Ariogala vs BC „Game On“ (67:77)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 14 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

BC „Game On“ ir antrą kartą įveikė „Ariogalą“

2020 sausio 14 d., Antradienis, 21:39 val., peržiūros: 1213

Antradienį, sausio 14 d., Kauno kolegijos mažojoje salėje buvo sužaistos C lygos rungtynės tarp „Ariogala“ (2-6) ir BC „Game On“ (5-4) ekipų.

Rungtynės prasidėjo netaiklių metimų serija, kurią greičiau pavyko nutraukti BC „Game On“ krepšininkas, o tolimų metimų dėka svečiai po pirmo kėlinio buvo priekyje 12:20.

Antrajame kėlinyje svečiai kontroliavo varžybas ir tik sėkmingas R. Dabašinsko žaidimas kėlinio pabaigoje neleido toliau svečiams nutolti. Po dviejų kėlinių 29:40.

Trečiajame kėlinuke R.Butkus taikliais metimais sumažino „Ariogalos“ deficitą iki 40:48. Tada BC „Game On“ iškart atsakė penkiais taškais be atsako, o kėlinys pasibaigė keturiais šeimininkų taškais. Po trijų kėlinių 44:53.

Lemiamame kėlinyje „Ariogala“ sugebėjo priartėti iki šešių taškų, tačiau jų viltis labai greitai nubraukė rezultatyvus R. Kondratavičiaus žaidimas. Galutinis susitikimo rezultatas 67:77 (12:20, 17:20, 15:13, 23:24).

L.Gecevičius (BC „Game On“):

„Viskas gerai. Grįžom po šventinio maratono, išlaikėm varžybose koncentraciją, pataikėm savo metimus, tikimės ir antrame rate demonstruoti tokį patį gerą žaidimą.“

„GZP“ užtikrintai įveikė „Ariogalos“ ekipą (2020 birželio 04 d., ketvirtadienis, 21:34 val.)BC „Game On“ įveikė svečius iš Ariogalos (2019 spalio 23 d., trečiadienis, 22:45 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ nesunkiai įveikė „Ariogalą“ (2020 vasario 10 d., pirmadienis, 21:38 val.)KM „Žalgiris“ nesunkiai įveikė „Ariogala“ krepšininkus (2020 vasario 24 d., pirmadienis, 20:47 val.)BC „Game On“ pasiekė įtikinamą pergalę (2020 kovo 08 d., sekmadienis, 22:14 val.)BC „Game On“ įrodė savo pranašumą prieš „Be derinių“ ekipą (2019 lapkričio 03 d., sekmadienis, 18:34 val.)BC „Game On“ susitvarkė su BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ pasipriešinimu (2020 vasario 12 d., trečiadienis, 21:39 val.)„Ariogala“ užtikrintai įveikė BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ ekipą (2020 kovo 11 d., trečiadienis, 20:19 val.)BC „Game On“ po atkaklios kovos palaužė „Gemavila“ krepšininkus (2020 birželio 23 d., antradienis, 20:24 val.)Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ ir antrą kartą palaužė BC „Game On“ (2020 sausio 19 d., sekmadienis, 14:39 val.)