Lietuvos geležinkeliai vs Grande (62:82)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 26 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Lietuvos geležinkeliai“ turėjo pripažinti „Grande“ pranašumą

2020 sausio 26 d., Sekmadienis, 21:49 val., peržiūros: 798

Sekmadienį Kauno energijos sporto salėje įvyko C lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Lietuvos geležinkeliai“ ir „Grande“.

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo, tačiau „Grande“ puikiai išnaudojo greitas atakas ir atitrūko nuo varžovų ( 6:13). Per likusį laiką „Lietuvos geležinkeliai“ toliau niekaip nesusitvarė su varžovų aukštaūgiais ( 16:24). Antrame kėlinyje aikštelės šeimininkai pradėjo lipti varžovams ant kulnų, bet niekaip nesugebėjo persverti rezultato į savas rankas. Renatas Issak toliau tempė komandą ant pečių ir leido „Grande“ susikrauti dviženklį pranašumą – 33:49

Po ilgosios pertraukos „Grande“ toliau nestabdė apsukų ir svečiai pasiekė rekordinį pranašumą – 30 taškų, tačiau per likusias tris minutes „Lietuvos geležinkeliai“ sugebėjo sušvelninti skirtumą iki 21 taško ( 48:69). Lemiamame kėlinyje „Grande“ atsilaikė prieš varžovų spaudimą ir „Lietuvos geležinkeliai“ turėjo pripažinti varžovų pranašumą, rezultatu –62:82 (16:24, 17:25, 15:20, 14:13)

Po laimėtų rungtynių „Grande“ ekipos treneris,M.Kaučikas:

„Nuo pat pradžių susikrovėme pranašumą, kurį išlaikėme.Nepasidavėm varžovų provokacijom. Davėm pasižaisti visiems žaidėjams.“,

„Vilkai“ turėjo pripažinti „Lietuvos geležinkelių“ pranašumą (2019 spalio 15 d., antradienis, 08:44 val.)„Baltic Transline“ turėjo pripažinti „Lietuvos geležinkelių“ pranašumą (2020 kovo 08 d., sekmadienis, 15:35 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ metė rimtą iššūkį „Neveronys ‒ KKA“ ekipai (2019 spalio 22 d., antradienis, 21:48 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ pasiekė užtikrintą pergalę (2020 vasario 16 d., sekmadienis, 12:51 val.)Po atkaklios kovos „Lietuvos geležinkeliai“ įveikė „UNO“ ekipą (2019 lapkričio 13 d., trečiadienis, 21:58 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ lengvai nubloškė savo varžovus (2019 lapkričio 06 d., trečiadienis, 20:10 val.)Antroje rungtynių pusėje „Lietuvos geležinkeliai“ įveikė „Vilkus“ (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 14:13 val.)„Baltic Transline“ pralaimėjo tryse likusiai „Grandei“ ir toliau lieka be pergalių (2019 lapkričio 29 d., penktadienis, 20:37 val.)Po ilgosios pertraukos „Lietuvos geležinkeliai“ įrodė pranašumą prieš Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“ (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 14:11 val.)„UNO“ po nelengvos kovos įveikė „Grande“ pasipriešinimą (2019 lapkričio 18 d., pirmadienis, 22:09 val.)