Alta transportas ‒ United 2 vs Hikvision vaizdo apsauga (80:76)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 10 d., Sekmadienis, 20:45 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Antroje rungtynių dalyje „Alta transportas ‒ United 2“ įrodė savo pranašumą prieš „Hikvision vaizdo apsauga“ krepšininkus

2019 lapkričio 10 d., Sekmadienis, 22:26 val., peržiūros: 978

Lapkričio 10 dieną, 20:45 val., Kauno Energijos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „Alta transportas ‒ United 2“ (šeimininkai) ir „Hikvision vaizdo apsauga“ (svečiai). Nors pirmoje rungtynių pusėje visą laiką priekyje buvo „Hikvision vaizdo apsauga“ krepšininkai, tačiau po ilgosios pertraukos šeimininkai nesunkiai persvėrė rezultatą, patys nutolo ir laimėjo rungtynes rezultatu 80:76 (20:27, 12:13, 23:8, 25:28).

Rungtynes labai energingai pradėjo „Hikvision vaizdo apsauga“ krepšininkai, kurie rengė žaibiškas atakas ir taip užklupo kiek atsipalaidavusius varžovus. Skirtumas išaugo, o tuomet šeimininkai ėmėsi gelbėtis tolimais metimais ir tai darė gana sėkmingai. Antrasis ketvirtis jau nebuvo toks rezultatyvus, padaugėjo klaidų, o didesnę ar mažesnę persvarą savo rankose visą laiką išlaikė „Hikvision vaizdo apsauga“. Ilgoji pertrauka prasidėjo esant rezultatui 32:40.

Po ilgosios pertraukos „Alta transportas ‒ United 2“ žaibiškai išlygino rezultatą ir netrukus jau patys įsiveržė į priekį. Puikiai pataikydami iš toli šeimininkai jau nutolo per dviženklį atstumą ir tik atsipalaidavimas paskutinėmis rungtynių minutėmis aptirpdė gana solidų jų pranašumą. „Hikvision vaizdo apsauga“ kovojo gerai du kėlinukus, vėliau prarado iniciatyvą ir atsitiesė tik pačioje rungtynių pabaigoje, bet dėl pergalės kovoti šansų turėjo nedaug. Susitikimas baigėsi rezultatu 80:76.

Antrojoje rungtynių pusėje spurtavę „Alta transportas ‒ United 2“ įveikė „Arkus“ krepšininkus (2019 spalio 21 d., pirmadienis, 00:32 val.)„Alta transportas ‒ United 2“ įrodė savo pranašumą prieš „Gemavilą“ (2020 vasario 11 d., antradienis, 23:08 val.)Antroje rungtynių pusėje „Alta transportas ‒ United 2“ įveikė „Arkus“ komandą (2020 sausio 26 d., sekmadienis, 17:06 val.)Visas rungtynes vargę „GZP ‒ 2“ po pratęsimo įveikė „Hikvision vaizdo apsauga“ ekipą (2019 lapkričio 05 d., antradienis, 23:20 val.)Pirmoje pusėje turėję vargo „Alta transportas – United 2“​ įveikė „Alainos“ ekipą (2019 lapkričio 03 d., sekmadienis, 21:47 val.)„Alta transportas ‒ United 2“ nušlavė „Kauno švarą“ (2020 birželio 15 d., pirmadienis, 22:19 val.)„GZP“ turėjo pripažinti „Alta transportas – United 2“ ekipos pranašumą (2020 vasario 25 d., antradienis, 22:49 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Hikvision vaizdo apsauga“ įveikė „0Septyni“ (2019 gruodžio 12 d., ketvirtadienis, 21:39 val.)„Alta transportas ‒ United 2“ lengvai peržengė šešioliktfinalio barjerą įveikdami KM „Žalgiris“ 2002-2 ekipą (2020 birželio 04 d., ketvirtadienis, 21:50 val.)„Alta transportas ‒ United 2“ ir toliau neklumpa (2019 gruodžio 22 d., sekmadienis, 21:42 val.)