Vilkai vs Neveronys ‒ KKA (61:96)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gruodžio 02 d., Pirmadienis, 20:40 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

C lygos pirmenybėse: lengva „Neveronys-KKA“ pergalė prieš „Vilkai“ krepšininkus

2019 gruodžio 02 d., Pirmadienis, 22:49 val., peržiūros: 907

Pirmadienį, gruodžio 2 dieną, J. Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje įvyko C lygos A pogrupio rungtynės tarp šeimininkų: „Vilkai“ bei svečių: „Neveronys-KKA“. Iniciatyvą visas rungtynes laikę svečiai, iškovojo lengvą pergalę, rezultatu: 61:96 (8:23, 19:27, 24:23, 10:23).

Pirmas kėlinys prasidėjo svečių komandos spurtu, taiklūs G. Purausko dvitaškiai, leido „Neveronys-KKA“ po dešimties minučių turėti dviženklį pranašumą: 8:23. Antrajame kėlinyje svečiai, pasinaudoję varžovų klaidomis ir toliau didino savo persvarą greitu puolimu. To pasekoje, rezultatas po antrojo kėlinio: 27:50.

Trečiajame kėlinyje taiklūs „Vilkai“ komandos žaidėjo M. Geštauto tritaškiai, leido šeimininkams aptirbdyti skirtumą. Tačiau svečiai atsakę taikliais dvitaškiais, išlaikė turėtą persvarą iki ketvirto kėlinio: 51:73. Ketvirtajame kėlinyje liko tik formalumas, svečiai ir toliau didino skirtumą tarp komandų. Greitą puolimą ir koncentraciją parodę svečiai, šventė užtikrintą pergalę, rezultatu: 61:96.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

C lygos pirmenybėse: Triuškinanti „KSM’93“ pergalė prieš „Vilkai“ krepšininkus. (2019 lapkričio 25 d., pirmadienis, 22:27 val.)„Neveronys-KKA“ nepaliko jokių vilčių „Grande“ krepšininkams (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 23:31 val.)C lygos pirmenybėse: „Vilkai“ namuose įveikė „Baltic Transline“ krepšininkus (2019 lapkričio 05 d., antradienis, 02:56 val.)„Neveronys ‒ KKA“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Baltic Transline“ krepšininkus (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 21:29 val.)„Neveronys ‒ KKA“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Baltic Transline“ ekipą (2019 lapkričio 10 d., sekmadienis, 20:12 val.)„Neveronys ‒ KKA“ gan nesunkiai iškovojo pergalę prieš „Lietuvos geležinkeliai“ (95:66) (2020 sausio 31 d., penktadienis, 19:29 val.)„Grande“ iškovojo pergalę prieš „Vilkus“ (2019 lapkričio 11 d., pirmadienis, 21:57 val.)C lygoje Neveronys ‒ KKA iškovojo sunkią pergalę prieš Kauno švarą (2019 spalio 15 d., antradienis, 23:31 val.)Po atkaklios kovos „Neveronys ‒ KKA“ įveikė „Ryterna Group“ ekipą (2020 birželio 22 d., pirmadienis, 21:44 val.)Nuo pat pirmųjų minučių kontroliavę rungtynes „Neveronys ‒ KKA“ įveikė „UNO“ ekipą (2020 vasario 19 d., trečiadienis, 22:00 val.)