Kauno švara vs Lietuvos geležinkeliai (108:79)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 18 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„Kauno švara“ lengvai įveikė „Lietuvos geležinkelius“

2020 vasario 18 d., Antradienis, 21:28 val., peržiūros: 950

Antradienį, vasario 18 dieną, Kauno švaros sporto salėje įvyko „C“ lygos pirmenybių rungtynės tarp A pogrupio komandų – vietos „Kauno švara“ bei svečių „Lietuvos geležinkeliai“. Svečių ekipa savo varžovams priešinosi tik pirmojo ketvirčio metu. Vėliau savo pranašumą įrodė aikštelės šeimininkai, kurie nutolo ir iškovojo pergalę.

Rungtynes kiek sėkmingiau pradėjo svečių ekipa, kuri pelnė septynis taškus be atsako. Tačiau vėliau aikštelės šeimininkai smeigė tris greitus tritaškius ir perimė rungtynių iniciatyvą į savas rankas. Per likusį kėlinio laiką, komandos ir toliau žaidė aukštu tempu, bet ne itin rezultatyviai. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 19:15. Antrojo ketvirčio metu komandos ir toliau žaidė gana intensyviai, o „Kauno švara“ pradėjo po truputį tolti nuo savo varžovų. Jiems pavyko įgyti dviženklį pranašumą, kurį išlaikė iki pat ketvirčio pabaigos. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 46:36.

Trečiąjį ketvirtį kur kas sėkmingiau pradėjo „Kauno švara“, kuri smeigė kelis taiklius tolimus metimus ir įgijo jau 17-os taškų pranašumą. „Lietuvos geležinkeliai“ buvo priversti griebtis ankstyvos minutės pertraukėlės ir taisyti savo padėtį. Visgi, minutės pertraukėlė jiems per daug nepadėjo, kadangi skirtumas tarp komandų tik dar labiau išaugo. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 77:56. Lemiamą ketvirtį “Lietuvos geležinkeliai” pradėjo 7:0 spurtu, bet tai buvo viskas ką jiems pavyko padaryti. Likęs rungtynių laikas teliko tik formalumas ir „Kauno švara“ iškovojo pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 108:79.

Paulius Vosgirdas („Kauno švara“):
“Kaip visada, jaučiuosi skolingas įmetęs 100-ąjį tašką“.

SK „Mattas“ penketukas lengvai susitvarkė su „Lietuvos geležinkeliais“ (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 16:36 val.)„Grande“ turėjo pavargti kovoje prieš „Lietuvos geležinkelius“ (2019 gruodžio 02 d., pirmadienis, 22:13 val.)„KSM 93“ lemiamo ketvirčio metu įveikė iš žaidimo nieko nepataikiusius „Lietuvos geležinkelius“ (2019 lapkričio 04 d., pirmadienis, 20:21 val.)„Kauno švara“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Grande“ komandą (2020 kovo 10 d., antradienis, 22:03 val.)Pratęsimo pareikalavusioje kovoje: „Kauno Švara“ pergalė prieš „Lietuvos geležinkeliai“ krepšininkus (2019 lapkričio 26 d., antradienis, 23:17 val.)„Vilkai“ turėjo pripažinti „Lietuvos geležinkelių“ pranašumą (2019 spalio 15 d., antradienis, 08:44 val.)„Baltic Transline“ turėjo pripažinti „Lietuvos geležinkelių“ pranašumą (2020 kovo 08 d., sekmadienis, 15:35 val.)„Baltic Transline“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Lietuvos geležinkelius“ (2019 gruodžio 08 d., sekmadienis, 20:17 val.)„Neveronys ‒ KKA“ gan nesunkiai iškovojo pergalę prieš „Lietuvos geležinkeliai“ (95:66) (2020 sausio 31 d., penktadienis, 19:29 val.)„Kauno švara“ turėjo pavargti su „Kauno Rami“ (2020 birželio 09 d., antradienis, 21:39 val.)