BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ vs Birštono SC – „Olimpas“ (73:82)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 kovo 05 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Birštono SC – „Olimpas“ nugalėjo BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“

2020 kovo 05 d., Ketvirtadienis, 22:09 val., peržiūros: 1353

Ketvirtadienį, kovo 4 diena, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko C lygos, C pogrupio pirmenybės tarp šeimininkų: BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ bei svečių- Birštono SC – „Olimpas“. Visas rungtynes laiminėje šeimininkai, šventė sunkią pergalę, rezultatu: 73:82 (18:26, 17:24, 18:10, 20:22).

Pirmajame kėlinyje komandos žaidė rezultatyviai. Tačiau geriau realizuoti metimus sekėsi svečiams. M.Seilius taiklūs tritaškiai(4/7), leido Birštono SC – „Olimpas“ po pirmųjų dešimties minučių išsiveršti į priekį -18:26. Antrajame kėlinyje, svečiams ir toliau pavyko sėkmingai pulti. V. Diškevičiaus bei P. Bartkevičiaus duetas leido Birštono SC – „Olimpas“. ir toliau didinti skirtumą tarp komandų. Rezultatas po antrojo kėlinio- 35:50.

Trečiajame kėlinyje. Šeimininkai pradėjo grįžinėti į rungtynes. Geras komandinis žaidimas leido BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ sumažinti deficitą iki septynių taškų. Ketvirtajame kėlinyje R.Zaverucha bandė užvesti šeimininkus kovoti dėl pergalės pataikydamas kelis sudėtingus metimus.Tačiau svečiai pataikė tris tritaškius iš eilės bei nuvijo varžovams visas mintis apie pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas- 73:82.

Birštono SC – „Olimpas“ trenerio Vido Kapačinsko komentaras:

Pergalę lėmė geras pataikymas iš tritaškio zonos bei geras kovingumas.

Birštono SC – „Olimpas“ sumetė 17 tritaškių ir nesunkiai įveikė BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ (2020 sausio 17 d., penktadienis, 21:26 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ nesunkiai įveikė „Ariogalą“ (2020 vasario 10 d., pirmadienis, 21:38 val.)KM „Žalgiris“ nesunkiai įveikė BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ (2020 vasario 27 d., ketvirtadienis, 21:43 val.)BC „Game On“ susitvarkė su BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ pasipriešinimu (2020 vasario 12 d., trečiadienis, 21:39 val.)KM „Žalgiris“ įtikinamai laimėjo prieš BC „Audrupio-Bonauto.lt“ (2019 spalio 24 d., ketvirtadienis, 22:15 val.)„Ariogala“ užtikrintai įveikė BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ ekipą (2020 kovo 11 d., trečiadienis, 20:19 val.)Birštono SC – „Olimpas“ šventė pirmąją pergalę nugalėdami BC „Game On“ (2019 gruodžio 06 d., penktadienis, 23:26 val.)KM „Žalgiris“ 2002-2 ir antrą kartą įveikė BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ (2020 sausio 09 d., ketvirtadienis, 20:39 val.)KM „Žalgiris“ antroje rungtynių pusėje palaužė BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ (71:47) (2019 lapkričio 04 d., pirmadienis, 21:39 val.)C lygos pirmenybėse: „Sparta“ namuose įveikė BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ krepšininkus (2019 lapkričio 19 d., antradienis, 21:29 val.)