Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER vs Arkus (92:84)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Mažosios taurės Didysis finalas
2020 liepos 09 d., Ketvirtadienis, 20:00 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER” triumfavo „C“ lygos Mažojoje taurėje!

2020 liepos 09 d., Ketvirtadienis, 22:11 val., peržiūros: 1563

Ketvirtadienį, liepos 9 dieną, KM „Žalgiris“ sporto mokyklos salėje įvyko „C“ lygos, Mažosios taurės rungtynės dėl pirmosios vietos tarp nominalių aikštelės šeimininkų Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER” bei svečių „Arkus“. Didžiąją rungtynių dalį šeimininkai kontroliavo rungtynes, tačiau lemiamo ketvirčio metu išbarstė pranašumą ir tik pratęsimo metu įrodė savo pranašumą.

Rungtynes kur kas sėkmingiau pradėjo svečių ekipa, kuri nesusidūrė su didesniais sunkumais puolime, o gynyboje atrodė taip pat solidžiai. Po šalto dušo atsigavusi Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER” surengė spurtą 9:1 ir persvėrė rezultatą savo naudai. Per likusį kėlinio laiką komandos daugiau prametė metimų nei įmetė, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 16:19. Antrąjį ketvirtį kiek sėkmingiau pradėjo „Arkus“, kurie padidino savo pranašumą iki aštuonių taškų. Vėliau Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER” kantriai kirpo savo atsilikimą ir likus žaisti dvi minutes, išlygino rezultatą. Per likusį kėlinio laiką jie dar sugebėjo persverti rezultatą savo naudai, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 39:33.

Trečiąjį ketvirtį kur kas sėkmingiau pradėjo Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER”, kurie padidino savo pranašumą iki dviženklio. Per likusį kėlinio laiką niekas per daug nepasikeitė, tad ir skirtumas tarp komandų per daug nepakito. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 60:51. Lemiamo ketvirčio pradžioje kur kas labiau motyvuoti atrodė „Arkus“, kurie gana greitai spurtavo ir per kiek daugiau nei dvi minutes, sumažino savo atsilikimą iki minimalaus. Vėliau sekė gana ilgas taškų badas abejoms ekipoms. Po jo vėl kiek geresnę atkarpą sužaidė svečiai, kurie sugebėjo išsiveržti į priekį. Vėliau komandos apsikeitė keliomis sėkmingomis atakomis, o po taiklaus A. Urbono tritaškio, Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER” sugebėjo įsiveržti į priekį. Vėlesnis “Arkus” ekipos išpuolis nenusisekė, o Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER” prametė abu baudos metimus. Tuo sugebėjo pasinaudoti A.Labanauskas, kuris pataikė metimą iš fantastikos srities ir išplėšė komandai pratęsimą. Rezultatas po reguliaraus laiko buvo 74:74.

Pratęsimo pradžioje kur kas geriau sekėsi šeimininkams, kurie išsaugojo daugiau jėgų ir daugiau nei tris minutes sugebėjo nepraleisti taškų į savo krepšį, kai tuo tarpu patys jų pelnė septynis. Per likusį rungtynių laiką Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER” neprileido savo varžovų arčiau ir iškovojo auksą. Galutinis rungtynių rezultatas 92:84.

Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ po itin sunkios kovos palaužė „Ryterna Group“ ir žais Mažosios taurės finale (2020 liepos 07 d., antradienis, 23:04 val.)„Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ sutriuškino KM „Žalgiris“ 2002-2 (2020 kovo 05 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)„Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ be vargo susitvarkė su „Be derinių“ (2020 sausio 12 d., sekmadienis, 17:41 val.)„Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ gana lengvai įveikė BC „Game On“ (2019 lapkričio 06 d., trečiadienis, 21:56 val.) „Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ nesunkiai įveikė „KM „Žalgiris“ ekipą (2020 vasario 03 d., pirmadienis, 20:43 val.)Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER sulaukė gana rimto išbandymo iš KK „Žaibas“ komandos (2020 birželio 12 d., penktadienis, 16:30 val.)„Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER” gerai sužaisto trečio ketvirčio dėka, iškovojo pergalę (2020 vasario 21 d., penktadienis, 21:47 val.)„Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ iššvaistė 18 taškų pranašumą, tačiau įveikė „Grande“ ekipą (2020 birželio 15 d., pirmadienis, 20:28 val.)Asociacija Krepšinio Pasaulis & EER atlaikė Spartos pasispardymą (2019 gruodžio 19 d., ketvirtadienis, 22:18 val.)Asociacija „Krepšinio Pasaulis“ & EER triuškinamu rezultatu įveikė Birštono SC ‒ „Olimpas“ krepšininkus (2019 lapkričio 28 d., ketvirtadienis, 22:22 val.)