Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER vs BC „Game On“ (79:65)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 kovo 12 d., Ketvirtadienis, 21:15 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER paskutinėse grupės varžybose įveikė BC „Game On“

2020 kovo 12 d., Ketvirtadienis, 22:27 val., peržiūros: 1560

Ketvirtadienį, kovo 12 d., Jachtklubo sporto salėje buvo sužaistos C lygos rungtynės tarp Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER (14-3) ir BC „Game On“ (8-9) ekipų.

Rungtynių pradžioje trys BC „Game On“ ekipos tritaškiai leido jiems pirmauti 6:12. Bet tada rezultatyviomis atakomis atsakė V.Peseckis ir A.Nausėda, baudas kėlinio gale sumetė J.Ališauskas ir Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER išsiveržė į priekį 25:23.

Antrąjį kėlinį šeimininkai pradėjo trimis tolimais metimais, po kurių kiek nutolo – 37:29. Susikrautą pranašumą Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER išlaikė iki kėlinio pabaigos, kuriam pasibaigus pirmavo 47:38.

Trečią kėlinuką šeimininkai pradėjo spurtu 9:0. Visgi, kėlinio antra pusė priklausė BC „Game On“ ekipai, kuri sugebėjo šiek tiek priartėti. Po trečio kėlinio – 60:47.

Lemiamame kėlinyje BC „Game On“ sugebėjo dar priartėti iki septynių taškų, tačiau šeimininkai atlaikė varžovų šturmą ir sėkmingai užbaigė rungtynes. Galutinis susitikimo rezultatas 79:65 (25:23, 22:15, 13:9, 19:18).

I.Konovalenko (Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER):

„Komandiškai sužaidėm, patirtis prieš jaunimą nugalėjo.“

„Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ gana lengvai įveikė BC „Game On“ (2019 lapkričio 06 d., trečiadienis, 21:56 val.)„Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ be vargo susitvarkė su „Be derinių“ (2020 sausio 12 d., sekmadienis, 17:41 val.) „Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ nesunkiai įveikė „KM „Žalgiris“ ekipą (2020 vasario 03 d., pirmadienis, 20:43 val.)Asociacija „Krepšinio Pasaulis“ & EER triuškinamu rezultatu įveikė Birštono SC ‒ „Olimpas“ krepšininkus (2019 lapkričio 28 d., ketvirtadienis, 22:22 val.)„Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ iššvaistė 18 taškų pranašumą, tačiau įveikė „Grande“ ekipą (2020 birželio 15 d., pirmadienis, 20:28 val.)„Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ sutriuškino KM „Žalgiris“ 2002-2 (2020 kovo 05 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ pratęsė pergalių seriją nugalėdami BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ (2019 lapkričio 14 d., ketvirtadienis, 22:19 val.)Tik ketvirtame kėlinyje Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER įrodė pranašumą prieš BC „Game On“ ekipą (2020 birželio 29 d., pirmadienis, 20:32 val.)Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER sulaukė gana rimto išbandymo iš KK „Žaibas“ komandos (2020 birželio 12 d., penktadienis, 16:30 val.)Asociacija Krepšinio Pasaulis & EER atlaikė Spartos pasispardymą (2019 gruodžio 19 d., ketvirtadienis, 22:18 val.)