Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER vs Sparta (67:50)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gruodžio 19 d., Ketvirtadienis, 21:15 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

Asociacija Krepšinio Pasaulis & EER atlaikė Spartos pasispardymą

2019 gruodžio 19 d., Ketvirtadienis, 22:18 val., peržiūros: 1286

KKL C lygos C pogrupio rungtynėse susitiko aikštės šeimininkai Asociacija „Krepšinio Pasaulis & EER“ bei jų varžovai – Sparta. Abi komandos šį sezoną C lygoje pradėjo sėkmingai. Šeimininkai sužaidę septynias varžybas patyrė vos vieną nesėkmę, o svečiai į šias rungtynes atvyko su penkiomis pergalėmis bei dviem pralaimėjimais. Spartos vyrukams pergalė šiose rungtynėse padėtų pakilti laipteliu aukščiau turnyrinėje lentelėje bei trečią poziciją dalintis būtent su Asociacija „Krepšinio Pasaulis & EER“ komanda.
Pirmoje rungtynių pusėje abiejose aikštės pusėse visiškai dominavo aikštės šeimininkai. Puikiai puolime judėjęs kamuolys padėjo jiems sėkmingai užbaigti atakas tiek tritaškiais metimais, tiek lengvais taškais iš po krepšio. Sužaidę pirmas dešimt minučių svečiai turėjo jau aštuoniolikos taškų deficitą, tad norėdami nepaleisti rungtynių iš savo rankų per anksti, jie privalėjo ieškoti priešnuodžių prieš fantastišką varžovų puolimą. Antrąjame ketvirtyje vos šešiems į šias rungtynes atėjusiems Spartos komandos krepšininkams pavyko pasipriešinti savo varžovams bei šį kėlinį sužaisti lygiai – 15:15.
Antrąją rungtynių pusę abi komandos pradėjo klampiai. Pirmas tris trečio kėlinio minutes ekipos keitėsi klaidomis, tad akiai gražių momentų šioje rungtynių atkarpoje trūko. Laikui bėgant sėkmingiau puolime atrodę svečiai suorganizavo spurtą bei ketvirčio pabaigoje atsilikimą sumąžino vos iki dešimties taškų, taip sugrąžindami intrigą į šias rungtynes. Paskutiniame kėlinyje abi komandos keitėsi taškais. Tokia rungtynių pabaiga nebuvo naudinga Spartos vyrukams, tad jie stengėsi greitinti žaidimą ir taip perlaužti šių rungtynių eigą. Nesėkmingi bei skuboti svečių metimai leido aikštės šeimininkams bėgti iš eilutės, susigrąžinti turėtą pranašumą bei iškovoti pergalę po sunkios kovos.

6 taškai

Asociacija „Krepšinio Pasaulis & EER“ komandos žaidėjo Igorio Konovalenko komentaras: „Pergalę lėmė komandinis žaidimas. Kažko konkrečiau neišskirčiau. Visi laimėjom kaip komanda. Apskritai tai nekokybiškai žaidėm tiek mes, tiek mūsų varžovai, tačiau mums pavyko pasiekti pergalę ir tiek.“

Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER sulaukė gana rimto išbandymo iš KK „Žaibas“ komandos (2020 birželio 12 d., penktadienis, 16:30 val.)„Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ gana lengvai įveikė BC „Game On“ (2019 lapkričio 06 d., trečiadienis, 21:56 val.) „Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ nesunkiai įveikė „KM „Žalgiris“ ekipą (2020 vasario 03 d., pirmadienis, 20:43 val.)„Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ be vargo susitvarkė su „Be derinių“ (2020 sausio 12 d., sekmadienis, 17:41 val.)Asociacija „Krepšinio Pasaulis“ & EER triuškinamu rezultatu įveikė Birštono SC ‒ „Olimpas“ krepšininkus (2019 lapkričio 28 d., ketvirtadienis, 22:22 val.)Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER” triumfavo „C“ lygos Mažojoje taurėje! (2020 liepos 09 d., ketvirtadienis, 22:11 val.)Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER paskutinėse grupės varžybose įveikė BC „Game On“ (2020 kovo 12 d., ketvirtadienis, 22:27 val.)„Krepšinio pasaulis“ & EER pasiekė įtikinamą pergalę (2019 lapkričio 10 d., sekmadienis, 17:34 val.)„Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ sutriuškino KM „Žalgiris“ 2002-2 (2020 kovo 05 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)„Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER” gerai sužaisto trečio ketvirčio dėka, iškovojo pergalę (2020 vasario 21 d., penktadienis, 21:47 val.)