GZP vs Alta transportas ‒ United 2 (83:110)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 25 d., Antradienis, 21:40 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„GZP“ turėjo pripažinti „Alta transportas – United 2“ ekipos pranašumą

2020 vasario 25 d., Antradienis, 22:49 val., peržiūros: 1087

Antradienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko C lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „GZP“ ir „Alta transportas – United 2“.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo „GZP“ , tačiau L.Vėlavičiusbuvo neįkandomas riešutėlis ir „Alta transportas – United 2“ persvėrė rezultatą į savas rankas. Per likusį laiką ekipos apsikeitė rezultatyviomis atakomis ir svečiai išsaugojo minimalų pranašumą ( 23:24). Antrame kėlinyje svečiai pasinaudojo „GZP“ klaidomis, kur greitomis atakomis pasiekė rekordinį pranašumą. Po minutės pertraukėlės L.Vėlavičius toliau šaudė tritaškius metimus ir tempė „Alta transportas – United 2“ į priekį – 39:55

Po ilgosios pertraukos svečiai toliau mėgavosi, kur per pirmą pusę kėlinuko įmetė 7 tritaškius metimus. „GZP“ niekaip neatrado priešnuodžio prieš tolimus metimus ir komandas skyrė 30 taškų ( 57:87). Lemiamas kėlinukas buvo tik formalumas ir „Alta transportas – United 2“ iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 83:110 (23:24, 16:31, 18:32, 26:23)

Asociacija „Krepšinio pasaulis“ turėjo pripažinti „Alta transportas ‒ United 2“ ekipos pranašumą (2020 birželio 22 d., pirmadienis, 20:12 val.)„Alta transportas ‒ United 2“ išlieka nepralaimėję (2020 sausio 12 d., sekmadienis, 20:55 val.)„Alta transportas ‒ United 2“ įrodė savo pranašumą prieš „Gemavilą“ (2020 vasario 11 d., antradienis, 23:08 val.)Pirmoje pusėje turėję vargo „Alta transportas – United 2“​ įveikė „Alainos“ ekipą (2019 lapkričio 03 d., sekmadienis, 21:47 val.)„Alta transportas ‒ United 2“ ir toliau neklumpa (2019 gruodžio 22 d., sekmadienis, 21:42 val.)Antroje rungtynių pusėje „Alta transportas ‒ United 2“ įveikė „Arkus“ komandą (2020 sausio 26 d., sekmadienis, 17:06 val.)Iššūkį metę „Alaina“ nepajėgė iki galo kovoti ir „Alta transportas ‒ United 2“ įsirašė dar vieną pergalę (2020 kovo 02 d., pirmadienis, 20:25 val.)„Alta transportas ‒ United 2“ nušlavė „Kauno švarą“ (2020 birželio 15 d., pirmadienis, 22:19 val.)Antrojoje rungtynių pusėje spurtavę „Alta transportas ‒ United 2“ įveikė „Arkus“ krepšininkus (2019 spalio 21 d., pirmadienis, 00:32 val.)KKL C lygos „Baltik Sport“ pirmenybių čempionais tapo „Alta transportas ‒ United 2“ komanda (2020 liepos 10 d., penktadienis, 22:53 val.)