Kauno švara vs Neveronys ‒ KKA (70:74)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 spalio 15 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

C lygoje Neveronys ‒ KKA iškovojo sunkią pergalę prieš Kauno švarą

2019 spalio 15 d., Antradienis, 23:31 val., peržiūros: 1251

Antradienio vakarą, „GO Kauno Krepšinio Lygos“, C diviziono rungtynėse susitiko aikštės šeimininkai Kauno Švara bei Neveronys – KKA komandos.

Dvikovą sėkmingiau pradėjo šeimininkai, visą pirmą kėlinį itin tiksliai mėtę iš vidutinių distancijų. Antrąjame ketvirtyje rungtynių scenarijus apsivertė aukštyn kojomis, kuomet svečiai, jausdami itin stiprų palaikymą iš savo atsarginių žaidėjų suolelio, sugebėjo priartėti prie savo varžovų jau vos iki vieno taško bei į ilgąją pertrauką išeiti nusiteikus kovingai. Pirmoji rungtynių pusė parodė, jog susitiko dvi viena kitos vertos komandos, nusiteikusios kautis iki finalinės rungtynių sirenos, tad varžybų pažiūrėti susirinkusiems sirgaliams tai buvo puikus būdas pasisemti teigiamų emocijų.

Trečiąjame kėlinuke labai sėkmingai iš po krepšio taškus vertę svečių komandos krepšininkai sugebėjo ne tik, kad išsiveržti į priekį, bet ir susikrauti šiokį tokį 4-ių taškų pranašumą, kuris jiems buvo tikras motyvacinis užtaisas prieš lemiamą ketvirtį.

Paskutinių dešimties minučių metu užvirė tikras pragaras. Abi komandos žaidė taškas į tašką beveik viso kėlinio metu. Kauno Švaros krepšininkams toks scenarijus netiko, tad agresyvesnė gynyba leido jiems priartėti prie savo varžovų vos iki vieno taško, tačiau tokio žaidimo lygio jiems palaikyti nepavyko, tad Neveronys – KKA vyrukai paskutinių dviejų minučių metu susigrąžino turėtą pranašumą bei sėkmingai užbaigė rungtynes.

„Neveronys ‒ KKA“ išsigelbėjo rungynėse prieš „Kauno švarą“ (2020 vasario 21 d., penktadienis, 21:35 val.)„Neveronys ‒ KKA“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Baltic Transline“ ekipą (2019 lapkričio 10 d., sekmadienis, 20:12 val.)Po atkaklios kovos „Neveronys ‒ KKA“ iškovojo pergalę (2020 kovo 06 d., penktadienis, 19:12 val.)„Neveronys ‒ KKA“ gan nesunkiai iškovojo pergalę prieš „Lietuvos geležinkeliai“ (95:66) (2020 sausio 31 d., penktadienis, 19:29 val.)„Neveronys ‒ KKA“ įrodė favorito statusą prieš „Arkus“ (2020 birželio 15 d., pirmadienis, 22:08 val.)C lygos pirmenybėse: lengva „Neveronys-KKA“ pergalė prieš „Vilkai“ krepšininkus (2019 gruodžio 02 d., pirmadienis, 22:49 val.)„Neveronys ‒ KKA“ atsitiesė po pralaimėjimo (2020 sausio 17 d., penktadienis, 19:06 val.)III-ąją vietą C lygoje iškovojo „Neveronys ‒ KKA“ komanda (2020 liepos 10 d., penktadienis, 21:15 val.)„Neveronys ‒ KKA“ nušlavė „Batniavos“ ekipą (2020 birželio 09 d., antradienis, 23:18 val.)SK „Mattas“ nutraukė „Neveronių ‒ KKA“ 58-nių pergalių seriją (2020 sausio 15 d., trečiadienis, 20:12 val.)