Resmila.lt vs Kauno Rami (69:72)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 14 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Kauno Rami“ išvargo pergalę prieš „Resmila.lt“ ekipą

2019 lapkričio 14 d., Ketvirtadienis, 21:51 val., peržiūros: 825

Ketvirtadienį, lapkričio 14 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „C“ lygos pirmenybių rungtynės tarp B pogrupio komandų – vietos „Resmila.lt“ bei svečių „Kauno Rami“. Visų rungtynių metu komandos žaidė gana apylygiai ir rungtynių likimas sprendėsi paskutinėmis sekundėmis.

Rungtynes kur kas geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie dažniau sėkmingai užpuldavo varžovų krepšį. Jie smeigė kelis tritaškius ir skirtumas tarp komandų išaugo iki aštuonių taškų. Ketvirčiui einant į pabaigą, kiek geresnę atkarpą sužaidė „Kauno Rami“ bei sugebėjo sumažinti savo atsilikimą iki minimumo. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 22:21. Antrojo ketvirčio metu komandos žaidė gana apylygiai, taškas į tašką. Pirmaujanti komanda taip pat keitėsi kelis kartus ir toks žaidimo braižas išliko iki pat ketvirčio pabaigos. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 41:41.

Trečiąjį ketvirtį kiek sėkmingiau pradėjo „Resmila.lt“ ekipa ir įgijo keturių taškų pranašumą. Tačiau tuomet svečiai pelnė septynis taškus be atsako ir patys jau skaičiavo trapų pranašumą. Per likusį kėlinio laiką „Kauno Rami“ ekipa sugebėjo išlaikyti pranašumą, o rezultatas po trijų ketvirčių buvo 52:57. Lemiamo ketvirčio pradžioje komandos ir toliau keitėsi sėkmingais išpuoliais ir skirtumas tarp komandų per daug nekito. Likus žaisti kiek mažiau nei tris minutes, „Kauno Rami“ sugebėjo įgyti jau dešimties taškų pranašumą. Likus žaisti kiek mažiau nei minutę, „Resmila.lt“ smeigė tritaškį ir braukė savo atsilikimą iki dviejų taškų. Tuomet jie apsigynė ir turėjo šansą bent išlyginti rezultatą, tačiau ta ataka pasibaigė netaikliu metimu. Vėliau skirtumas tarp komandų išaugo iki trijų taškų, o aikštelės šeimininkai vėl turėjo galimybę išlyginti rezutatą, bet jų ataka pasibaigė klaida ir „Kauno Rami“ iškovojo sunkią pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 69:72.

„Batniava“ įrodė savo pranašumą prieš „Resmila.lt“ ekipą (2019 lapkričio 04 d., pirmadienis, 22:17 val.)„Kauno Rami“ po įtemptos ir permainingos kovos pratęsime įveikė „Resmila.lt“ penketuką (2020 kovo 08 d., sekmadienis, 22:27 val.)„Batniava“ turėjo pripažinti „Resmila.lt“ pranašumą (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 12:53 val.)„Kauno NTI-PN“ atsirevanšavo „Resmila.lt“ krepšininkams (2020 vasario 10 d., pirmadienis, 19:43 val.)„Batniavos“ penketukas iškovojo netikėtą pergalę prieš „Kauno Rami“ (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 15:21 val.)„Kauno Rami“ įrodė savo pranašumą prieš „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ komandą (2019 spalio 29 d., antradienis, 23:23 val.)„Titranga ‒ Feniksas“ įveikė „Resmila.lt“ komandą (2019 lapkričio 10 d., sekmadienis, 17:28 val.)„Kauno Rami“ gana lengvai palaužė „Kauno NTI-PN“ (2020 sausio 14 d., antradienis, 19:44 val.)Puolimo stiliaus rungtynėse „Kauno TPMC ‒ 2“ lengvai įveikė „Resmila.lt“ komandą (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 12:40 val.)Pradžioje sunkiai įsivažiavę SK „Mattas“ įveikė „Resmila.lt“ ekipą (2020 birželio 04 d., ketvirtadienis, 20:04 val.)