Neveronys ‒ KKA vs SK „Mattas“ (100:83)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 kovo 06 d., Penktadienis, 18:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Po atkaklios kovos „Neveronys ‒ KKA“ iškovojo pergalę

2020 kovo 06 d., Penktadienis, 19:12 val., peržiūros: 1004

Kovo 6 dieną, 18:00 valandą, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „C” lygos rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai „Neveronys – KKA“ ir svečiai SK „Mattas”. Rungtynės baigėsi rezultatu 100:83 (19:27, 37:16, 20:27, 24:13).

Rungtynes komandos pradėjo susikaupę ir nusiteikę kovoti. Pradžia buvo atkakli ir komandos žaidė taškas į tašką daugiau nei pusę kėlinio. Antroje kėlinio pusėje SK „Mattas“ surengė daugiau rezultatyvių atakų, o varžovai kelis kartus skaudžiai klydo puolime. Po pirmojo kėlinio priekyje SK „Mattas“ rezultatu 19:27. Antrąjį kėlinį „Neveronys – KKA“ pasitiko varžovus labai aktyvia gynyba, kuri pasiteisino su kaupu. Šeimininkai per minutę laiko periimė iš varžovų 3-4 kamuolius ir greitose atakose Enris Kaluginas baudė SK „Mattas“ komandą tolimais metimais. Po spurto rezultatas išsilygino ir kelias minutes komandos kovėsi taškas į tašką, tačiau antroje kėlinio pusėje svečiams išseko jėgos ir „Neveronys – KKA“ susikrovė 13 taškų pranašumą 56:43.

Po ilgosios pertraukos atsikvėpę SK „Mattas“ sukaupė jėgas ir ėmė priešintis varžovams. Visą kėlinį svečiai po truputį mažino atsilikimą ir likus 2 minutėms iki kėlinio pabaigos svečiai rezultatą išlygino 68:68. Per likusį laiką „Neveronys – KKA“ snaiperiai sugrąžino komandai persvarą ir po trijų kėlinių priekyje šeimininkai rezultatu 76:70. Ketvirtajame kėlinyje komandos kovės labai aršiai ir atkakliai. Pirmą kėlinio pusę SK „Mattas“ atkyviai priešinosi varžovams ir mažino atsilikimą, tačiau antroje kėlinio pusėje svečių jėgos išblėso ir „Neveronys – KKA“ pasiimė pergalę rezultatu 100:83.

“Neveronys – KKA“ komandos treneris A.Karpavičius: „Na gaila, kad varžovai susirinko ne pilnos sudėties. Neesam ta komanda, kuri džiaugiasi varžovų nesėkmėmis. Smagu, kad susirinkę penkiese vis tiek parodė kovą, įrodė, kad yra aukšto lygio žaidėjai. Laukiame atkrintamųjų ir tikimės su varžovais susitikt pilnomis sudėtimis.“

Po atkaklios kovos „Neveronys ‒ KKA“ įveikė „Ryterna Group“ ekipą (2020 birželio 22 d., pirmadienis, 21:44 val.)„Neveronys ‒ KKA“ atsitiesė po pralaimėjimo (2020 sausio 17 d., penktadienis, 19:06 val.)C lygoje Neveronys ‒ KKA iškovojo sunkią pergalę prieš Kauno švarą (2019 spalio 15 d., antradienis, 23:31 val.)III-ąją vietą C lygoje iškovojo „Neveronys ‒ KKA“ komanda (2020 liepos 10 d., penktadienis, 21:15 val.)SK „Mattas“ nutraukė „Neveronių ‒ KKA“ 58-nių pergalių seriją (2020 sausio 15 d., trečiadienis, 20:12 val.)„Neveronys ‒ KKA“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Baltic Transline“ ekipą (2019 lapkričio 10 d., sekmadienis, 20:12 val.)„Neveronys ‒ KKA“ nušlavė „Batniavos“ ekipą (2020 birželio 09 d., antradienis, 23:18 val.)„Neveronys ‒ KKA“ po sunkios kovos palaužė „KSM 93“ ekipą (2019 gruodžio 16 d., pirmadienis, 22:26 val.)„Neveronys ‒ KKA“ gan nesunkiai iškovojo pergalę prieš „Lietuvos geležinkeliai“ (95:66) (2020 sausio 31 d., penktadienis, 19:29 val.)„Neveronys ‒ KKA“ ir toliau neklumpa C lygoje (2019 gruodžio 19 d., ketvirtadienis, 21:46 val.)