KM „Žalgiris“ 2002-2 vs Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ (49:79)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gruodžio 05 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ lengvai susitvarkė su KM „Žalgiris“ 2002-2

2019 gruodžio 06 d., Penktadienis, 01:00 val., peržiūros: 1305

Gruodžio 5-osios vakare, „Žalgirio“ krepšinio mokyklos II sporto salėje vyko C lygos reguliariosios rungtynės tarp Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ bei KM „Žalgiris“ 2002-2 ekipų. Antrajame kėlinyje spurtavę karininkai nepaliko vilčių ir lengvai įveikė jaunimo komandą.

Abi komandos labai rezultatyviai pradėjo rungtynes ir atrodė, jog abiems komandoms svarbiau puolimas nei gynyba. Visgi karininkai sustygavo ir gynybą. Jauniesiems krepšininkams vis sunkiau sekdavosi sėkmingai užpulti varžovų krepšį. Būtent gynybos sistemos pakeitimas ir atnešė didžiulę sėkmę karininkams. Antrajame kėlinyje karininkams sustojus į zoninę gynybą, „Žalgirio“ krepšininkams niekaip nepavyko pataikyti iš tritaškio zonos. Todėl šis tragiškas kėlinys ir nulėmė rungtynių baigtį. Antroje rungtynių dalyje Žalgiriečiams pavykdavo tik trumpam sumažinti atsilikimą, nes varžovų snaiperiai vėl grąžindavo rungtynių pusiausvyrą. Žalgiriečiai nusileido varžovams rezultatu 49:79 (16:23, 7:20, 10:12, 16:24)

Karininkų treneris Mingaudas Giedraitis :

Lengvos pergalės tikrai nesitikėjome, ruošėmės sunkiai kovai. Manau pergalę lėmė prastas „Žalgirio“ pataikymas. Taikėmė zoninę gynybą, varžovai turėjo progų, jomis nepasinaudojo, kuo ir džiaugiamės.

Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ įrodė savo pranašumą prieš KM „Žalgiris“ 2002-2 (2020 sausio 30 d., ketvirtadienis, 23:14 val.)Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ ir antrą kartą palaužė BC „Game On“ (2020 sausio 19 d., sekmadienis, 14:39 val.)Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ sunkioje kovoje palaužė Birštono SC – „Olimpas“ (77:70) (2019 spalio 23 d., trečiadienis, 23:05 val.)Trijų pratęsimų dramoje Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ palaužė BC „Game on“ (2019 lapkričio 10 d., sekmadienis, 20:43 val.)Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ antroje rungtynių dalyje palaužė „Be derinių“ krepšininkus (2020 vasario 16 d., sekmadienis, 20:17 val.)„Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ sutriuškino KM „Žalgiris“ 2002-2 (2020 kovo 05 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)„Ariogala“ įveikė KM „Žalgiris“ 2002-2 jaunimą (2020 kovo 12 d., ketvirtadienis, 22:08 val.)Greitos atakos atnešė Asociacijai „Lietuvos karininkų ramovė“ užtikrintą pergalę prieš „Ariogalą“ (2019 gruodžio 08 d., sekmadienis, 19:05 val.)„Spartai“ nepavyko pasipriešinti „Asociacija Lietuvos karininkų ramovė“ komandai (2020 vasario 09 d., sekmadienis, 19:54 val.)Po atkaklios kovos „Sparta“ įveikė Asociacija „Lietuvos karininkų ramovės“ ekipą (2019 spalio 29 d., antradienis, 21:03 val.)