo kelių atakų pranašumą ir laikė jį iki pat ketvirtojo ketvirčio. Lemiamo ketvirčio metu „KMAIK“ dar padidino savo pranašumą iki saugaus dviženklio ir iškovojo pergalę.

Rungtynes kiek sėkmingiau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie po truputį pradėjo auginti savo pranašumą. Visgi, tuomet tris tritaškius paeiliui smeigė svečių ekipa ir persvėrė rezultatą savo naudai. Per likusį kėlinio laiką komandos apsikeitė sėkmingais išpuoliais ir skirtumas tarp jų per daug nepakito. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 24:26. Antrąjį ketvirtį kur kas sėkmingiau pradėjo „KMAIK“, kurie smeigė dar kelis taiklius tolimus metimus ir įgijo jau dviženklį pranašumą. Per likusį kėlinio laiką „Kauno Rami“ ekipai tik vos vos pavyko sumažinti savo atsilikimą, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 41:48.

Trečiojo ketvirčio pradžioje „Kauno Rami“ bandė mažinti savo atsilikimą, tačiau į jų sėkmingus išpuolius, tuo pačiu atsakydavo „KMAIK“ ekipa. Per likusį kėlinio laiką skirtumas tarp komandų per daug nepakito, o rezultatas po trijų ketvirčių buvo 60:69. Lemiamą ketvirtį kur kas sėkmingiau pradėjo svečių ekipa, kurie pelnė aštuonis taškus be atsako ir įgijo jau 17-os taškų pranašumą. Per likusį rungtynių laiką aikštelės šeimininkai jau nerado rezervų sugrįžti į kovą dėl pergalės ir pakilesnėm nuotaikom šį vakarą baigė svečių ekipa. Galutinis rungtynių rezultatas 71:87.

Lukas Damušis („KMAIK“):
“Gal buvom greitesni. Pataikėm geriau, kamuolių gal tiek daug nenusiėmėm, bet viską padarė pataikymas ir bėgimas į greitą puolimą. Dėl to ir laimėjom“.

„Kauno Rami“ gana lengvai palaužė „Kauno NTI-PN“ (2020 sausio 14 d., antradienis, 19:44 val.)„Kauno švara“ turėjo pavargti su „Kauno Rami“ (2020 birželio 09 d., antradienis, 21:39 val.)„Ryterna Group“ turėjo lengvą pasivaikščiojimą su „Kauno Rami“ (2019 spalio 22 d., antradienis, 22:29 val.)„Batniavos“ penketukas iškovojo netikėtą pergalę prieš „Kauno Rami“ (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 15:21 val.)Visas rungtynes pirmavę „Kauno TPMC-2“ atsirevanšavo „Kauno Rami“ (2020 sausio 19 d., sekmadienis, 22:29 val.)„KMAIK“ išnešė sveiką kailį iš NTI-PN (2019 spalio 28 d., pirmadienis, 19:49 val.)„KMAIK“ po įnirtingos kovos pavogė pergalę iš „Batniavos“ (2019 gruodžio 04 d., trečiadienis, 22:07 val.)Atkaklioje kovoje triumfavo „Kauno Rami“ (2020 vasario 09 d., sekmadienis, 22:20 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ užtikrintai įveikė „KMAIK“ (2020 sausio 15 d., trečiadienis, 21:30 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ po sunkios kovos įveikė „Kauno Rami“ bei pratęsė pergalių seriją (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 23:00 val.)