Kauno NTI-PN vs Kauno Rami (62:81)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 14 d., Antradienis, 18:30 val. @ Nepilnamečių tardymo izoliatorius - pataisos namai, Technikos g. 12, Kaunas, LT-51334

„Kauno Rami“ gana lengvai palaužė „Kauno NTI-PN“

2020 sausio 14 d., Antradienis, 19:44 val., peržiūros: 1122

Antradienį, sausio 14 dieną, Kauno NTI-PN sporto salėje įvyko „C“ lygos pirmenybių rungtynės tarp B pogrupio komandų – vietos „Kauno NTI-PN“ bei svečių „Kauno Rami“. Svečių ekipa jau per pirmąją rungtynių pusę susikrovė pergalei reikalingą pranašumą, o vėliau tvirtai įsikibę išlaikė turėtą pranašumą bei iškovojo pergalę.

Rungtynes komandos pradėjo apsikeisdamos keliais sėkmingais išpuoliais, bet vėliau geresnę atkarpą sužaidė svečių ekipa. Jie pasinaudojo varžovų klaidomis puolant ir nurūkdavo į greitas atakas, taip susikraudami jau septynių taškų pranašumą. Vėliau „Kauno Rami“ jau įgijo ir dviženklį pranašumą, kurį išlaikė iki pat ketvirčio pabaigos. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 13:25. Antrąjį ketvirtį kur kas sėkmingiau pradėjo svečiai. „Kauno NTI-PN“ ekipa visiškai nieko nepataikė iš po krepšio ir jų atsilikimas netrukus išaugo jau iki 20-ies. Per likusį kėlinio laiką niekas per daug nepasikeitė, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 29:49.

Trečiąjį ketvirtį aikštelės šeimininkai pradėjo pelnydami šešis taškus paeiliui, bet tai ir tebuvo viskas ką jiems pavyko nuveikti per šį ketvirtį. Per likusį kėlinio laiką komandos keitėsi sėkmingais išpuoliais ir skirtumas tarp komandų per daug nepakito. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 46:62. Lemiamo ketvirčio metu “Kauno NTI-PN” taip ir nesugebėjo grąžinti intrigos į šias rungtynes ir buvo priversti patirti pralaimėjimą. Galutinis rungtynių rezultatas 62:81.

„KMAIK“ gana lengvai įveikė „Kauno Rami“ (2019 gruodžio 12 d., ketvirtadienis, 21:57 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ įveikė „Kauno NTI-PN“ ekipą (2020 vasario 03 d., pirmadienis, 20:08 val.)„Kauno NTI ‒ PN“ nesunkiai įveikė „Kauno TPMC ‒ 2“ (2019 spalio 21 d., pirmadienis, 20:04 val.)„Kauno Rami“ išvargo pergalę prieš „Resmila.lt“ ekipą (2019 lapkričio 14 d., ketvirtadienis, 21:51 val.)Inirtingoje kovoje triumfavo „Kauno NTI-PN“ (2020 sausio 14 d., antradienis, 00:22 val.)„Kauno Rami“ nesunkiai įveikė „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ krepšininkus (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 22:21 val.)„Resmila.lt“ išsivežė sunkią pergalę iš Kauno NTI PN (2020 sausio 07 d., antradienis, 19:36 val.)„Kauno Rami“ po įtemptos ir permainingos kovos pratęsime įveikė „Resmila.lt“ penketuką (2020 kovo 08 d., sekmadienis, 22:27 val.)L. Žvinklis fantastišku tritaškiu išplėšė „Batniavai“ pratęsimą, tačiau galutine pergale džiaugėsi „Kauno NTI-PN“ (2020 sausio 20 d., pirmadienis, 20:10 val.)„Kauno Rami“ įrodė savo pranašumą prieš „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ komandą (2019 spalio 29 d., antradienis, 23:23 val.)